Gönderen Konu: İzmir Konseri Hakkında  (Okunma sayısı 46958 defa)

Çevrimdışı supooo

• 1.nesil
  • *
İzmir Konseri Hakkında
« : 17 Ekim 2006, 18:29 »
Şuan İzmir’de yağmur var ertelenip ertelenmediğini bilen var mı telefonla ulaşamıyorum da
bilgilendirirseniz sevinirim
şimdiden teşekkür ederim

Çevrimdışı supooo

• 1.nesil
  • *
Ynt: İzmir Konseri Hakkında
« Yanıtla #1 : 17 Ekim 2006, 18:32 »
Şimdi ulaştım konser kesinleşmiş varmışş

Çevrimdışı ergin

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 17 Ekim 2006, 18:35 »
Allah’tan yine İzmir'in o deli yağmurlarından yağmıyor, hafif bir şekilde atıyor.. Evet her şeye rağmen son derece güzel bir konser olacağını düşünüyorum belki biraz ıslak olacak o kadar  :)

Çevrimdışı supooo

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 17 Ekim 2006, 19:24 »
Sadece yağmur olsa sorun değil şuan hava cok soğuk umarım bir çözüm bulurlar

Çevrimdışı milA

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2006, 19:44 »
İzmirdeki arkadaşlar şu an İlhan İrem şarkı?ları söyleyerek konser alanına doğru gidiyorlar. Düşünülenin aksine coşkulu bir kalabalık toplanmış durumda. Yağmur hafifte olsa yağmaya devam ediyor. Kalbimiz sizlerle sevecenler...

Çevrimdışı burak

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2006, 21:10 »
Selam tüm sevecenlere..
İzmir konseri iptal oldu..
sırılsıklam ıslandık..
bu kadar... :)

Çevrimdışı hafe

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2006, 21:32 »
Bahtsız İzmirim... :(
Yine ertelendi konser ve biz beklerken sırılsıklam olduk.. Şu anda ise zerre yağmur yağmıyor.. Nasıl? :'(

Çevrimdışı virtioz

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Ekim 2006, 21:56 »
Yazık değil mi bu kadar sevecene? Bir çok insan işini gücünü bırakıp, işinden izin alıp konsere gitti. Yurtdışından bile konser için gelenler vardı. Islandılar ve geri dönüyorlar. Belki de bir çoğu hastalanacak.

İstanbul’da da yağmurdan kıl payı kurtulmuştuk. Yağmur yağma ihtimalinin çok muhtemel olduğu Eylül ve Ekim aylarında, açık hava konserleri organizasyonlarının sorumlusu kim ise, çıkıp tüm sevecenlerden özür dilesin!

Bu kadar fedakar insanlardan en azından birisi çıkıp özür dilemeli!

Çevrimdışı ergin

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #8 : 17 Ekim 2006, 22:07 »
Kesinlikle katılıyorum, ekim ayının ortasında açık hava konseri organize eden aklı evveller bir özür borçlular bize.. Şu yağmura ve soğuğa rağmen oraya akın akın gelen insanlara söyleyecek iki çift lafları olmalı !

Çevrimdışı yasam2006

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Ekim 2006, 22:07 »
Ne kadar haklı bir şey bu....birileri özür dilemeli....... ıslandık....sırılsıklamdık...... akşam saatlerinden beri arayıp iptal olup olmadığını sorduğumuz halde korkunç bir gerçekle karşılaştık... Sanırım İsminin böyle şeylerle anılmasını istemezdi...... Umarım bir çözüm bulurlar ve büyük buluşma artık gerçekleşir... İzmir sevecenleri bunu hak etmedi.......

Çevrimdışı Utopia

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #10 : 17 Ekim 2006, 22:22 »
Böyle bir sorumsuzluk olamaz...
Bütün renkleri içeren tek bir renk vardır; IŞIĞIN RENGİ.
Kapı aralığından yüzünüze yansıyan işte budur...

Çevrimdışı sihrim

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #11 : 17 Ekim 2006, 22:49 »
Sevecenler çok geçmiş olsun..Bazı arkadaşlar konserin iptal bazıları ise ertelendiğini söylüyorlar hangisi doğru? Ayrıca bu yanlışın sahibi kim ise yani bu mevsimde açık hava konserleri organizasyonunun o tüm sevecenlerden özür dilemeli. Çünkü bırakın İzmir konserini, diğer konserlerde bile tüm sevecenler yürekleri ağızlarında yollara düştüler acaba yağmur yağacak mı diye. Bizler zaten yıllardır O na hasret kalmanın acısını yaşıyoruz birde başka koşulların stresini yaşamak zorunda bırakıldık. Her şey çok daha güzel olabilirdi... Ayrıca bunca insan hala susuyorsa veya tepkisini bu yollarla dile getiriyorsa bu Hak aşığına olan sevgidendir...   
Herşeyin bir karşılığı var gibi...

Çevrimdışı hafe

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #12 : 17 Ekim 2006, 23:34 »
Yaşanan bu olumsuzluğun da bir güzel yanı vardı; o da İlhan İrem'in kapıya gelip bizlerle konuşması idi.. Harikaydı... İnanılmazdı.. :o ;D

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #13 : 18 Ekim 2006, 00:02 »
Sevgili Arkadaşlar...
Yaşanan bu olumsuzluk karşısında üzülmemek elde değil...
Herşeyde bir hayır vardır düşüncesinde olsam da, özellikle şehir/yurt dışından gelenlerin ne şartlarla oraya ulaştığını düşününce...

Konser sitesine, gündüz ve akşam üzeri gelen e-postalarda, konserin ertelenmemesi kınanıyordu. "Biletlerin iade edilmesinden çekinen organizatörlerin konseri ertelemediği" düşüncesiyle yazılan mesajlar vardı. Kabul ediyorum; erteleme kararının son güne hatta saate bırakılması güzel bir şey değil ama muhtemelen son ana kadar yağmurun dinmesi umudu vardı.

Bir arkadaşımız yazmış; "beklerken sırılsıklam olduk, hatta bazıları hastalanacak" diye. Konser olsa ve  iki saatten daha fazla yağmur altında kalınsaydı? Bana sorarsanız ben kalırdım, burada yazan çoğu kişi de yağmur veya kar altında olsun 2 değil 22 saat izlerdi, dinlerdi İrem'i... Peki ya bunu göze alamayacak kişiler? Sağlık şartları buna musaade edemeyenler?

Dilerim ki, yazdıklarımı birilerini savunmaya çalışmak olarak algılamazsınız. O kapıda sırılsıklam bekleyenlerden olsam böyle sakin yazabilir miydim bilemiyorum. Sadece mantığımla yaklaşmaya çalışıyorum. Işık Dost'un o güzel Yüreğinin bizlerin üzüntüsü ile nasıl da incindiğini hayal edebiliyorum. İlhan İrem'in, organizasyondakilerin hele ki dinleyicilerin erteleme (veya iptal, ben de bilemiyorum) nedeniyle sevinçli olmadığını tahmin etmek zor değil. Organizasyon, iadeler nedeniyle kayba uğrayacak, İlhan İrem ve dinleyiciler üzüntüleriyle kalacak...

Gönül isterdi ki, hava durumu kat'i olarak önceden belli olabilse ve bir kaç gün önceden bu karar alınabilseydi... Dilerim ki Sevecenler, sağduyulu yaklaşırlar bu olumsuzluğa...

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #14 : 18 Ekim 2006, 01:16 »
Bu 2. erteleme.. İzmirli sevecenlerin günahı ne? Paçalarımıza kadar ıslanıp yağmur altında şarkılarla konseri bekledik ama yine yok :(

Konuşamıyorum.. kızgınım, kırgınım, .............
"Kaç kez evinizin önünden geçtim bayram giysileriyle..siz dans ediyordunuz,dışarısı soğuktu..bir pencere vardı aramızda..."