Gönderen Konu: 17 Aralık Bursa Buluşmasının Ardından  (Okunma sayısı 56140 defa)

Çevrimdışı armanbursa

• ...
  • *
17 Aralık Bursa Buluşmasının Ardından
« : 18 Aralık 2006, 00:50 »
Işıklar birleşti, Sevecenler B.İ.R. oldu.
Teşekkürler Mehtap, Murat, Firdevs, Hamdi...  özellikle size teşekkürler. Hala ne diyeceğimi ne söyleyeceğimi bilemiyorum, kelimelerin kifayetsiz kaldığı, ifade etmekte zorlanılan anlar vardır, şimdi o duygu yoğunluğunu tekrar yaşıyorum. Tatil gününüzü hiç düşünmeden bir kenara atıp yakınınızdaki sevecenlerin ışıklarını toplayıp Bursaya koştunuz ve buluşmaya gelen 15 sevecene ışıklarınızı verdiniz ve onların ışıklarını açtınız. Sizlere söyleyecek söz, edecek teşekkür nasıl olabilir bilemem.
Ve.. Bursadaki Sevecenler Yüreklerinize sağlık geldiniz ve buluşmaya katıldınız, sonraki buluşmalar için cesaret erdiniz.Pırıltılarınıza teşekkürler.
Işık ve Sevgiyle kalın

Çevrimdışı ashemez

• 1.nesil
  • *
Ynt: 17 Aralık Bursa Buluşmasının Ardından
« Yanıtla #1 : 18 Aralık 2006, 00:55 »
Böyle bir güzelliğin yaşanmasında öncülük ettiğin için asıl ben teşekkür ederim Yüksel abi :) ışık ve sevgiyle nice buluşmalara :) ...
PINK FLOYD

Çevrimdışı thanados

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Aralık 2006, 02:08 »
Ben de sizlerle tanıştığım için çok mutlu oldum.
Hepinize teşekkür ederim. Bir Simurg imgesi üzerine konuştuk bugün.
Yıllardır dinlediğim sanatçının sürekli sözünü ettiği, hiç ağzından düşürmediği sevecenleriyle ilk defa buluştuğum için mutluydum. Benim için bir düş gerçekleşti diyebilirim. Konser serisiyle umutlanmıştım, anladım ki bu umut boş değilmiş.
Ama sonuçta birlikte ya da değil, nerede bir İlhan İrem şarkısı çalsa hepimiz oradaydık zaten.
Ama şunu farkettim ki, İlhan İrem'ın şarkıları paylaşılınca daha da güzel oluyormuş, tek başıma dinlerken, ilkler dışında hiç bugünkü kadar keyif aldığımı hatırlamıyorum o şarkılardan, hiç dinlemeden, beynimde yankılanmaları bile yetiyordu.

Herkese iyi geceler
Işık ve sevgiyle...
gecede bile gölgeler ararsın
sokaklarda yankılanır bütün
düşlerinin ayak sesleri

Çevrimdışı ruya_perisi

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 18 Aralık 2006, 02:13 »
Öncellikle herkese merhaba...bende ilk defa bir buluşmaya katıldım paylaşımlar o kadar güzeldi ki anlatamam.istanbuldan kütahyadan arkadaşlarımız geldi ve biz bursalı sevecenleri gerçekten utandırdılar...ve öncülük ettiler.bundan sonra bursada daha sık buluşmalar olacak çünkü B.İ.R . olduk ve sevecenlerin gözlerindeki ışık beni mest etti.hamdi yüksel abi firdevs mehtap abla ve murat abi yüreğinize sağlık çok iyi bir iş çıkardınız ben birşey yapmadım herşey SİZDİNİZ...

ışığa aşkla...
bitti...

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #4 : 18 Aralık 2006, 10:24 »
Ayna sadece görebildiğini yansıtır. Güzellik sizlerdeydi. Bursayı çok güzel günler bekliyor. Bir haftalık ziyaretim boyunca hergün Işıkdost ve bizden bahsettik. Şunu gördüm ki Bursa ışığa susamış bulutlu bir dünyada yağmur sıkıntısı çekiyormuş bugüne kadar. Şimdi sağanak olup yağma zamanı....

Işık ve Sevgiyle...
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı armanbursa

• ...
  • *
« Yanıtla #5 : 18 Aralık 2006, 18:01 »
Evet Sevgili Hamdi ,
Susadığımız doğru, ama çabanı inkar edemem,  senin ve sevecenlerin,Melikenin ,Uygar ın ellerinize ve yüreğinize sağlık sevecenler.
Işık ve Sevgiyle kalın

Çevrimdışı lugol

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #6 : 19 Aralık 2006, 00:05 »
Hem destek olmak hemde bursalı sevecenlerle tanışabilmenin heyecanıyla Murat dostumla geldik. Herşey çok güzeldi. Dönüşte zamanın çok çabuk geçtiğini düşündüm ve geldik dönüyoruz dedim. Gönül isterki her buluşmaya katılalım. Fakat şunu anladım ki uzaktaki sevecenlerle tanışmak, uzaktaki buluşmalarda yer almak daha bir mutluluk kattı bana. Özellikle 15 yaşında bir sevecenin aramızda olması beni daha da mutlu etti. ayrıca sevgili armanbursa bizi karşıladığınız ve misafirperverliğiniz için çok teşekkürler.

Mümkün olduğunca diğer illerdeki buluşmalara katılacağım. Bu güzel birlikteliklerin sürekli olması dileğiyle. IŞIK VE SEVGİYLE...
hangimiz senli benli,hangimiz sizli bizli,
bir koridor esrarengiz,yaşıyoruz gizli gizli

Çevrimdışı thanados

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #7 : 19 Aralık 2006, 00:39 »
Arkadaşlar Bursa buluşmasında çekildiğimiz fotoğraflar nerede?
gecede bile gölgeler ararsın
sokaklarda yankılanır bütün
düşlerinin ayak sesleri

Çevrimdışı armanbursa

• ...
  • *
« Yanıtla #8 : 19 Aralık 2006, 00:43 »
Sevgili Lugol,
Gelişinizle ışığınız üzerimize serpildi, Sevginizi sevgimize kattınız, sevinç oldunuz varlığınızla.
Yüreğinize ve emeğinize sağlık.
Işık ve Sevgiyle kal

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #9 : 19 Aralık 2006, 01:43 »
http://www.melektozlari.com/galeri/thumbnails.php?album=50
Fotoğraflara bu linkten ulaşabilirsiniz...

Işık ve Sevgiyle
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı saki

• DMT
  • *
« Yanıtla #10 : 20 Aralık 2006, 19:49 »
Sevgili Bursalı sevecenler.Konukseverliğiniz ve ışık dolu gözleriniz için teşekkürler.Çok güzel bir paylaşım yaşadık.Ayrıca biz konuklarınız için söylediğiniz övgü dolu sözleriniz için çok teşekkürler.Sevgili Hamdininde dediği gibi bizler sadece aynayız,sizin güzelliğinizi size yansıttık..Üstadın konserlerde söylediği gibi "HERŞEY ŞİMDİ BAŞLIYOR"..Bu söz sevecenler için bir parolaydı sanki.Buluşmalar dahada sıklaştı,mesafeler aşıldı,dahada aşılacak....Hepimizi çok seviyorum...Işık ve sevgiyle....

Çevrimdışı onur

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #11 : 22 Ocak 2007, 02:15 »
herkeze merhaba arnıza yeni katıldım.acaba yakın zamanda bir buluşma veya organizasyon varmı.