Melek Tozları > Test Alanı

www.sevgiplaneti.com

(1/3) > >>

armanbursa:
melektozlari.com   kanatsesleri.com   koprufisek.com.tr    ilhaniask.com ve bundan sonra kurulacak sitelerin hiç birisi düşmanımız değildir. Sadece daha özgür ve rahat tartışabilmek için bu siteyi kurduk, aramızda ne ticari nede siyasi bir çekişme söz konusudur.
Diğer sitede rahat olamayan veya rahatta olsa yazmaktan çekinen sevecenlere kapımız ardına kadar açıktır.
Ancak bu durumun yanlış anlaşılmalara yol açmaması ve nezaket sınırlarını zorlamaması dileğimizdir. Hele sitemizi arkasına aldığını düşünerek  diğer site üye ve yöneticilerini taciz etmek ve küçük düşürücü tavırlar sergilemek kabul edilemez bir durumdur. Bundan sonra bu konuda daha hassas davranılmasını diliyoruz.

Işık ve Sevgi ile kalın
Yüksel Civelek - F.Kenan Çakır - Çağdaş Nizamoğlu - İlkin Peker - Sefa Köylü - Sinan Doyan - Ozan Önoğlu - Aslı Dinç

sabastian34:
Yüreğine sağlık kardeşim ekleyecek başka şey kalmadı sanırım çünkü herşeyi açıkca dile getirmişsin gayet açık ve anlaşılır.Umarım bu siteye >ANTİ<olarak bakmazlar amacımız korkusuzca fikirlerimizi dile getirmek.Sonunda kilitlenme korkusu olmadan yazabilmek işte sevecenlerin en büyük isteği budur.Hepinizi sitemize bekliyoruz iyi kötü farketmez kötülerde bizim sitede o düşüncelerden arınacaklar.

IŞIK&SEVGİYLE

Atk:

--- Alıntı yapılan: armanbursa - 30 Ocak 2007, 01:42 ---melektozlari.com   kanatsesleri.com   koprufisek.com.tr    ilhaniask.com ve bundan sonra kurulacak sitelerin hiç birisi düşmanımız değildir. Sadece daha özgür ve rahat tartışabilmek için bu siteyi kurduk, aramızda ne ticari nede siyasi bir çekişme söz konusudur.
Diğer sitede rahat olamayan veya rahatta olsa yazmaktan çekinen sevecenlere kapımız ardına kadar açıktır.
Ancak bu durumun yanlış anlaşılmalara yol açmaması ve nezaket sınırlarını zorlamaması dileğimizdir.

Sevgi ile kalın
Yüksel Civelek - F.Kenan Çakır - Çağdaş Nizamoğlu - İlkin Peker - Sefa Köylü - Sinan Doyan - Ozan Önoglu - Aslı Dinç

--- Alıntı sonu ---

Öncelikle güzel paylaşımlar. Çok sevindim özgür bir platform oluşturduğunuza. Bu açıklamayı yapma gereğini çözmüş değilim. Düşmanlık, ticari, siyasi...


"Sonunda kilitlenme korkusu olmadan yazabilmek işte sevecenlerin en büyük isteği budur." Sevecenler çoğul bir anlatımdır. Birey olarak konuşursak daha güzel olur sanırım.

Yolunuz açıkolsun
Güzel paylaşımlarda bulunmanız temennisiyle...

Işık ve Sevgiyle

Shalamar:
Öncelikle Melek Tozları Forum Yönetimi adına değil kendi adıma yazdığımı belirtmek istiyorum:

Melek Tozları, belli bir amaç doğrultusunda kuruldu. Kuruluş bildirgesine aşağıdaki linklerden ulaşmak mümkündür:
http://www.melektozlari.com/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=4
http://www.melektozlari.com/index.php?ind=news&op=news_show_single&ide=6

Doğal olarak katılım arttıkça, kuruluş amacının dışında olmak isteyen veya farklı düşünen arkadaşlarımız da oldu. Ancak forum kuralları ve amacı çok önceleri belirlenmiş, taviz verilmeksizin bu yolda ilerlenmesi kararlaştırılmıştı.

İşte bu noktada Melek Tozları amacı ve kurallarını uygulayıcı rolündeki Forum Yönetimi ile bu amacın dışında olmak isteyen veya kuralları benimsemeyen/rahatsız edici bulan arkadaşlarımız arasında gerginlik olması kaçınılmazdı.

Kanımca sevgiplaneti.com bu gerginliğin boşalmasıdır ve tarifsiz bir rahatlamadır. Diliyorum ki aynı gerginlikler yaşanmaz, rahatça hiçbir kısıtlama olmaksızın yazmak, paylaşmak isteyen arkadaşlarımız sevgiplaneti.com içerisinde bunu gerçekleştirirler.

Melek Tozları İlhan İrem Forumları da çok önceleri belirlenmiş olan yolunda aynı şekilde devam eder.

Yukarıda ("Hepinizi sitemize bekliyoruz iyi kötü farketmez kötülerde bizim sitede o düşüncelerden arınacaklar.") ve http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=989.msg4667#msg4667 adresindeki gibi ("bu sitede tüm >gerçek<sevecenleri bu yeni yuvamızda bekleriz") "tarzında" kasıtlı yazılan Sevgili sabastian34'ün yazdığı gibi mesajlarda da kullanıcı üyelikleri uyarısız silinecektir. Böylece hem bu düşüncelerde olan Sevgili arkadaşımız rahatlayacak hem de Melek Tozları İlhan İrem Forumları.

Böyle bir forumun açılmasına yürekten sevindiğimi belirtirim ve bütüne hayırlı olmasını dilerim.

Işık ve Sevgiyle...

sabastian34:
Ben zaten rahatım benim amacım ortalığı kızıştırmak değil ortalığı yumuşatmak bana gerek yok zaten sitede ortalığı karıştıran kişiler var zaten ama siz beni yanlış anlamaya devam edin.Olsun be önemi yok.

IŞIK&SEVGİYLE

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
usa online pharmacy