Gönderen Konu: üyelik iptali  (Okunma sayısı 9315 defa)

hakan

• Ziyaretçi
üyelik iptali
« : 03 Kasım 2006, 11:07 »
Merhaba sevecenler.Bu yıl gerçekten İlhan İrem severler için çok heyecan vericiydi.Üstad yeni albüm çıkardı ,yeni konserler verdi, buluşmalar oldu,sevecenler arasında sıkı bir dayanışma vardı ama artık bende keops ve ışık yolcusu gibi düşünüyorum ve üyeliğimin iptal edilmesini istiyorum.Paylaşımlar çok güzeldi .Bu duyguyu yaşatan bütün sevecenlere ve özellikle s(c)enaze (hamdi)ye çok çok teşekkür ediyorum.Umuyorum ilerde yeni etkinliklerde ve paylaşımlarda yeniden beraber olabilmek dileğiyle..........
Doğumdan Sonra Ölümden Önce Güneşin Battığı Yerde IŞIK VE SEVGİYLE.....
HOŞÇAKALIN..........................................................

Çevrimdışı mahirelhan

• 1.nesil
  • *
Ynt: üyelik iptali
« Yanıtla #1 : 03 Kasım 2006, 20:27 »
Merhaba üyeliğini iptal ettirmek isteyen  sevecene, haklı veya haksız serzenişlerin mutlak olmuş olabilir, lakin dikkatimi çeken bir nokta oluştu isteminde, Sefa yani ışık yolcusunun ne düşündüğünü ve neyi düşündüğünü nerden biliyorsun, nerden bilebilirsin ki, bence yapman gereken sadece kendi adına dilekçe vari isteğini yazıp sadece bunun onay almasını beklemen olması gerekmiyor mu?...

sevgili üyeliğini sildirmek isteyen insanlar lütfen düşünsel olarak bir alakanızın olmadığı kişi ve/veya kişilerin özlük haklarına saygı göstererek istemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz, gayet özgür! bir dünyadayız değil mi?

sevgilerimle
Mahir Elhan
Titrek bir mum alevinin, havaya bıraktığı bulanık bir is ve göz gözü görmez bir sis değildik biz!...

Çevrimdışı armanbursa

• ...
  • *
« Yanıtla #2 : 05 Kasım 2006, 22:05 »
Neden?
Sevgili sevecenlere geçenlerdede sormuştum ne oluyor diye ama sağlıklı bulduğum bir yanıt gelmedi maalesef.İzninizle şimdi yine soruyorum ne oluyor diye .Anlayamadığım neden özellikle üyelik iptali isteniyor ,problem ne?
Eğer siteyle ilgili bir sorunsa iptal yerine girmeyiverirsiniz,ama sorun sevecenlikte ise sanırım diğer sevecenlerinde bunu bilmek hakları.Umarım içinizden biri çıkıp doğru dürüst bir açıklama yapar.Özellikle Bazı sevecenler cep telefonumu biliyor ararlarsa sevinirim.
Işık ve Sevgiyle kalın daima

Çevrimdışı ormanbaba

• 1.nesil
  • *
    • Katastrof
« Yanıtla #3 : 05 Kasım 2006, 22:35 »
Sebep bir şeylere tavır koyma bence. O da neyeyse? Yazılan her yazımızın altına onay bekliyoruz. Düşündüğümüzü söylemek yetmiyor bize. Altına "-haklısın sevecen, fasit dairelerde uçuşuyoruz.." gibi onay mesajları bekliyoruz. Gelmeyince de silin beni diyoruz. Böyle düşünenlerin üyeliği zaten silinsin. Ama böyle düşünmeyip de üyeliğinin silinmesini isteyen varsa nedeni nedir? Ötelerde olduğunun mesajını vermek mi? Ötelerde olan ötelerde olduğunu nerden bilir? Biliyorsa geriye gitmez mi tekrardan? Ben anlasam ötelerde olduğumu, bunu kimseye çaktırmam.

Belli bir süre girilmemesi zaten üyeliği düşürür. Ama insanlara öte-geri mesajları vermeyin... Aynı istikamete doğru gidiyoruz çünkü.