Gönderen Konu: Haydi İzmirim Sıra Bizde..  (Okunma sayısı 10417 defa)

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
Haydi İzmirim Sıra Bizde..
« : 15 Ekim 2006, 13:47 »
Ve sıra geldi artık sonunda.. Umarım bir kez daha aksilik olmaz ve müthiş bir konserle İzmir'e yakışır bir şekilde finali yaparız. Her şey şimdi başlıyor...!
"Kaç kez evinizin önünden geçtim bayram giysileriyle..siz dans ediyordunuz,dışarısı soğuktu..bir pencere vardı aramızda..."

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
Ynt: Haydi İzmirim Sıra Bizde..
« Yanıtla #1 : 16 Ekim 2006, 11:52 »
Evet Arkıncım artık sıra bizde çok bekledik ama nihayet. Emin ol ki bu sefer bir aksilik çıkmayacak ve süper bir buluşma olacak Üstat'ın vereceği koordinatlarda! Ama bunun bir final olacağından şüpheliyim... Peki ya her başlangıç bir son mudur?
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı hafe

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 16 Ekim 2006, 12:22 »
Arkadaşlar merhaba, konser öncesi buluşma söz konusu mu? Toplanıp beraber gitsek mi konsere?

Işığa sevgiyle..

Çevrimdışı anka_sevecen

• 1.nesil
  • *
izmir sevecenler görsün
« Yanıtla #3 : 16 Ekim 2006, 21:42 »
Işık ve sevgi boyutunda artık İzmir'i inletmenin zamanıdır sevecenler İlhan İrem'in o buğulu sesiyle hepimiz sevgi boyutunda buluşmak üzre.

Işık ve sevgiyle kalın görüşmek üzre
ışık yolcusu

Çevrimdışı janine

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #4 : 17 Ekim 2006, 02:41 »
Sevgili İzmirli sevecenler, muhteşem bir şölene hazır olun :)
Ben İstanbul ve Ankara konserlerine katıldım... Bir düş tadındaydı her şey... Yıllarca hafızalarınıza kazınacak sevgi birlikteliğinde "tek yürek" olarak o coşkuyu sizler de yaşayacaksınız… Yağmur sizi bozmaz arkadaşlar… Zaten yağmayacak... İstanbul ve Ankara’da günlerce yağan yağmur,  konserden önce durdu... Yer gök sustu İlhan konuştu... İstanbul’da çok heyecanlı idi Üstat,  Ankara’da inanılmaz keyifliydi, sürekli konuştu bizlerle şarkı aralarında... İstanbul’da hiç çıkartmadığı gözlüklerini araladı zaman zaman... Hepinize iyi seyirler diliyorum, haydi İzmir sıra sizde, ışık ve sevgiyle..

Çevrimdışı rara

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 17 Ekim 2006, 12:23 »
Organizasyon şirketini aradım İlhan İrem İzmir deeee, her şartta konser var dediler eee biz İzmirlilere de düşen görev orada olmak sonuna kadar akşama görüşmek üzere

Çevrimdışı Serapla

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #6 : 17 Ekim 2006, 12:53 »
Sonunda beklediğimiz gün geldi. Bu akşam hiçbir sorun yaşamadan umarım muhteşem bir konser seyrederiz.
Konser öncesi kuzenimle Mc Donalds'ta buluşacağız. Sizlerle tanışmayı çok isterim.18:00'de işten çıkıyorum.Trafik yoğun olmazsa 18:30 gibi orada olacağım. Eğer başka bir buluşma yeri organize edilirse oraya da gelmeye çalışırım. Ama hiç olmadı konserde bütün sevecen dostlarımızla buluşacağız zaten.

Sevgiler
Serap

Çevrimdışı ergin

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Ekim 2006, 14:45 »
Hayatımda müziğin son derece önemli bir yer tutmasına rağmen şimdiye kadar bir konsere (Cem Karaca) gitmiştim, bu akşam hayatımı ikinci konserine gideceğim. Eminim ki asla unutamayacağım dakikalar kazınacak bu konserden aklıma.. Şu an son derece büyük bir heyecanla saatleri geçirmeye çalışıyorum artık.

Çevrimdışı sapsalkedi

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #8 : 17 Ekim 2006, 16:00 »
Merhaba sevgili sevecenler... Şimdi internete gelip iptal kararı var mı? Sorusuna yanıt arıyordum... İnşallah yok şimdilik kalbim kötü... Ben kötü...  A3 sıra 6 no 14 15 herkesle tanışmak istiyorum buluşmaya gelmemiştim de...

Çevrimdışı ergin

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Ekim 2006, 16:17 »
Yağmur böyle devam ederse ertelenme olacağını sanmıyorum, inceden yağıyor.. Hatta son derece hoş da olacaktır bu yağmurun altında üstatla buluşmak.. Bende A5 S8 5 deyim