Gönderen Konu: Eskişehir, buluşma, vesaire..  (Okunma sayısı 14502 defa)

Çevrimdışı od

• 1.nesil
  • *
    • ben nerdeyim?
Eskişehir, buluşma, vesaire..
« : 05 Ekim 2006, 02:16 »
Merhabalar,

En sonuncusu Mayıs 2004'de olmak üzere (Işık ve Sevgiyle 30 yıl albümü çıktığı zaman) Eskişehir'de toplam 4 buluşma gerçekleştirdik. Buluşmalarla ilgili http://uk.geocities.com/zodyaq/irem/ adresinden bir kısım görüntülere ve bilgiye ulaşabilirsiniz.

Bu buluşmalarda tanıştığımız arkadaşlarla kimi zaman yine bir araya geliyor, sohbet ediyoruz. Eskişehir küçük bir yer ne de olsa, buluşmamız zor olmuyor. Eğer aramıza yeni katılan arkadaşlardan Eskişehir'de olan varsa, yada Eskişehir'den aramıza yeni katılanlar varsa buradan konuşalım, tanışalım, haberleşelim, buluşalım, sohbet edelim isteriz yine..

Buluşmalarla ilgili olarak Krizalit Kafe'ye yada Doktorlar caddesi'ndeki BİM'in arka sokağında (6.45'in karşısı) yer alan Adalar Kitabevine bir merhaba diyebilirsiniz yolunuz düşerse..

Bu kadar şimdilik, esenlikler..
oktay dursun
"ateşte yanan, şeytanı defet; defet dokunmasın ellerimize.."

Çevrimdışı armanbursa

• ...
  • *
Ynt: Eskişehir, buluşma, vesaire..
« Yanıtla #1 : 05 Ekim 2006, 21:06 »
sevgili od
Eskişehirde yapacağınız bir buluşmaya şimdiden geleceğim sözünü veriyorum ışık ve sevgiyle kal

Çevrimdışı farrokh

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 09 Ekim 2006, 02:21 »
Gerçekten çok isterim ben de buluşmayı. Eğer ekim ayının 19 yla28 i arası olursa daha bir güzel olu  :) çünkü Konya’dayım ve memleketime bayram da gideceğim. Öğrenciyiz malum ;D ve krizalit olursa daha hoş olur. bildiğimiz sevdiğimiz bir mekan. ;) eğer bunları da göz önünde bulundurursanız çok sevinirim

[Kural D'ye göre düzeltilmiştir.]
ne beklerim hayattan, hayat benden ne bekler..

Çevrimdışı ashemez

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 26 Ekim 2006, 19:32 »
Eskişehirde bir organizasyon olursa kesin gelirim arkadaşlar... Bende Kütahya'dayım ama Eskişehire gelebilirim. Ayrıca Kütahyada olan sevecenler varsa bana ulaşabilirler ( kütahya diye başlık yoktu )

Bu arada taa ne zamandan beri Krizalit Kafe'yi merak etmişimdir..  :)

ışık ve sevgiyle..
PINK FLOYD

Çevrimdışı bucket112

• 1.nesil
  • *
    • bucket112@hotmail.com
« Yanıtla #4 : 04 Aralık 2006, 16:33 »
Sevecenler! Ne zaman buluşuyoruz,lütfen benim de haberim olsun!
Uzaklarda bir düş kur, yapayalnız bir gülüş ol!

Çevrimdışı sinodi

• *
« Yanıtla #5 : 26 Aralık 2008, 22:16 »
vesaire.... Bir kez  katılmıştım buluşmalardan birine...yanlış hatırlamıyorsam (isimlerde yanlışlık olursada affola..uzun zaman oldu malum)Oktay Dursun ve Hicri kuşçu vardı hatırladığım.. yıllar önce desem abartmış olmam sanırım...güzeldi...Krizalit cafede...sıcak güzel bir ortam..ve fonda Işık Dost...daha sonra malesef uzaklaştım netten,kişilerden vs vs.. Keşke yine toplanılsa.. uzun zamandır Yapılmamış eskişehirde..vede iptal olmuş sanırım..Bu kadar azmıyız sevecenler ? :(:( ?

Çevrimdışı ISIK YOLCUSU

• 1.nesil
  • *
    • Işık ve Sevgiyle
« Yanıtla #6 : 27 Aralık 2008, 03:26 »
Sevgili sinodi söylediğiniz isimler doğrudur. Sevgili Oktay ve sevgili Hicri, Eskişehir buluşmalarının gerçekleştirilmesinde büyük katkıları olan canlardır. Buluşmalar gerçekleşiyor belki Eskişehir'de şu an böyle bir çalışma olmasa da İstanbul ayağında bir kıpırdama söz konusu bu aralar. Elbet Eskişehir'de sizlerle beraber güzel günlere tekrar kavuşacaktır. Hiç ayrılmadık ki!

Günden güne büyürken irembağımız
Sevecenlerimiz ses verecektir sessizliğin içinden yırtarcasına kara çarşafları...

Işık ve Sevgiyle...

Ben karanlıklarda aykırı ışıklarımla
                                            dönüyorum

Gecenin yırtılmış elbisesinden dökülen avuçlarıma
                                                       savruluyor
Azade çığlıklarla...

Çevrimdışı mehlikasultan

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #7 : 28 Aralık 2008, 01:28 »
          sevgili sinodi
  Ben de bu konuyu dile getirmek istiyordum sağol, sitede yeni sayılırım, belki dostlar kendi aralarında küçük buluşmalar yapıyorlardır ama siteye verilen bir buluşma olmadı diye biliyorum, hatam varsa düzeltin lütfen, ben Bursa'dayım, yakın uzak farketmez buluşmalarınıza katılmak isterim. En yakın zamanda sizleri tanımak, dost yüzler görmek dileğiyle..
           Işık ve sevgiyle..
Başkasını sanıp, başkasını keşfettiğim
Eski zaman haritaları gözlerin.
Gemilerim ihtişamla yanaşıyor sahillerine
Yönsüzlüğümde/yörüngendeyim
Ben,
Karanlık mavilerin ışıklı denizcisi.

Çevrimdışı sinodi

• *
« Yanıtla #8 : 03 Ocak 2009, 01:40 »
melsef Işık Dost'un iki yıldada konserlerine gidemedim..çok istemem rağmen..O büyüyü  o muhteşem saatleri yaşayamadım...Bir dahaki sefere diye kendimi avutuyorum işte..Işık Dost artık sevecenlerini Onsuz bırakmayacak ...Ben daha önce Birlik beraberlik daha fazlaydı diye düşünüyorum açıkçası...Siteye Bakıyorumda..Artık Yazacak birşey kalmadı ya da ?? İkincisi olmadığına göre..Neden bu sessizlik.Kopukluklar mı var ..Hani diyor ya Işık Dost..Ben gideli Buralara..OLANLAR OLMUŞ diye..bi an o şarkının içinde buldum kendimi..Daha önce Başka bir sitedeydim.Uzun zaman önce hemde.Sanki daha başkaydı herşey..Bir kaç kişi Öncülük ederdi buluşmalar yada diğer etkinlikler için..siteyle ilgisi yok tabiiki..Genel anlamda bi değişim var sanki..Umarım yanılıyorumdur..Ben eskiye dönmek Ve Sevecenlerle Paylaşımlarda bulunmak Onu konuşmak istiyorum...
Onu daha iyi anlayabilmek adına..

Işık ve sevgiyle...

Çevrimdışı sinodi

• *
« Yanıtla #9 : 03 Ocak 2009, 02:09 »
bu arada Bahsettiğim şey birazda Site içinde Paylaşımlar...Yeri değil biliyorum ama üstteki mesajı sadece buluşmalar için yazmadım..Burası Hep böyle sessizmi..Yoksa benim içinmi kötü zamanlama...  Sessizlik güzeldir...Ama burda değil bence...
Naçizane...

Çevrimdışı akzambak

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #10 : 05 Ocak 2009, 11:11 »

"Başlamadan uçmaya gece kuşları,
 Ses ver gündüz gözüyle!!.."

diyorsunuz, ki haklısınız da..

Hangi şehirde ve ne zaman olduğu değil önemli olan,
Önemli olan sevecen buluşmalarında yaşananların, kâinatlara yansıttıklarıdır.

Daha iyiye, daha güzele bir ışıktır her bir buluşma..

Fiziksel veya içsel,
Buluşmalar önemlidir sevecenler!!
"Sesini değil, sözünü yükselt. Yaprakları yeşerten yağmurlardır, gökgürültüleri değil."