Gönderen Konu: Konserleri Artık Sevecenler Organize Etsin  (Okunma sayısı 21247 defa)

Çevrimdışı zaf

• ..
  • *
Konserleri Artık Sevecenler Organize Etsin
« : 22 Ekim 2006, 01:31 »
Selam sevecen kardeşler; şimdi herkesten
Özrü başta dileyerek bir takım yorumlarda
bulunacağım...
1.İlhan İrem niye konser verdi? (görsel olarak hazırlanmadan hani konser vermeyecekti)
2.Bu kadar kötü ve adı sanı tanınmamış bir organizasyon şirketi niye yaptı bu işi (bu kadar sevecen varken herkes kendi meslek grubuna ve çevresine göre bu konser olayını paylaşıp az maliyetli ve daha profesyonel bir iş çıkartamaz mıydık.) daha çok konuşmadan şunu söylemek isterim ki sevecenler arasın da bir kurul kurulsun ve üstatla görüşülüp palanlı ve programlı adam gibi bir Format hazırlansın ve yüzlerce sevecen yer alsın bu organizasyonda...
oyun yapıp oynarlar seni geceleri aralarında

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
Ynt: Konserleri Artık Sevecenler Organize Etsin
« Yanıtla #1 : 22 Ekim 2006, 01:36 »
 Katılıyorum... Bazı şeyleri hakettiğimizi göstermek adına.. Bir daha böyle talihsizlikler yaşamamak adına...
"Kaç kez evinizin önünden geçtim bayram giysileriyle..siz dans ediyordunuz,dışarısı soğuktu..bir pencere vardı aramızda..."

Çevrimdışı armanbursa

• ...
  • *
« Yanıtla #2 : 22 Ekim 2006, 01:47 »
Sevgili sevecenler,

Konseri zaten Sevecenler organize etti, organizasyon firmasının bu işteki katkısı neredeyse yok denecek kadar az.
O salonlarda gördüğünüz kalabalıkları bu siteleri hazırlayan kocaman yürekli dostlar ve bu forum larda cevplar yazan konular açan sıcacık yürekli sevecenler düzenledi. Bildiğim kadarıyla Afişlri bile onlar alıp etrafa yapıştırdı. Merak etmeyin, Sevecenler iş başında:)
ışık ve sevgiyle kalın

Çevrimdışı od

• 1.nesil
  • *
    • ben nerdeyim?
« Yanıtla #3 : 29 Ekim 2006, 04:36 »
Ben sadece birinci soruyla ilgileneceğim "İlhan İrem niye konser verdi?".
Öncelikle evvelden bir anketin sonuçlarını paylaşayım;
Alıntı
Bir İlhan İrem konserini nasıl bir mekanda izlemek isterdiniz ?

6% - Bir Stadyumda   
3% - Açık Hava Tiyatrosunda
10% - Efes Antik Tiyatrosunda
14% - Tarihi bir mekanda, açık, boş bir arazide
68% - Nerede olursa olsun. Yeter ki, "Işık Dost" bir konser versin!

Evet, İlhan İrem'i sahnede görmek pek çok dinleyicisi için yetti de arttı bile. Kimse sormadı nerde büyük orkestra, görsel ve sahne şovları diye. Kimsenin bir beklentisi yoktu çünkü.

İlhan İrem hayallerindeki bir konserden bahsediyordu bazı röportajlarında. Bu açıdan "neden konser verdi" sorusu haklı görülebilir belki. Ama bana öyle geliyor ki böyle bir konser hazırlığı ve çalışmaları, "nerede olursa olsun" diyen çoğunluğu daha fazla bekletecek, ilk buluşmayı geciktirecekti.

İrem'in 35. sanat yılı için hayallerindeki konser organizasyonunu gerçekleştireceğini umuyorum. Artık var böyle bir beklentim benim şahsen; er ya da geç; bugün, yarın veya öbür gün; iki konser yada 3 albüm sonra, hiç önemli değil.
oktay dursun
"ateşte yanan, şeytanı defet; defet dokunmasın ellerimize.."

Çevrimdışı donuk

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2006, 16:38 »
Bu teklifin altına düşünmeden imzamı atıyorum. Her ne gerekiyorsa da, yapmaya hazırım. Işık ve Sevgiyle..

Çevrimdışı cnizamoglu

• ...
  • *
« Yanıtla #5 : 30 Ekim 2006, 03:21 »
Kutupta olsa bile giderim
---------------------------------------------------
Gah çıkarım gökyüzüne seyrederim alemi
Gah inerim yeryüzüne seyreder alem beni

Çevrimdışı janine

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #6 : 30 Ekim 2006, 03:54 »
Bence konserler sürprizdi... Sadece hayalini kuruyorduk... Onu sahnede görmek olağanüstü idi... Ölene kadar hafızalarımızdan silinmeyecek hazlar yaşadık... Evet, organizasyon şirketi berbattı... Ama yinede bir şekilde bizleri karşı karşıya getirdiler ya... Ölmeden önce yapmak istediklerimiz listesinde en başlarda bulunan bir maddenin üzerini çizdik :) ama tadı damağımızda kaldı tabii... Ben İlhan İrem’le aynı yaştayım.... Hiç ama hiç ihtimal vermiyordum onun bir konseri olacağına..... Kızım telefon edip haber verdiğinde inanamadım... Şaka yapıyor zannettim... Her şey bir düş tadında idi.. Bir başka sevecen arkadaşın dediği gibi kutupta bile olsa giderdik.... Tabi ki o en iyisini hak ediyor.. En iyi organizasyon, en iyi orkestra, en iyi sahne.... Ama arkadaşlar onu kanlı canlı karşımızda görmek müthişti... Hele Ankara konseri olağan üstü idi... İstanbul ‘a ki tedirginlikler yerini neşeye, bu kadar güzel bir hayran kitlesine seslenmek.. Ona da çok özel anlar yaşattığına inanıyorum... "Tamamlanınca eksik kalıyor bir şeyler"
Işık ve sevgiyle kalın hep