Gönderen Konu: Adana'da Konser  (Okunma sayısı 33363 defa)

Çevrimdışı yunusemre

• 1.nesil
  • *
Adana'da Konser
« : 18 Aralık 2006, 18:22 »
Arkadaşlar ben Adana'da da konser olmasını çok istiyorum.
Buradaki sevecen dostlarda konser istiyor.... :'( :'( :'( :'( :'(
hayat bir ürpertidir duygularımda hayat ayak sesleri uykularımda

Çevrimdışı kapia

• 1.nesil
  • *
Ynt: Adana'da Konser
« Yanıtla #1 : 19 Aralık 2006, 23:44 »
İREM'İN bir durağı da Adana olsa ne güzel olacak.Biz de dünya gözüyle bir defa görsek ne güzel olur değil mi?

Çevrimdışı ahu

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2006, 13:41 »
boyle bırsey olsa çok sevınırım ısık dostunun  konserı nerdeyse bende ordayım...Neresı olursa olsun. Ama Adana Mersıne yakın gelmek ,gormek ,dınlemek daha kolay olucaktır.
Bezginn.

Çevrimdışı mavin

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2006, 15:14 »
bu başlığı kim attıysa benden bir kucak dolusu öpücük:)çeşitli nedenlerden dolayı konserlerine gidemedik,ama Adana da İlhan İrem'in dinleyici potansiyeli çok yüksek ve bizlerde onu burada dinlemeyi hak ediyoruz,umarım bu yazı ona ulaşır ve bizlerde kendimizi şanslı sayabiliriz....ışık ve sevgiyle

Çevrimdışı matya

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #4 : 25 Nisan 2007, 19:09 »
evet evet eveeeeeeeet......Adana'da da konser...kesinlikle.bu gezegende varolduğunu bilmek güzel olacak bir kez daha.....'hep bir ümit uğruna yaşıyoruz hepimiz'
"AKLININ ALAMAYACAĞI ALEMLERE AKIYORUM.. KAFANIN BASAMAYACAĞI GERÇEKLERDE YAŞIYORUM..BENİ FARK ETMEN İÇİN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKMIYORUM.KENDİMİ İSPAT ETMEK İÇİN ŞEKİLLERDE KÖPEK OLMUYORUM.BEN KİM OLDUĞUMU ZATEN BİLİYORUM"

Çevrimdışı KORIDOR

• 1.nesil
  • *
    • Bulutsu
« Yanıtla #5 : 26 Nisan 2007, 12:54 »
Adana'da olabilecek bir konserde dinleyenlerin salonu hıncahınç dolduracağından eminim. Adana'da ikamet etmişliğim yok fakat böyle düşünüyorum. Hem Anadolu kent insanlarının sanatçılara konserlerdeki vefakarlığından ötürü hem de Adana'nın nüfüs bakımından yüksek potansiyele sahip olduğundan ötürü. Bir de coğrafik özelliklerini, doğu akdenizin başkenti olmasını, üniversite gençliğini ve 3 büyük kent haricinde Adana'da da buluşma düzenlendiğini gözönüne alırsak, gerçekten de hıncahınç doldurulurmuş gibi geliyor salon bana.

Zaten, hangi albümdü o, iç kapağında 25. sanat yılı dolayısıyla Türkiye konser turuna çıkılacağından bahsedilmişti. Adana da bu illerden biri olabilir. Ama ben 2. konser turuna tekrar İstanbul'dan başlayacağını zannediyorum. Bu büyük dinleyici kitlesini gördükten sonra artık konserlere devam edecektir diye düşünüyorum.

Sevgiyle,

Çevrimdışı ormanbaba

• 1.nesil
  • *
    • Katastrof
« Yanıtla #6 : 27 Nisan 2007, 11:24 »
Ben de Koridor gibi Anadolu'da verilecek konserlerin, Anadolu seyircisi açısından hiç boş geçmeyeceğini düşünüyorum. Anadolu insanının da İlhan İrem'i görmeye hakkı var. Umarım iyi bir organizatör şirketiyle böyle bir turne gerçekleşir günün birinde.

Çevrimdışı crysalid

• DMT
  • *
    • Doğanın Melek Tozları
« Yanıtla #7 : 28 Nisan 2007, 15:21 »
Benim de gönlüm konser turuna diğer güzel şehirlerimizle devam edilmesinden yana. Hissedişlerim de bu yönde ! Ve daha niceleri.. Adana' dan çok sevdiğim dostlarım oldu, bir ömürlük !?     Işık Dost' un ziyareti esnasında bu güzide şehrimizden de geçmesine öncelikle onlar adına çok sevineceğim !
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

Çevrimdışı B.I.R

• ...
  • *
« Yanıtla #8 : 29 Nisan 2007, 01:05 »
   Nefesimiz o gül bahçesinden.
   Yüreğimiz, dostluk, barış, kardeşlik.
   Aşk gibi pusuda SEVGİLİ'yi bekleriz.

Ve sessizce sesleniriz...

Gel - Gel - Gel