Gönderen Konu: İzmir Konseri Hakkında  (Okunma sayısı 44180 defa)

Çevrimdışı antigone20

• 1.nesil
  • *
Ynt: İzmir Konseri Hakkında
« Yanıtla #75 : 22 Ekim 2006, 22:53 »
Gerçekten çok üzücü bir olay yaşadık. İzmirli sevecenler olarak bunu hiç hak etmedik. Yaşadığımız hüsranı dile getiremiyoruz bile. Çünkü içimizde fırtınalar koparken kelimelere döktüğümüzde duygularımızı sadece esiyoruz, gürleyemiyoruz. Mailler yağdırdım İlhan İrem'in kendisine. Cevap her zaman olduğu gibi yok. Önemli olan bu değil zaten. Varsın cevap yazmasın. Sadece okuduğundan emin olmak isterdim. Bazılarımız diyor ki; lütfen duygularımızı kontrol edelim "Işık Dost"u üzmeyelim. Kolay mı peki bunu yapmak? Tabii sizin tuzunuz kuru... Sizler belki İstanbul'da belki Ankara'da izlediniz, dinlediniz, belki de dokundunuz; hissettiniz O muhteşem insanı! Halbuki ne kadar heyecanlıydık konser öncesi. Her şey çok güzel başlamıştı. Bütün sevecenler oradaydı. Hatta yurt dışından ve şehir dışından gelenler bile vardı. Konsere bir saat kala çıktık mekanımızdan. İnatla yağan yağmura rağmen hep bir ağızdan şarkılarını söyleyerek gittik fuara. Umurumuzda değildi yağmur, yağsın varsındı, biz orada olacaktık sonsuza kadar belki... Zaman yok değil, zaman var ve kısıtlı! Ne zaman ne olacağı belli değil!! O yüzden bu acelemiz, bu bekleyişimiz, bu hüsranımız, bu kızgınlığımız ve kırgınlığımız! :'(
Thank you oh Lord for the white blind light!

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #76 : 25 Ekim 2006, 07:05 »
isim soyisim olarak: aysa zede
bir mail attım... 11 tane soru sordum daha cevap vermediler. Merakla verecekleri cevap veya cevapları bekliyorum...

17si değil 21’i yapın diye attığım mailleri okumadıkları gibi ya da okuyup önemsemedikleri gibi… Etiğe aykırı bir tavırla hala inatla konser iptal edebilen,etmesi dert değil bunu telafi etmeyi bile düşünemeyen bir org şirketiyle karşı karşıyayız... Korkum İlhan İrem in aysa ile antlaşmalarını ömürlük imzalamış olması... Umuyorum hiçbir kan ve gönül bağı yoktur... Bir kaç konserlik rezalet der geçeriz! Ama düşündükçe asabım fırlıyor... Ayıbın da ayıbı... Hiç mi görgü kuralı bilmiyor bunlar?
..yalnızlığım sana emanet..

Çevrimdışı outside the wall

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #77 : 25 Ekim 2006, 11:23 »
O gece konser alanına giden ilk kişiydim ve yaşanan olaylara bizzat tanık oldum. Bu organizasyonu suçlamakla elimize bir şeylerin geçeceğini bilsem hiç durmazdım ama bu insanlar daha kimseler ortada yokken öyle bir kıyamet kopardılar ki... İlk önce anlamadım olayı sonra çözdüm. Onlar konseri ertelemek istediler aynı hafta içinde bir güne fakat İlhan İrem o gün yapılması taraftarıydı o yüzdendi bekleyişimiz. Fakat çirkin olan şey organizasyon sahiplerinin tavrıydı... Bunu yazıyorum çünkü bu olaya şahit oldum. Suçlanacak kimse yok arkadaşlar, kendi aramızda bile ayrıldık o gece, her kafadan bir ses... Kimi olsun diyordu kimi de bu yağmurda olmaz diyordu. Neticede bu konserin sonu ne olacak bilemiyorum ama sanırım o gün olmamasında bir hayır vardı. O hafta bir tek salı günü yağmur yağdı ve sanki o gün özenle seçilmiş gibiydi ama çok şık olan bir şey vardı ki bunu da her sanatçı sergilemez, İlhan İrem hayranlarıyla bizzat ilgilendi. Umarım konser tamamen iptal olmaz çünkü o gece hepimizin gözünde aynı ışık vardı... Sadece daha iyi bir organizasyon istiyoruz ama İlhan İrem'in verdiği de bir söz var bizim için. SÜRPRİZLERLE DOLU BİR KONSER bunu da unutmadık :)
i'ts getting harder to breathe