Gönderen Konu: Üyelik İptali  (Okunma sayısı 12478 defa)

Çevrimdışı ISIK YOLCUSU

• 1.nesil
  • *
    • Işık ve Sevgiyle
Üyelik İptali
« : 31 Ekim 2006, 00:17 »
Bugüne kadar ki paylaşımlarınız için çok teşekkür ederim...

IŞIK YOLCUSU
                             sefa_kyl
                           Sefa Köylü

Üyeliğimin iptalini istiyorum...
Ben karanlıklarda aykırı ışıklarımla
                                            dönüyorum

Gecenin yırtılmış elbisesinden dökülen avuçlarıma
                                                       savruluyor
Azade çığlıklarla...

Çevrimdışı keops

• ...
  • *
Ynt: Üyelik İptali
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2006, 00:24 »
Paylaşımlar aynı duygularda...Işığı yansıttık kalplere ve B.İ.R lere...Kapabilenler şimdi koridorda....,
Keops, Sefa ile aynı fikirde.....,
Üyeliğimin iptalini istiyorum...

Çevrimdışı armanbursa

• ...
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2006, 01:01 »
Sevgili Sevecenler
üyeliklerinizin iptalindeki nedeni bizimle açıkça paylaşırmısınız?.
Çünkü özellikle keops un forumlardaki performansını gerçekten çok beğeniyorum . Eğer sizlerin görüp benim göremediğim bir problem varsa veya birşeyleri yanlış yapıyorsak paylaşalım.Unutmayınki sevecensiniz ve unutmayınki bir şeyleri paylaştık ve paylaşıyoruz . Şayet davranışınız bir tepki ise bunuda hep birlikte paylaşalım derim.Bu siteler ucuz arabeskçi siteleri veya fanlarının siteleri değil burada olan sevecenlerin tümü gerçekten seçkin ve düşünebilen,yaratabilen ,anlayan , dinleyen insanlar.
Işık ve Sevgiyle kalın

Çevrimdışı sapsalkedi

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2006, 17:11 »
 :( ARKADAŞLAR NE OLUYOR? Neden iptal istiyorsunuz... sefa ile sohbetimiz olmadı ama keops bir açıklama da yapmaz mı bana.. herkes gidiyor ya... konser olmadı diye dağıldı mı bu izmir yani.. daha çok planlarımız yok muydu?

Çevrimdışı zeynep

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Kasım 2006, 17:51 »
Sevgi sevgiyle çoğalır,söner herşey sevilmezse...
Yazıma bu sözlerle başlamamın nedeni şu:
hepimiz yani tüm sevecenler,kimimiz iyi kimimiz  kötü diye ayırım yapmaksızın.Hepimizin ortak bir yanı var buda sevgili İlhan İrem 'e olan sevgimiz.İşte böyle büyük bir sevgiyi yaşarken ona yanlız olmamak çok güzel bir şey.Çünkü sevgi sevgiyle çoğalıyor...
Ama aramızdan ayrılanlar var...
Kimbilir üyelikten ayrıldılar belki ama üstada sevgileri yüreklerinde yaşayacaktır,tabikii.Ama neden bu çoskuyu bizlerle paylaşmaktan vazgeçtiziniz?
Sevgili keops:Yazıların.yorumların,şiirlerin öylesine güzeldiki,şimdi onları burda görmemek beni çok üzecek.Bence daha yazacağın çok vardı,yarım kaldı.
ışık ve sevgiyle..........

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #5 : 01 Kasım 2006, 19:49 »
Seçimlerde özgürdür kişiler. Baki olmayabilir hersey... Simurg efsanesinde bir yığın kuştur yola çıkan ama 30 kuştur kaf dağının ardına ulaşan... Üyeliğin iptalini melektozları ekibine de yazabilirdiniz... Neden burada yazmayı tercih ettiniz merak etmiyor değilim doğrusu. Evet bende forumdaki bazı olaylardan hoşnut değilim. Ama bu bağ bireysel değildir ki... Yanlışı gördüm çıkıp gideyim. Herkes giderse düzeltecek kimler görülen yanlışlıkları---ki görünen yanlış ne bilmiyorum ve tekrar ediyorum buradan üyeliğimi iptal etmek istiyorum yazısını gereksiz görüyorum.---Her ne olursa olsun herşeyin düzelebileceğini düşünüyorum buna istinaden ayrılmaların olmasını istemiyorum ama ayrılmak isteyen de buraya yazmadan da ayrılabilir...

Işık ve Sevgiyle...
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
Yolcu
« Yanıtla #6 : 01 Kasım 2006, 20:21 »
Sevgili Hamdi,
Arkadaşların üyelikten ayrılma isteklerini buraya yazmalarının nedeni şu mesajda saklı:
http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=77.msg109#msg109

Sevgili ISIK YOLCUSU'nun ayrılığının kendisine göre sebepleri var. Belki tüm platformlardan çekilerek kendi içinde yolculuklar yapma isteği... Bunu yapmak için "ben ayrılıyorum" demek mi gerekirdi? Kendisinin bunun için de geçerli nedenleri vardır.

keops için de geçerli...

Eski forumlarda ayrılmak istediğini belirten bir arkadaşa uzunca bir mesaj yazmıştım. Özeti mumlar sönmesin idi... Her gidiş, geliştir aslında...

"Ve kalan kim geride..."

Işık ve Sevgiyle...

[Kaydı silinen üyemize cevap hakkı doğuran paragraf kaldırılmıştır]

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #7 : 01 Kasım 2006, 21:15 »
Açıklama için teşekkürler Ufuk...

Işık Yolcusunun kısa bir dönem kozasına çekildiğini düşünmekteyim...

Işık ve sevgiyle..

[Kaydı silinen üyemize cevap hakkı doğuran alıntınız kaldırılmıştır]
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı seran

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #8 : 01 Kasım 2006, 21:50 »
ayrılacak kadar fikirlerin duyguların çakıştığına inanamıyorum özelliklede keops çok derin yaşıyordu ve yazılarında da bunu bizlere yansıtıyordu?bu boyutlara gelen konuyu çok merak ediyorum özelliklede iki kişininde aynı anda hem fikir olarak gitmeleri garip geldi bana..birileri konuyu biliyorsa açıklık getirsin bu sadece biri gidiyorsa ben de gidiyorum olayı değil öyle çocukça şey olmaz diye düşünüyorum??

Çevrimdışı Melek Tozları

• Melek Tozları
  • *
Üyelik İptali Hakkında
« Yanıtla #9 : 01 Kasım 2006, 23:25 »
Kayıtlarının kaldırılmasını talep eden Sevgili keops ve ISIK YOLCUSU'nun dilediklerinde mt@melektozlari.com adresine gönderebilecekleri açıklama bu alanda yayınlanacaktır.

Konu kilitlenmiştir.

---------------
Sevgili ISIK YOLCUSU'nun 22.12.2006 tarihli e-posta mesajı doğrultusunda üyeliği iade edilmiştir.