Gönderen Konu: 7 Ekim İzmir Konseri Günü Buluşma  (Okunma sayısı 24478 defa)

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
7 Ekim İzmir Konseri Günü Buluşma
« : 02 Ekim 2006, 12:49 »
 Sevecen dostlarımız...7 Ekim Cumartesi günü konserden önce yine bir sevecen buluşması olacaktır.. Hem İzmirl'i hem de dışardan gelen tüm sevecenleri konser öncesi olacak bu keyifli buluşmaya bekliyoruz...
Yer: Alsancak Kıbrıs Şehitleri Cad. üzerindeki "Viran Gönüller Cafe"
(İletişim kitabevinin karşısı ve 2.kat oluyor..zeminde değildir...)   buluşma saati : 16:30
buluşmayla ilgili irtibat için ;

Erdem (refref): 0532 582 52 11                        Arkın (arkiny): 0555 454 03 21
"Kaç kez evinizin önünden geçtim bayram giysileriyle..siz dans ediyordunuz,dışarısı soğuktu..bir pencere vardı aramızda..."

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
Ynt: 7 Ekim İzmir Konseri Günü Buluşma
« Yanıtla #1 : 02 Ekim 2006, 13:00 »
Sevecenler...Arkın'ın da sölediği gibi konser günü hep birlikte olabilmek,konser öncesi heyecanımızı paylaşabilmek ve önceden tanışamadığımız arkadaşlarımızla konserde yabancılık cekmemek için bir araya gelmek amacıyla hepinizi beklioruz.Gerekirse bize telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.
Not:İstanbul ve Ankara'dan gelecek dostlarımızda o gün bizimle birlikte olacaklardır.Işık yolunuzda sevgi yüreğinizde olsun.Tek bir catı altında toplanmak ümidiyle...!
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı hafe

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2006, 14:32 »
arkadaşlar..arkın arkadaşımın adres tarifinde ufak bir düzeltme yapmak istıyorum..viran gönüller cafe,kıbrıs şehitleri caddesınde ilteşim kitabevinin biraz çaprazına düşüyor.(yani tam karşısında değil..)italyan kültürün karşısındadır..(maksat herkes rahatça bulabilsin..arkın arkadaşım kızmadın umarım ?)
 bizi buluşturan ışığa sevgiyle..

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2006, 20:20 »
 yok hafe niye kızayım..  :)bu konuya değindiğin iyi oldu adres konusunda bende çok iddaalı deildim..çünkü cafeyle ilgili görüşmeyi başka bir sevecen dostumuz yapmıştı ..o yüzden bende duyduğum ve hatırladığım kadarıyla tarif etmeye çalıştım..  umarım gelen sevecen dostlarımız kolay bulurlar..
"Kaç kez evinizin önünden geçtim bayram giysileriyle..siz dans ediyordunuz,dışarısı soğuktu..bir pencere vardı aramızda..."

Çevrimdışı cagriaga

• 1.nesil
  • *
    • cagriaga.com
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2006, 03:52 »
bana yine bir arkadaşımın orayı göstermesi gerekecek...
inşallah bu sefer de geçen seferki buluşma kadar neşeli geçer...
Şimdi arkın;
abi bana "ulan yine mi yemek, aklın fikrin yemekte" diyebilirsin ama;
şu iftar işini de halletsek...
İlk günden beri iftar fikrini ısrarla savunuyorum biliyorsun..
Umarım İftar da çok güzel geçer, hem muhabbet bakımından hem de YEMEK...

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2006, 10:51 »
Sevgili Çağrı;
Öncelikle şunu söleyeyim iftar yemeği fikrini bildiğin üzere ben ortaya atmıştım ancak bu düşünce sevecen dostlarımız tarafından pek fazla rağbet görmedi bu nedenle konser günü belirtilen yer ve saatte buluşma olacak ancak İstanbul'dan gelecek dostlarımızla birlikte niyetli olan arkadaşlar yemek saatine doru mekandan ayrılarak oruclarını acabilecekler. Ayrıca buluşma saatinde Üstadın prova yapabileceğine ilişkin duyumlar aldım bu sebeptendir ki buluşma gercekleştikten sonra istenirse eğer ortak bir karar doğrultusunda direk konser alanına gidilerek provayı izleme şansımızı en azından Üstadı görüp onunla konuşma fırsatını zorlayıp değerlendirebiliriz. Bu yüzden buluşmaya katılacak sevecenlerin bildirilen saati gecirmemeleri hatta en az 5 dk. önceden orada olmalarını rica ediyor ve önemle duyuruyoruz.
NOT: Önceden de sölediğim gibi mekanı bulma konusunda zorluk ceken dostlarımız tel. nolardan arkına veya bana ulaşabilirler. Çağrıcım bu senin içinde geçerli tabi zaten sende numaralarımız var eğer işin yoksa o gün erkende buluşabiliriz seninle istersen. Hepiniz ışık içerisinde olun...!
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2006, 13:27 »
 çağrı: aklın fikrin yemekte kardeşim  ;D ;D... şaka bir yana..erdem in de dediği gibi; 4.30 da cafede buluştuktan sonra istekler doğrultusunda neler yapılacağı konuşulur..önemli olan ilk olarak ortak bir yerde bir araya gelmemiz..sonrası kolay .. bu arada çağrı bulamazsan telefon et bize..

ışık ve sevgiyle..

Çevrimdışı keops

• ...
  • *
« Yanıtla #7 : 03 Ekim 2006, 16:54 »
Yakından tanıdığım gazeteci abimiz tarafından İlhan İrem'in röportajına katılma şansını yakaladım.. Umarım konserden önceki röpartaj keyifli geçer

Çevrimdışı cagriaga

• 1.nesil
  • *
    • cagriaga.com
« Yanıtla #8 : 05 Ekim 2006, 16:21 »
abi ben yarın mekânı keşfetmeye gidecem;
bulurum cumartesi de görüşürüz...

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #9 : 05 Ekim 2006, 16:30 »
Yakından tanıdığım gazeteci abimiz tarafından İlhan İrem'in röportajına katılma şansını yakaladım.. Umarım konserden önceki röpartaj keyifli geçer

Görsel bir röpörtaj yapacağını sanmıyorum...Işığa Aşkla...
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #10 : 05 Ekim 2006, 20:09 »
İzmir'de 17.00 de olacağım.. Malum yol biraz uzun.. O yüzden buluşmaya katılamayacağım.. Artık fuarda görüşürüz umarım.. Güzel bir buluşma diliyorum sizlere..

[Kural D'ye göre düzenlenmiştir.]
..yalnızlığım sana emanet..

Çevrimdışı nuriirem

• .
« Yanıtla #11 : 05 Ekim 2006, 21:49 »
merhaba arkadaşlar sevecenler cafe de buluşmak üzere yıllar var ki bu anı bekliyorum.Herşey çok güzel olacak çünkü biz buna layıgız.İnanın'ki ne yapacagımı ne düşünecegimi bilemiyorum.Bugün İstanbul konserine giden sevecenlerin duygularını okuyunca müthiş bir duygu yogunluğuyla ağladım.İnanın ki ne söylesem boşlukta askıda kalacak o duyguyu anlatacak bir karşılk bulamıyorum aşk gibi.buluşmak üzere duygularımızın birbirimize kesintisiz akması dilegi ile sevecenler.O gün nirvanaya hep birlikte erişeceğiz sevecenler.sevgimle sür gidin.

Çevrimdışı keops

• ...
  • *
« Yanıtla #12 : 05 Ekim 2006, 22:33 »
Arkadaşlar eğer buluşmaya gelemessem sizler bana gelin ne dersiniz!Fuar kültürpakta Celal Atik Kapalı Spor kompleksinde  görev yapıyorum...Fuarda kimse sorarsanız gösterir zaten..ışıkla

Çevrimdışı lugol

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #13 : 05 Ekim 2006, 22:35 »
Bende geliyorum. Heyecan içindeyim, İzmir li sevecenleri tanıyacağım için. :)
hangimiz senli benli,hangimiz sizli bizli,
bir koridor esrarengiz,yaşıyoruz gizli gizli

Çevrimdışı cagriaga

• 1.nesil
  • *
    • cagriaga.com
« Yanıtla #14 : 06 Ekim 2006, 03:14 »
erdem abiciğim tamam olur;
sen saat kaçta nerde olacağımı söyle yeter...