Gönderen Konu: İlhan İrem ve Onunla Kurduğun Köprü  (Okunma sayısı 4508 defa)

Çevrimdışı zaf

• ..
  • *
İlhan İrem ve Onunla Kurduğun Köprü
« : 21 Mart 2007, 23:20 »
Işık Dostla kim nerede nasıl karşılaştı, ilk izlenimler, şu an yaşantında ki yeri merak ettim... 
oyun yapıp oynarlar seni geceleri aralarında

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
Ynt: İlhan İrem ve Onunla Kurduğun Köprü
« Yanıtla #1 : 21 Mart 2007, 23:41 »
Üstadın yaşantımızdaki yeri gerçekten de azımsanmayacak ölçüde.. Şarkılarıyla zaten hepimiz devamlı iç içeyiz o artık yaşamımızın bir parçası olduğu için bundan fazla bahsetmeye gerek bile yok. Bunun dışında düşündürücü ve bilgilendirici kitaplarıyla, sevecen buluşmaları, forum ortamları sayesinde yeni ve değerli dostlar edinmemiz açısından, güzel paylaşımlar yaşamamızı sağlıyor..

Ve Zafer abinin asıl bahsettiği mevzu belki de köprüyle aşılan yol... Her dinleyişte belki kendinden daha fazla şeyler bulduğun, farklı anlamlar çıkardığın, belki de bazılarında hala bir şeyler çıkarmaya çalıştığın...
 Belki de bu yüzden çevremdeki çok fazla bilmeyen ya da dinlememiş kişilere bir İrem parçası yollamak ya da bir albümünü dinletmek, tanıtmak benim için keyif verici oluyor..
"Kaç kez evinizin önünden geçtim bayram giysileriyle..siz dans ediyordunuz,dışarısı soğuktu..bir pencere vardı aramızda..."

Çevrimdışı ceza

• 1.nesil
  • *
Ynt: İlhan İrem ve Onunla Kurduğun Köprü
« Yanıtla #2 : 22 Mart 2007, 01:21 »
İlhan İrem’le aramda ki köprüyü sevgilim kurdu. Tabiki daha önce duyuyordum şarkılarından bir kaçını biliyordum. İlhan İrem’i dinledikçe beraber olduğum insanın ruh halini çok daha iyi tanıma fırsatım oldu. Yol gösterdi diyebilirim. Sonra buluşma konser derken anlasana şarkısını zaten sevgilime armağan etmişimdir. Her dinlediğinde beni hatırla diye. Konserde de durduk yere ağlamaya başlamıştım birçok şeye hasret kaldığımı neden daha önce olmadı diye kendimle savaştığım bir gündü. En temiz duanın içinde ben olduğum için çokta mutlu olmuştum. Köprü bu şekilde kuruldu benim hayatımda. Çoğu arkadaş gibi yıllardır İlhan İrem’in fanatiği değilim. Ama şarkıları olduğu sürece hayatımda farklı bir yerde olacağından eminim. Şarkılarda sonsuza kadar var olur...