Gönderen Konu: Youtubedeki görüntüler  (Okunma sayısı 4535 defa)

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
Youtubedeki görüntüler
« : 20 Ekim 2006, 17:57 »
Öncelikle bu yazımın bireysel içerik taşımadığını, taşıyamayacağını bildirmek isterim. Yıllardır beklediğimiz konserler sonrası konser görüntülerin youtube sitesinde bulunmasının uygun olmadığı düşüncesindeyim... Görüntüleri paylaşıma alan dostlarımızın iyi niyetle bu paylaşıma girdiğini de tahmin etmekteyim... Fakat bu görüntülerin internette yayınlanıyor olmasının mutabıkında üstat Ankara konserine kamera alınmasını yasakladı... –Aysa’nın söylemi bu-... Bu doğru olmasa da Üstat bu görüntüleri ilerde paylaşıma alacağını düşünerek paylaşımlarımızı kendi içimizde yapmamız gereklidir diye düşünüyorum... Işık ve sevgiyle...
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
Ynt: Youtubedeki görüntüler
« Yanıtla #1 : 20 Ekim 2006, 18:06 »
Sözlerime başlarken Hamdi dostuma katıldığımı belirtmek isterim. Üstadın istekleri bizim için çok önemlidir ve de öyle olmalıdır. Ben kendi adıma Üstadın bizden yapmamızı istemediği hiçbir şeyi yapmamaya söz vermiş biriyim ve böylede kalacağım. Birde bazı arkadaşlar kendi aralarında mesajlaşmak dışında imza kısımlarında da bu linkleri kullanıyorlar.Bari bunu yapmayın!En azından kendinize ait bir imzanız olsun.Belki sadece bununla hatırlanırsınız...!
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı Ozlem Yilmaz

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 20 Ekim 2006, 18:25 »
Tuhaf...
Bana konunun tamamen Anatolia’nın prensibi olduğu söylendi; ne organizasyon ne de İrem’den hiç bahsedilmedi... Hatta cep telefonları ve PDA’lerin çağında çantalarını arayarak insanların makinalarını almaktansa bunu bir duyuru ya da etrafa asılan uyarılarla rica etmek bence çok daha anlamlıydı... Bana hala İrem’in iradesinde bir olay olsaydı, tıpkı basın konusundaki açık söylemleri gibi bunu da açıkça ifade ederdi gibi geliyor...
Ozlem
Uzağa değil, usta
Öteye hep öteye gitti;
Yalnızlığı ondandır.
                        Asaf

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #3 : 20 Ekim 2006, 18:41 »
Konsere bir gün kalana kadar birkaç kişinin görüntü alabileceği konusunda anlaşmıştık... Konser günü durum değişti. Ne kadar doğru bir gerekçe orasını bilemem. Dediğim gibi doğru ya da yanlış... Fakat görüntülerin internet üzerinde dolaşmaması gerektiği kanısındayım... Ayrıca dostlarımızdan konuyu bireysel noktalara çekmemesini rica ederim... İrembağının bekası için buna dikkat etmeliyiz...

Işık ve Sevgiyle..

Çevrimdışı od

• 1.nesil
  • *
    • ben nerdeyim?
« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2006, 04:49 »
Cidden merak ediyorum; neden konser görüntülerinin youtube'de bulunması uygun değildir?
oktay dursun
"ateşte yanan, şeytanı defet; defet dokunmasın ellerimize.."

Çevrimdışı Alper89

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Kasım 2006, 20:22 »
Arkadaşlar İlhan İrem'in verdiği konserler sadece 2 ili kapsadı geriye 80 il kalıyor, bu insanların suçu ne? Bence görüntülerin internette paylaşılmasında bir sakınca yok. İnsanlar bunu maddi çıkar için kullanmıyorsa gerçekten çok güzel bir şey!

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #6 : 03 Kasım 2006, 21:00 »
Görüntülerin internette dolaşamasını yanlış görmemdeki sebebi aslında düşünürsek anlayacağız.Üstad konser sonrası neden medya mensuplarına açıklama yapmadan ayrıldı konser salonundan? Neden konserde medya mensupları sadece belirli bir süre görüntü alabildi? Dünyamızda yaşadıklarımız dünyamızda kalsın diye düşünmekteyim. Konsere gelemeyen dostlar İrembağında olduğu taktirde bu görüntülere ulaşacaklardır. İstemeleri yeterlidir... Ayrıca bu görüntülerin ve diğer paylaşımların paylaşıma açılmadan önce teyit alınması gerekmektedir diye düşünmekteyim...

Işık ve Sevgiyle... 

Çevrimdışı esc_

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #7 : 06 Kasım 2006, 16:40 »
Bu mükün mü acaba bunu kimse engelleyez ki !Hem bence de bir sakıncası yok ne var ki görüntülense gidemeyenler izlese.....