Gönderen Konu: Gelecekteki Konserler...  (Okunma sayısı 44762 defa)

Çevrimdışı cbuyukuysal

• 1.nesil
  • *
Gelecekteki Konserler...
« : 28 Ekim 2006, 21:01 »
Arkadaşlar önümüzdeki aylar için yeni konser olacak mı? Bilgisi olan arkadaşlar burada paylaşalım.

Çevrimdışı romans18

• ...
  • *
Ynt: Gelecekteki Konserler...
« Yanıtla #1 : 28 Ekim 2006, 21:12 »
Benim bildiğim yeni bir İstanbul organizasyonu olacakmış… Ama en önemlisi 2007 İlkbaharında arkadaşlar... Bekleyin

Çevrimdışı sihrim

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 28 Ekim 2006, 21:56 »
Peki, bu bilgiyi nerden aldın? Güvenilir kaynaklardan mı, biliyorsun artık neye inanacağımızı şaşırdık bu son organizasyondan sonra... Sözüm meclisten dışarı bu arada...
Herşeyin bir karşılığı var gibi...

Çevrimdışı romans18

• ...
  • *
« Yanıtla #3 : 28 Ekim 2006, 22:55 »
İlhan İrem! e çok yakın bir arkadaştan aldım... Bende tam emin değilim ama bekleyip göreceğiz... Saygılar

Çevrimdışı cbuyukuysal

• 1.nesil
  • *
İnşallah Doğrudur
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2006, 00:21 »
İnşallah doğrudur sabırsızlıkla bekliyoruz. Bana göre de bahar aylarında olur... İzmir, Bursa bekliyorum ben diğeri nerede olur bilemem... Ne önemi var yeter ki yapsın mesafeler sorun değil

Çevrimdışı one_way

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 16 Kasım 2006, 23:57 »
Nisan 2007'de yeni konser olacak..

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #6 : 17 Kasım 2006, 00:24 »
Dostlar İrembağı net bir açıklama yapmadan şu tarihte konser olacaktır şeklinde yazı yazmak doğru değil bence... Çünkü bu yazıyı okuyanlar ümitleneceklerdir. Konser olmayınca da hayal kırıklığı olacaktır... Yazılarımızı varsayım yaparak yazmamız gerekli diye düşünmekteyim...

Işık ve Sevgiyle...
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı one_way

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Kasım 2006, 10:18 »
Nisan 2007'de yeni konser olacak..

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
« Yanıtla #8 : 17 Kasım 2006, 12:01 »
Sevgili one_way;

Aynı mesajı fuzuli yere iki yere yollamışsın sanki bir şeylerle inatlaşırmışçasına. Bahar aylarında konserler olacağına dair bizde duyumlar alıyoruz herkes gibi amma velakin Hamdi'nin dediği üzere bunun Üstat veya organizasyonu üstlenecek kişiler tarafından teyit edilmediği sürece kesinmiş havasında bu şekilde belirtmek çok da doğru değil diye düşünmekteyim. Kimseyi de boş yere umutlandırmamak lazım gelir. Takdir edersiniz ki iki konseri de izleyemeyen dostlar var başta İzmirli sevecenler olmak kaydıyla. Onlar daha çok bel bağlıyor bu tür söylemlere ve beklentileri karşılanmazsa eğer bu seferde hiç dilim varmıyor söylemeye ama büyük bir hüsran olur hissiyatına kapılıyorum...
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı son selam

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Kasım 2006, 12:38 »
Sevecen one_way bende önümüzdeki yılda yıllarda İlhan İrem in bir konser yapacağını düşünüyorum lakin sen bir şey biliyormuşçasına (ki bilebilirsin) nisan ayında konser olacak mesajını yineliyorsun. Daha detaylı bilgiye sahipsen bilmek isterim. Işıkla, sevgiyle

Çevrimdışı one_way

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #10 : 18 Kasım 2006, 01:00 »
Nisan 2007'de yeni konser olacak…

Hayır, konser olup olmayacağını bilmiyorum…
Ama umut ya işte... Hani baharla yaşarlar çiçekler yeni ömürlerini…
Öyle işte…

Çevrimdışı medulla

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #11 : 18 Kasım 2006, 03:50 »
Umudunu yeşert o zaman dostum yıllardır bekledik özlemle İrem'i ama tadı da damağımızda kaldı...  Ankara'da gördüm ama gerçek miydi yalan mıydı hala ayırtına varamıyorum........

Çevrimdışı akman52

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #12 : 07 Ocak 2007, 16:14 »
Merhaba arkadaşlar. İlhan İrem'den eğer burada yazılanları okuyorsa kendisinden bir isteğim olacak. Eğer kendisiyle bizzat görüşen arkadaşlar varsa onlardan da ricam bu isteğimi ona iletmeleri.

Sevgili İlhan İrem,

Sizden önümüzdeki bir zamanda seçtiğiniz kimi eserlerinizin senfonik yapıdaki bir konserle içinde hiç söz bulundurmadan dinleyicilere sunulmasını diliyorum. İçinde eşinizin ve sizin şiir motiflerinizin olmaması düşünülemez tabi ki. Umarım bu dileğimi benle paylaşan başka sevecenler de vardır.

Sarper Akman
Ankara
Babil'in asma bahçelerinde iki kız yürüyordu.
Biri yeşile çehrelenmiş diğeri yok...

Çevrimdışı ormanbaba

• 1.nesil
  • *
    • Katastrof
İlhan İrem'e Yakın "Bir Dost"lar...
« Yanıtla #13 : 08 Ocak 2007, 14:38 »
O dostlar hep konuşurlar zaten. Konser düzenlerler, mesajlar iletirler, işaretler verirler. Gereksiz insanlardır. Her anlamda iletişim kurulmasına gerek olmayan, uçan, inemeyen insanlardır o "bir yakın dost"lar.

Çevrimdışı ormanbaba

• 1.nesil
  • *
    • Katastrof
« Yanıtla #14 : 09 Ocak 2007, 10:56 »
Sanırım üstteki yazıma ilişkin bir aydınlatma yapmam gerekiyor.

Şöyle ki;
Forumdaki herhangi bir şahsa yönelik bir yazı değildi. Demek istediğim, "-ben O'na yakınım, bana haberler ve işaretler veriyor..." diyen insanlardan uzak durun. Onların haberlerini etrafa yaymayın. Geçmişte bunun zararlarını çok gördük. İlhan İrem'e yakın olduğunu söyleyen insanlara "-Dün ben kendisiyle mangal yaptım" deyiniz... Muhtemelen anlayacaktır.

Sevgilerimle...