Gönderen Konu: Yardım, Yardım, Yardım...  (Okunma sayısı 4170 defa)

Çevrimdışı sihrim

• 1.nesil
  • *
Yardım, Yardım, Yardım...
« : 06 Ekim 2006, 23:13 »
Arkadaşlar gecen hafta İstanbul konserine gitmek için işyerimden bir saatliğine izin aldım diye işimden oldum... Bu hafta İzmir konserine gitmeyi yürekten isterken bir erteleme haberiyle mutlu oldum çünkü benim gidecek durumum yoktu ve çok üzülüyordum... Aslında su anda da pek umutlu değilim ama en azından son bir haykırışı kendime bir hak biliyorum hak asığına kavuşma yolunda... Bu yüzden beni yanlış anlamadan bana biraz da olsun maddi yardımda bulunabilecek arkadaşlara şimdiden sonsuz teşekkürler… Bana ulaşmak isteyenler özelden mesaj atarlarsa çok sevinirim... Işık ve sevgiyle...
Herşeyin bir karşılığı var gibi...

Çevrimdışı heyamolax

• 1.nesil
  • *
Ynt: Yardım, Yardım, Yardım...
« Yanıtla #1 : 08 Ekim 2006, 14:52 »
Merhaba öncelikle bu ertelemeden dolayı ben çok mutluyum. Çünkü dün konser olmuş olsaydı orada olamayacaktım. İşimden dolayı şehir dışında bir yerlerdeydim. Ama asla kimseyi suçlamıyorum ben sadece işyerimden izin istedim usulen ama olamayacağını söylediler. Benimde yapabileceğim bir şey yoktu çünkü konser saatinden sonra bana maaşımı işyerimden başka bir yer veremeyecekti ve bende tamam dedim ve elimde biletim öylece kalakaldım. Ama aldığım haber harikaydı 17 Ekim’de inşallah bir sorun olmaz ama olsa da yine usulen izin isterim ama verilmezse yapacak bir şey yok yine nasip değilmiş derim gitmem...

Çevrimdışı mellroze

• 1.nesil
  • *
Ynt: Yardım, Yardım, Yardım...
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2006, 10:46 »
Konserin iptal olmasına sevinenler kadar üzülenlerde var.. Ben.. Ama nasıl olur ki hafta sonu konseri hafta içine ertelenir yani hafta sonuna ertense olmuyor mu. Ben Denizli'den gideceğim ve çok heyecanlıydım konser için biletimi ilk satışa çıktığında aldım gün sayarken konser ertelendi.. Hafta içi konserine işimden dolayı gidemeyeceğim. Ve çok moralim bozuk.. Ama kesinlikle hafta sonu olan konser hafta içine alınamaz.. İlhan İrem her zaman konser veren biri değil ki ben gibi bir çok kişi dışardan gelecek ne olacak pek..

usa online pharmacy