Gönderen Konu: İlhan İrem Özel Programı  (Okunma sayısı 28156 defa)

Çevrimdışı armanbursa

• ...
  • *
Ynt: İlhan İrem Özel Programı
« Yanıtla #15 : 29 Ocak 2007, 22:10 »
Sevgili Aslı ve Sinan,
Bir heves geliverdi sizin gibi bizlere ve hemen sarıldık konuya. Galiba sizi birazda biz gerdik, üzerinize tüm sevecenlerin yükünü atarak. Sağlık olsun haftaya veya sonraya veya hiç. Önemli olan kalkışılmış olması. Umarım ikinizide çok fazla germemişizdir.
Bu konuda özür dilemesi gereken siz değil biziz korkarım.
Işık ve Sevgiyle kalın

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #16 : 29 Ocak 2007, 22:21 »
Sevgili Aslı, Sevgili Sinan,
Kişi, Sevecenlerin o kooocaman Yüreklerinde "konuk" iken, bir radyo programının -Naim Dilmener'in de olsa- konuğu olmadığından dolayı hayal kırıklığına uğrar mı?

Bir kahve eşliğinde Sevecen sohbeti, binlerce programa bedel...

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı ISIK YOLCUSU

• 1.nesil
  • *
    • Işık ve Sevgiyle
« Yanıtla #17 : 29 Ocak 2007, 23:16 »
Benim için günün en üzücü haberlerinden biri diyebilirim...

Sanırım sevgili Armanbursa'nın sözleri çok doğru ''Bir heves geliverdi sizin gibi bizlere ve hemen sarıldık konuya. Galiba sizi birazda biz gerdik, üzerinize tüm sevecenlerin yükünü atarak.''

Bu konuda bir özür borçlu görüyorum kendimi. Güzel bir radyo programını yaşayamayacak olsak da, sizlerin İstanbul'a gelişiyle güzel sohbetlerde, İlhan İrem'e dair güzel paylaşımlarda bulunacağız her şeye rağmen!..

Üzülmeyin sevgili dostlar... Kazandıklarımız kaybettiklerimizden çok daha büyük ve değerli !

Işık ve Sevgiyle
Sefa Köylü
Ben karanlıklarda aykırı ışıklarımla
                                            dönüyorum

Gecenin yırtılmış elbisesinden dökülen avuçlarıma
                                                       savruluyor
Azade çığlıklarla...

Çevrimdışı Sinan DOYAN

• 1.nesil
  • *
    • www.birzamanlar.net
« Yanıtla #18 : 29 Ocak 2007, 23:23 »
@ armanbursa : bizim yaşadığımız heyecan son derece manalı ve tatlı bir heyecandı. O heyecan halen de devam ediyor. Gerilmedik ki hem. Gerilecek bir durum yoktu ortada. Programda gerilecektik o ayrı. ;)
Yukarıda da dediğim gibi "davet edilmek ve de programın iptali" bizim dışımızda gelişen olaylardı. bu yüzden rahatız. İçiniz ferah olsun.

@ Shalamar : elbette bir fincan kahvenin nelere kadir olduğu malum. Ama tuhaftır ki buluşma teklifi de, kahve ve yeme içme teklifi de "bir radyo programı" yapımcısı Naim Dilmener'den geldi hep. 2 haftadır aslıyla oralara geleceğimiz yazıldı söylendi. Ama o "koooocamaan yürekler"den henüz ses çıkmış değil. Söz konusu kişi Dilmener, program da binlerce kişinin dinlediği program olunca hele konu İlhan İrem olunca hayal kırıklığı yaşanması doğaldır.

@ ISIK YOLCUSU : güzel paylaşımlar gelsek de gelmesek de yaşanıyor. Elbette orada yaşamak bir başka güzel olacak. Temennilerin için teşekkürler.

Çevrimdışı kalbim

• ...
  • *
« Yanıtla #19 : 29 Ocak 2007, 23:47 »
Evet bu güzel programı dört gözle bekliyorduk. Ama can sağlığı olsun sevecenler bizim varlığımızı sizlerin sayesinde artık herkes biliyor. Gitgide büyüyoruz. Yine de Aslı ablama ve Sinan ablaya teşekkürü bir borç bilirim. Işıkla kalın..
ışığa koşalım

Çevrimdışı Sinan DOYAN

• 1.nesil
  • *
    • www.birzamanlar.net
« Yanıtla #20 : 30 Ocak 2007, 01:13 »
@ kalbim: şimdi bu durumda sana "kurbaan olsun ablan sana" gibilerinden bi espiri yapmak lazım ya, neyse. büyüklük bende kalsın.  ;) biz de sana teşekkür ederiz. (abla meselesi bilahare görüşülecektir)  ;D

Çevrimdışı donkisot95

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #21 : 31 Ocak 2007, 00:25 »
Biz yine de radyolarımızın başında olacağız :)
"Yazik olmamis yarinlara"...

Çevrimdışı donkisot95

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #22 : 31 Ocak 2007, 00:30 »
Radyo keyif’teki ışık dolu programlarıyla ruhumuzu aydıntan Sevgili Dostum,  Dünya iyisi Donuk Aslı,

Geniş müzik kültürü, bilgisi, arşivi, insanlığı ve  keyifli sohbetiyle tanımış olmaktan çok mutlu olduğum Sevgili Dostum Sinan Abi,

3 Şubat Cumartesi gününü sabırsızlıkla bekliyorum. Başarılar diliyorum.
Işık ve sevgiyle…

Merhaba Virtiöz,
Sevgili Aslı'nın radyo programlarının gün ve saatleri ile internet üzerinden nasil dinleyebileceğimiz hakkında bilgi verebilir misiniz ?
"Yazik olmamis yarinlara"...

Çevrimdışı donuk

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #23 : 31 Ocak 2007, 17:36 »
Işık ve Sevgiyle Merhaba arkadaşlar,

Öncelikle mutluluğumuzu ve çok az da olsa, hüznümüzü bizle paylaşan dostlara yürekten teşekkürlerimi sunuyorum. Hüznümüzü diyorum, çünkü bizim için geçekten çok güzel bir olay gerçekleşecekti, ama yine de hiçbir şey kesinlik kazanmış değil. Her an, her şey olabilir bilemiyoruz, Randevularda yapılan küçük bir karışıklık programımızın ertelenmesine neden oldu. Olsun bunun heyecanını yaşamak ta güzeldi. Sevgili Naim DİLMENER’İN radyoya davet etmesi, kendisiyle oturup sohbet edeceğimiz düşüncesi bile o heyecanı yaşamamız için yeterli. Bunun yanı sıra dostlar, her hafta pazartesi ve çarşamba akşamları 22.00 - 24.30 saatleri arası yaklaşık 1 yılı aşkın bir süredir hobi olarak yaptığım radyo programından da beni dinleyebilirsiniz.

www.radyokeyif.com/radyolu.html direk dinleme, www.radyokeyif.com/listen.pls winamp için, www.millibirlik.com web üzerinden dinlemek için www.radyokeyif.com/radyo.asx mediaplayer için.

Bu linklerden birine tıkladığınızda Donuk'la yolculuğunuz başlayacaktır. Şimdiden sizlere keyifli dakikalar diliyorum.

Işık ve sevgiyle kalın..

Çevrimdışı Sinan DOYAN

• 1.nesil
  • *
    • www.birzamanlar.net
« Yanıtla #24 : 08 Şubat 2007, 20:11 »
Program günü Aslıyla radyoda hazır bulunduk; sonuçta Naim Dilmener'in daveti söz konusuydu. Biz radyoyu bulana kadar da telefonumuzu sürekli aradı Naim Dilmener sağ olsun.

Kesinleştiği üzere konuk belliydi ve de oradaydı; Cenk Taşkan. Mehmet Teoman'la ortaklıklarının meyvelerini yıllar önce Nükhet Duruy'la toplamış usta müzisyen. Ç.Talu-M.Kibar-E.Evgin üçlüsü gibi onlar da yıllarca üçlü olarak anıldılar. Bu bağlamda Cenk Taşkan'ın müzik dünyamızdaki rolü yadsınamaz. Bunun bilinciyle, doyumsuz sohbetler yaptık programdan önce. Aslı'nın, iki büyük isimle tanışmasının verdiği heyecanı görmeye değerdi. O heyecan program sonrasında da Naim Dilmener'in kahve içme teklifiyle devam etti. Sağ olsun üstad, bir Cumartesi öğleden sonrasını bize ayırdı. Bol kahkahalı ve kahveli İstiklal Caddesi muhabbetimiz akşamüzeri son buldu.

"Ama bir başka sefere, ister birlikte ister tek tek. Mutlaka bir program yapmalıyım sizinle" dedi, bizi can evimizden vurdu Naim Dilmener. Gerçekten bambaşka o.