İlhan İrem > 14 Ekim 2006 Ankara

Ankara Konseri'nden Paylaşımlar

(1/9) > >>

arkiny:
 Çok ilginçtir ki kimse Ankara konserinin nasıl geçtiğini veya neler olduğunu yazmamış... Bekliyoruz arkadaşlar.

Derin Uyku:
Süperdi...

janine:
Büyük usta ile dün gece tek yürek olmanın tarifsiz hazzını yaşadı dün Ankaralı sevecenler... Ben İstanbul konserine de gitmiştim... Hep aynı ışık seli... Hep aynı heyecan ve coşku... Hiç bir sanatçının böyle güzel böyle içten hayran kitlesi yoktur... Yıllar sonra o muhteşem adam siyahlar içinde ve karşımızda... Her şey bir düş tadında idi.. İyi ki varsın İlhan... Yüreğine sağlık... Sevecenlerin seninle gurur duyuyor.. ışık ve sevgiyle..

milA:
Merhaba arkadaşlar, olağanüstü güzelliklerin yaşandığı geceyi kelimelere dökmek çok zor olacak. Tarifsiz paylaşımlar oldu, asırlar sonrasında buluşmak için gönül koordinatları verildi, kirli sistem ile arasına çekmiş olduğu gözlüklerini sevecenleri için aralayıp ışıltılarını yansıttı, grup Tek yürek performansı ile büyüledi, Melekler korosu İrem Şarkı? larına gönülden eşlik etti ("Quando l'amore Diventa Poesia" hariç, ama onu da ezberleyeceğiz) Alaca Tüylü Kuş sürpriz oldu. İstanbul konserinden farklı paylaşımların yaşandığı muhteşem bir geceydi. Teşekkürler...

bezgin57:
Muhteşem bir konserdi. Ben Aşti2ye yetişmek üzere 23:00 e 5 kala çıktım o sırada Üstat "arkadaş"ı söylüyordu. Oradan sonrasını birisi aktarır umarım. Harika bir konserdi. Üstat’ın sesi ve yorumu yaşına rağmen beklediğimden de çok çok iyiydi. Ankara bürokrasi şehri olduğu için coşkunun çok üst seviyede olacağını beklemiyordum. Yine de özellikle hareketli şarkılarda çoğunluk ayakta eşlik etti. Yaş grubunun ağrılığının 20li yaşlar olması bana şunu ifade etti. Üstadı 70li80li yıllarda pop müzik şarkılarıyla seven ancak onun mistik yönüne ve şarkılarına itibar etmeyen kesim (40lı 50li yaşlar) Üstat' takip etmeyi bırakmış. Ancak benim yaş grubum olan (20-30) ve Üstadı en az "İşte Hayat " kadar "Gece Yolculuğu" ile de seven, Romans albümünü başköşesi yapan genç insanlar ona ve felsefesine daha fazla sahip çıkıyor. Cep telefonumla birkaç çekim yaptım çok kaliteli değil ama idare eder diye düşünüyorum. Bir de kart bir ses duyacaksınız aralarda.. Farenjit olmama rağmen pek çok şarkıya eşlik etmeden edemedim. Üstat’ın konserin sonlarına doğru üzerinde durduğu ve bizlere yakında vereceğini söylediği "koordinatlar" hususunun forumlarda tartışılması lazım. İmkanım olsa kesinlikle İzmir konserine de giderdim. Abartmıyorum, aslına bakarsanız her gün konser olsa her gün imkanlarım ölçüsünde gitmek isterim. Hasta halimle aynı gün 1000 km yol kat etmeyi seve seve göze aldığım ilk ve tek sanatçıdır İlhan İrem.
İzmir konserine gidebileceklere: sevgi yağmuruna hazır olun.

[İlhan İrem konserleri ile ilgili video görüntüleri forum alanlarında link verilemez]

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
usa online pharmacy