İlhan İrem > Konser Tarihleri ve Duyurular

Aysa Organizasyon Bilet İadeleri Hakkında

(1/1)

Serapla:
Akadaşlar bugün Hürriyet gazetesindeki Aysa Organnizasyonun bizi çok tatmin edecek açıklamasını bildiriyorum.

AYSA ORGANİZASYON'DAN İLHAN İREM KONSERİ İLE İLGİLİ ÖNEMLİ DUYURU!

Hava koşulları nedeniyle iptal edilen konserin biletleri nakit olarak 18 KASIM CUMARTESİ günü İzmir Sanat ve Sabancı Kültür Merkezi gişelerimizden iade edilecektir.
1 Kasımdan itibaren söz konusu gişelerde, Aysa Organizasyon'un etkinliklerinin bilet satışı başlayacaktır. Bu etkinliklerden bilet alacak olan seyircilerimiz eksik kalan tutarı da ayrıca ödenecektir. Konser saatinde iptalin nedeni ise İstanbul konserimizin başlamasına 30 dk kala yağışın durması ve konserin yapılması referansıdır.

ETKİNLİKLERİMİZ

17 - 18 - 19 Kasım İzmir Sanat Kültür Merkezi OYUN ATÖLYESİ'nin 17 kişilik dev kadrosuyla sergilenen HIRÇIN KIZ

15 - 16 - 17 - 18 - 19 Kasım Sabancı Kültür Merkezi'nde ZUHAL OLCAY - TİLBE SARAN'ın oynadığı NATHALIE

Bilgi Tel:0232 464 76 95 Aysa Organizayon www.aysaorg.com

BEN İLHAN İREM KONSERİNİN YAPILMASINI İSTİYORUM.Hiç bir etkinlik bununla kıyaslanamaz bile.

Hani AYRILIKLARIN DA SONU VARDI?

hafe:
Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler yaaa... Ne güzel oldu,  hepimiz yegane Aysa organizasyonu tanımış olduk.. Tanımaz olaydık! Ne de güzel kamufle etmişler sorumsuzluklarını açıklamanın altına hemen diğer organizasyonların reklamını koyarak!

Sabır sabır  diyen arkadaşlar evet tabiki sabredecez.. Sabretmesek ne olacak sizin de dediğiniz gibi.. Fakat lütfen sizler de bu haklı isyanı hoşgörün.. Evet yağmuru Aysa yağdırmadı ama allah aşkınıza şu açıklamaya bakın;

"Konser saatinde iptalin nedeni ise İstanbul konserimizin başlamasına 30 dk. kala yağışın durması ve konserin yapılması referansıdır"

Rezalet yaaa.. Böyle bir amatörlük olabilir mi? Bir de rahatça bunu yazmışlar.. Ne bu yaaa? Yağmur duasına çıkmış bir organizasyon şirketi..

Evet biz dua ettik... ama biz mağdur tarafız.. Onlar sözüm ona profesyonel şirket.. Böyle bir ihtimali düşünmeden bu durumu dikkate almadan işe soyunan bir şirkete ben de isyan ederim!!

ergin:
Arkadaşlar biletler bugün Sabancı Kültür Sarayı'ndan iade ediliyor. Ben paramı aldım..  Eğer unutanlarınız varsa ellerini çabuk tutsunlar, bu basiretsiz Aysa gelmeyi unutanların biletlerini almaz daha sonra !

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git
usa online pharmacy