Gönderen Konu: İlhan İrem Bizi İlgilediriyor mu?  (Okunma sayısı 21254 defa)

Çevrimdışı carpediem

• 1.nesil
  • *
Ynt: İlhan İrem Bizi İlgilediriyor mu?
« Yanıtla #15 : 06 Nisan 2007, 18:04 »
Bence İlhan İrem bir idol olduğu için yaptığı her şey çok farklı ve güzel kendi şarkılarını değil de Hansu İrem'in şarkılarını söylemesi kadar doğal bir şey yoktur. İlhan İrem'in şarkıları kadar kişiliği de benim için önemli tabi sonuçta saygı duyduğun, hayran olduğun birine tamamıyla hayran olmak gerekir ki zaten kendisinin hayata bakış açısı duruşu bunu gösteriyor fazla söze gerek yok bence  ;)

ışık ve sevgiyle....
imkansızlık adına isyan tadında...

Çevrimdışı dila

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #16 : 07 Nisan 2007, 23:07 »
Umrumda bile değil kim tarafından yazıldığı...
İlhan İrem'i seviyorum ben... O ne söylerse söylesin ön yargılı yaklaşacağım ve sevmeye de devam edeceğim...
Hatta hiçbir şey söylemese de seviyorum onu...
Git gide karanlığa gömülüp gideceksin,seni aydınlatmaya bir meşale yok artık...Geçmişten bir kıpırtı,bir gülücük yok artık...İyisi mi sen toprağa yavaş yavaş sız artık...

Çevrimdışı yitik_savasci

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #17 : 09 Nisan 2007, 00:54 »
Ne zaman bu konuyu okusam ''imamın dediğini yap, yaptığını yapma'' sözü geliyor aklıma :) Şükür ki İlhan abi bu söyleme pek uymuyor. Yaşantısıyla söylemleri birbirini tamamlıyor. Yaşantısıyla tamamlıyor olmasaydı felsefesini, bence bizler bugün burada olmazdık. Bir düşünün; çevresindeki insanlara her türlü saygısızlığı yapan birinin, size saygılı davranma konusunda nutuklar verdiğini. Komik olurdu değil mi ?
Bu yüzdende bence İlhan İrem bizi çok ilgilendiriyor. Yaptığını yapmamamız gereken bir davranışı olmadığı için, ilgilendirmediği fikrine kapılan arkadaşlarımız olmuş. Bu da İlhan İrem'in yüceliğinin bir göstergesidir bence.

Teşekkürler İlhan abi... İnsanları ilgilendirmediğin fikrine sürükleyecek kadar doğru işler yaptığın için...
Onların sözlerini karıştıralım,birbirlerini anlamasınlar diye....