Gönderen Konu: İlhan İrem Özel Programı  (Okunma sayısı 28649 defa)

Çevrimdışı Sinan DOYAN

• 1.nesil
  • *
    • www.birzamanlar.net
İlhan İrem Özel Programı
« : 25 Ocak 2007, 18:35 »
Sitemiz üyelerinden donuk yolcu (Aslı) ve ben, 3 Şubat 2007 Cumartesi günü, Açık Radyoda Naim Dilmener'in hazırlayıp sunduğu "Dünya Dönüyor" programının konuğu olacağız.
Kendisine ilettiğim "ziyaretine geleceğiz" teklifime, üstat ve güzel dost Naim Dilmener, "programına ikimiz de davet ederek" cevap verdi. Aynı tarihlerde İstanbul’da olacağımız sevgili Aslı ve benim için inanılmaz bir teklifti bu. Özellikle, bulunduğu yerde (Milas) yaptığı radyo programlarıyla bu alanda tecrübe sahibi Aslı için.  ;) Ve programın, yine Naim Dilmener'in önerisiyle bir "İlhan İrem Özel Programı" olacağı da apayrı heyecanlandırıyor bizleri. Bu özel ve anlamlı saatleri sizlerinde bizlerle radyo başında paylaşmanız açısından bu mesajı yazma gereği duydum.

94.9 FM üzerinden dinlenilebilen Açık Radyo'nun http://www.acikradyo.com.tr/ olarak bir sitesi de mevcut. Yayını online dinlemek de mümkün.

Selam ve sevgilerimle.
Sinan.

Çevrimdışı donuk

• 1.nesil
  • *
Ynt: İlhan İrem Özel Programı
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2007, 19:01 »
Işık ve sevgiyle merhaba arkadaşlar,

03 şubat 2007 tarihinde, saat 12.00-13.00 arası Açık radyo'da Sayın Naim DİLMENER'in hazırlayıp sunduğu Dünya Dönüyor isimli programına, beni ve değerli dostum Sinan DOYAN'ı davet etmesi gerçekten onur ve mutluluk verici. Diğer bir anlamı ise, İlhan İREM özel programı yapacak olmamız ve O' na olan tutkumuzu paylaşacak olmamız. Bu mutluluğumuzu da, siz dostlarımızla da paylaşmayı istiyoruz. Yürekten desteğiniz için şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum sizlere.

Işık ve Sevgiyle..

Çevrimdışı Sha_XIX

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2007, 19:47 »
Günün en güzel haberi bu oldu benim için; umarım programı dinlememe engel bir durum çıkmaz. Teşekkürler, tebrikler ve başarılar sevgili dostlar...
Dağlar, Nehirler, Ağaçlar...
Aşklar, Dostluklar, Arkadaşlık...
Anılar, Yarınlar, Işık ve Sevgi...
       _.-*-._
Hiçbir Şey Herşey...
Herşeymiş Hiçbir Şey...

Çevrimdışı Oikos

• ...
  • *
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2007, 19:52 »
İnanıyorum ve biliyorum ki; sevgili Donuk ve Sinan sevecenleri en iyi şekilde temsil edecekler.
Kendilerine şimdiden başarılar diliyorum...

İstanbul'a gelince bize uğramayı unutmayın...

Hayat ve Can sizinle olsun
F.Kenan Çakır
Oysa ki ben karanlıktan geldim...Ne huzursuzdum ne de korkuyordum...Sukunet vardı hiçlikte...Doğdum ağladım...

Çevrimdışı ramalas

• ...
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Ocak 2007, 19:57 »
Sevgili Aslı ve sevgili Sinan'a başarılar diliyorum.
Aslı'nın radyokeyifteki ışık dolu proğramları için ayrıca teşekkür ediyorum tüm sevecenler adına...

Çevrimdışı virtioz

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 25 Ocak 2007, 22:57 »
Radyo keyif’teki ışık dolu programlarıyla ruhumuzu aydıntan Sevgili Dostum,  Dünya iyisi Donuk Aslı,

Geniş müzik kültürü, bilgisi, arşivi, insanlığı ve  keyifli sohbetiyle tanımış olmaktan çok mutlu olduğum Sevgili Dostum Sinan Abi,

3 Şubat Cumartesi gününü sabırsızlıkla bekliyorum. Başarılar diliyorum.
Işık ve sevgiyle…

Çevrimdışı armanbursa

• ...
  • *
« Yanıtla #6 : 26 Ocak 2007, 00:00 »
En iyisini, en güzelini yapacağınıza o kadar inanıyorum ki, sadece yayın saatini iple çekiyorum.
Işığınızı ve sevginizi oradanda duyacağım ve göreceğim için şimdiden çok heyecanlandım.
Başarılar dostlarım.
Işık ve Sevgiyle kalın

Çevrimdışı Sinan DOYAN

• 1.nesil
  • *
    • www.birzamanlar.net
« Yanıtla #7 : 26 Ocak 2007, 17:37 »
Mesajlarıyla destek verip heyecanımızı paylaşan tüm dostlara teşekkürler.
Hiç beklemediğimiz bir haberdi böylesine güzel bir teklif. Hem Aslı'nın hem de benim en koyusundan birer İlhan İrem hayranı olmamızın bir etkisi bu. Yıllardır görüştüğüm bir yakın dostumdur Naim Dilmener o ayrı; ama bu bağlamda Aslı'nın da programda yer alacak olması çok önemli. Birimiz Milas'tan birimiz de Fatsa'dan gelerek bir ortak noktada buluşmamız bir tesadüf değildir. Bir ışık olayıdır, sevgi olayıdır. Bu olayın gerçekleşmesindeki isim de kuşkusuz İlhan İrem'dir. Ona olan sevgidir. Dilmener'in, benim, Aslı’nın İlhan İrem'e olan sevgisidir. (Ajda Pekkan hayranı olarak bildiğimiz Naim Dilmener, aslında koyu bir İlhan İrem hayranıdır da).
Biz, Naim Dilmener'in iki dostu olarak orada yer alacağız. Kimseyi temsil etme gibi bir kaygımız ve sorumluluğumuz yok. Detaylar konuşulmadı ama özünde bir İlhan İrem programı olacak. Başka şarkılar da çalınabilir, başka sanatçılar hakkında da konuşulabilir. Yayın akışı bu, ne getirir bilinmez.
Sizler kadar ben de merak ediyorum ne olacak diye.
 ;)

Çevrimdışı bucket112

• 1.nesil
  • *
    • bucket112@hotmail.com
« Yanıtla #8 : 26 Ocak 2007, 18:19 »
Tüm sevecenler radyoları başında 'tek yürek' olacaklar, yayın saatini iple çekecekler! Her şey çok güzel olacak, başarılar!
Uzaklarda bir düş kur, yapayalnız bir gülüş ol!

Çevrimdışı ISIK YOLCUSU

• 1.nesil
  • *
    • Işık ve Sevgiyle
« Yanıtla #9 : 26 Ocak 2007, 21:49 »
Güzel bir program olacak hatta çok çok güzel…

Sayın Naim Dilmener’in sunduğu programda Aslı Dinç ve Sinan Doyan’ı dinlemek çok hoş olacak. İlhan İrem’in konuşulacağı ve onun müziklerinin ön planda olacağını düşünürsek alacağımız haz hat safhalarda olacaktır.

Aslı’nın her pazartesi ve çarşamba günü internet üzerinden yaptığı radyo programında İlhan İrem ağırlıklı olmak üzere bir yayın sunuyor bizlere ve bir acemi radyocu olarak başlasa da her geçen gün kendini geliştirdi ve her geçen gün daha güzel programlara imza atarak ilerledi ve ilerlemekte… Öyle ki bu güzel yayına davet edildi.

Sinan ise geniş anadolurock birikimi ile orada bulunacak ve bizlere güzel bir yayın dinletecekler…

Naim Dilmener konusunda söylenecek söz yok zaten. Hepimiz fazlası ile kendisini tanıyoruz…

Güzel gelişmeler bunlar çok güzel. Özellikle çok yakın arkadaşlarımın bu programa katılacak olmaları ayrı bir haz uyandırıyor bende… Şimdiden başarılar diliyorum, iyi yayınlar… Işık ve Sevgiyle.

Işık Yolcusu
                                         Sefa_kyl
Ben karanlıklarda aykırı ışıklarımla
                                            dönüyorum

Gecenin yırtılmış elbisesinden dökülen avuçlarıma
                                                       savruluyor
Azade çığlıklarla...

Çevrimdışı crysalid

• DMT
  • *
    • Doğanın Melek Tozları
« Yanıtla #10 : 26 Ocak 2007, 23:25 »
Merakla bekliyor olacağız bu güzel programı..
Ne mutlu size, böyle hoş, böyle anlamlı bir an'ı yaşayacaksınız.
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

Çevrimdışı kalbim

• ...
  • *
« Yanıtla #11 : 27 Ocak 2007, 00:10 »
Böyle güzellikler duymak inanın içimizde yepyeni baharlara tohum oluyor kalbimiz, kulağımız, desteğimiz sizinle. Şimdiden teşekkürler.
ışığa koşalım

Çevrimdışı efsun_i

• Melek Tozları
  • *
    • Kanat Sesleri
« Yanıtla #12 : 27 Ocak 2007, 01:27 »
Tüm zamanlara yazılan, yazılacak bir mucizeyi yansıtan ışıklı yüreklere, sonsuz teşekkürlerle....
Işık ve sevgiyle...

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #13 : 27 Ocak 2007, 01:45 »
Sevindim, haftaya internet üzerinden dinleyeceğim sanırım. Antalya'da Açık Radyo yayını yok ama açarız ;D  bizden birilerinin bizsel cümlelerle orda olacağı için güzel. İçinde İlhan İrem olacağı için daha da güzel.. Heyecanla beklemedeyim.. Şimdiden bol şans..
..yalnızlığım sana emanet..

Çevrimdışı Sinan DOYAN

• 1.nesil
  • *
    • www.birzamanlar.net
« Yanıtla #14 : 29 Ocak 2007, 21:59 »
Merhaba;

Yukarıda heyecanımızı ve gururumuzu paylaşan tüm dost sevecenlere içten teşekkür ediyorum. Yaklaşık bir hafta önce Naim Dilmener’den aldığımız “birlikte bir program yapma” teklifiyle, hevesli ve heyecanlı, en önemlisi gururlu anlar yaşıyoruz Aslı’yla. Ancak, insanızdır. Hata yapabiliriz. Yanılabiliriz de.

Pazar günü akşamüstü Naim Dilmener’den aldığım bir başka mail ile bu heyecanımız son bulmasa da sekteye uğramış durumda. Yayın akışı haftalar öncesinden belirlenen ve bu akışa göre konuklara program gün ve saati bildirilerek planları yapılan, kısacası son derece profesyonel işleyen bir sistem mekanizmasında üstat Naim Dilmener’in, tarihlerde yanılgıya düştüğünü öğrendim. (ki bu çok normaldir; kendisi aynı zamanda mali müşavirdir ve sene sonu sene başı hesaplarını açma/kapama, kayıtlar, mizanlar, bilançolar gibi ayrıntılar insanda dikkat ve konsantre bırakmıyor. Kendimden bilirim ben bunu. Muhasebeciyim, o bakımdan. Naim Dilmener’e de sürekli üstad demem de buradan kaynaklanıyor zaten; o mali müşavir ben muhasebeci. Konuya dönelim dağıtmadan) Bizimle program yapmayı planladığı tarihte yılların bestecisi Cenk Taşkan’la sözleştiği sonradan aklına gelmiş. Hatta bu son programında (27 Ocak) Hande Yener konuktu, Cenk Taşkan’ın konuk olması gerekirken. Bir hafta sonraya Cenk Taşkan alınmış kendisine bu şekilde belirtilerek; yani bizim konuk olacağımız 3 Şubat tarihine. Yani Hande Yener sürpriz bir şekilde programa dahil olunca konuk sırası da haliyle bir hafta atlamış oluyor.

Sevgili Naim Dilmener, yazdığı mailde “durumun böyle olmasından son derece üzgün olduğunu, ama bir sonraki hafta (10 Şubat) yapacağı programa mutlaka bizi çağıracağını” da belirtmiş. Sağ olsun, o tarihte Aslı da ben de dönmüş olacağız. Bugün telefonda Naim Dilmenerle bu konuyu uzun uzun konuştuk. Gerçekten, telefonda çok üzgündü: “Sinancığım, o gün radyoya sizi mutlaka bekliyorum. Program esnasında yanımızda olursunuz yine. Sonra da çıkar bir yerlere gider yer içeriz” dedi. Üstat diyorum ya, boşuna demiyorum onun için. Çok iyidir o çok.

Son durum böyle. Evet, bir hayal kırıklığı yaşadık. Ama benden çok Aslı yaşadı sanıyorum bu kırıklığı. Onun en azından bir radyoculuk geçmişi var; halen de devam ediyor programı. Ve bu katılacağı program onun için bir dönüm noktası olacaktı. Neyse, hem davet edilme hem de programın iptal edilmesi ikimizin dışında gelişen olaylardı. Üstad Naim Dilmener’e bizi programına layık görüp davet ettiği için buradan da ona binlerce kez teşekkürler. Program hakkımızın her daim saklı olduğunu da belirtti sağolsun. Biz o gün, sanki programa katılacakmış gibi yine orada olacağız. Hafta içi son derece yoğun olan dostumu orada görmüş olacağım hem, hem de Aslı, ülkemizin en önemli müzik otoritesiyle (ve de İlhan İrem hayranıyla) tanışmış olacak. Bu bile bizi ne kadar mutlu edecek. Bir önemli ayrıntı daha; olur ya Cenk Taşkan’ın son anda bir işi çıkar, ya da bir başka sebepten gelemez programa. Biz yine programa dahil olacağız o zaman. İnsanlık hali bu, belli mi olur?

Ben bu yazıyı yazarken de sağ olsun dostlarımız “programın saati ne abi, link verir misin” tarzı sorular sormaktalar msn’de. Hepinize verdiğiniz destek ve bizimle birlikte yaşadığınız heyecandan dolayı çok çok teşekkür ederim. Benden daha çok bu desteği ve heyecanı hak eden dostum Aslı adına da teşekkürlerimi sunarım.

İyi ki varsınız dostlar.