Gönderen Konu: Seyirci Sayısı  (Okunma sayısı 7799 defa)

Çevrimdışı picotti

• 1.nesil
  • *
Seyirci Sayısı
« : 01 Ekim 2006, 21:39 »
Ben açıkçası konser haberini aldığımda bunca yıl aradan sonra Harbiye Açık Hava’nın bu konser için küçük kalacağını kaldıramayacağını biletlerin haftalar öncesinden tükeneceğini sanmıştım taki konser saati gişelerden bilet satıldığında yanıldığımı anladım kısacası ben bu konuda hayal kırıklığına uğradım.
öncesi ve sonrası yok benim için herşeysin

Çevrimdışı virtioz

• 1.nesil
  • *
Ynt: Seyirci Sayısı
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2006, 22:12 »
Sevgili Picotti,

Objektif olarak konseri değerlendirmek gerekirse, 18 yıl aradan sonra gerçekleşen bu bu konserde hayal kırıklığına uğradığımız çok daha önemli şeyler var. Ama şu anda bunları burada yazmamızın uygun olmadığını düşünüyorum. En azından diğer  konserlerde gerçekleştikten sonra yazalım. Ben ve birkaç arkadaşım yaşadığımız hayal kırıklarını üstada yazdık, umarım bunları dikkate alır. Ama her şeye rağmen İlhan İREM sahnede MUHTEŞEMDİ.

IŞIK ve SEVGİYLE…

Çevrimdışı santana

• ..
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2006, 22:15 »
Organizasyon, ticketturck ve hava durumuna rağmen oldukça kalabalık bri seyirci vardı bana göre. Çok az koltuk vardı, onlar da en tepelerdeydi. Yaklaşık 4000 seyirci vardı. Fazlası vardır eksiği yoktur.
Kullanıcının isteği üzerine üyelik hesabı durdurulmuştur.

Çevrimdışı Trips

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2006, 22:32 »
Birlikte geldiğim arkadaşım bile konser başlayana kadar tedirgin oldu. "Sen gelmeseydin bu kapalı havada hayatta konsere gelmezdim" dedi. Ayrıca aralarda 1-2 kişilik küçük boşluklar da vardı (Mesela benim yanımda). Arka taraftaki koltuklar da dolu olduğun göre muhakkak satılmış fakat gelmemiş koltuk sahibi. Ayrıca konser yazın olsa belki ağzına kadar dolu olurdu konser alanı fakat bu kadar samimi olamazdı diye düşünüyorum. Kısacası az ve öz katılım olması çok iyi olmuş (4000 küsur kişi az mı??).
Kanat Sesleri...

Çevrimdışı picotti

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #4 : 01 Ekim 2006, 22:35 »
Üstadın performansı sizinde belirttiğiniz gibi muhteşemdi ben ilk kez canlı dinleme fırsatı buldum ve çok farklı lezzetler aldığımı ifade edeyim orada olanlarda muhteşemdi dediğiniz gibi diğer konserlerden sonra genel çerçeveden hep beraber bakar daha iyiye hep beraber tek yürek ilerleriz ışık ve sevgiyle kalın

Çevrimdışı moryelll

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 01 Ekim 2006, 23:07 »
Bende kapıda bilet satıldığını görünce çok şaşırdım çünkü arkadaşıma bilet almaya gittiğimizde bize biletlerin tükendiğini söylemişlerdi ve arkadaşım yetişemedi haber vermeme rağmen
tepelerde az boşluk vardı benim gördüğüm kadarıyla da ama çoğu sevenler alt katlara inmişti merdivenlere belki o yüzden boşluklar olmuştur.
TaMaMLaNıNCa EkSiK KaLıYoR BiRşEyLeR...

Çevrimdışı picotti

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #6 : 01 Ekim 2006, 23:39 »
Ben o üst köşedeki boşluklardan bahsetmiyorum, dediğiniz gibi aşağı inenlerden dolayı oraların boş kalması benim hayal kırıklığım yıllardan sonra bu denli küçük haberlerle geçiştirilmesine katılımın az olmasına sitemim. Zira Türkiye’mizdeki aşağıdan gelen genç nesle sesimizi bundan daha iyi duyurabileceğimiz, o büyülü sesi dinlediklerinde, dinlediklerinin duygudan yoksun anlamsız üstadın deyimiyle çocuk şarkılarını ellerinin tersiyle itmelerine, müzikte yozlaşmış ülkemiz gençliğine üstadı tanımaya yönelik bir patlamayı kafalarında Aşk Kapıları’ndaki gibi şimşek çakması etkisini göstermekti. Bunu tam anlamıyla yapamadığımızı düşünüyorum burada özeleştiri yapıyorum kimseyi ya da bir kurumu karalama söz konusu değildir sadece beklentilerimi dile getirdim Işık ve sevgiyle kalın.

Çevrimdışı KOPUKUCURTMA

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2006, 06:47 »
Açıkçası bende biletimi erkenden alıp sonra açıktan korkanlardandım.. Ama oysaki tam dolu olmadığını görmek beni de çok üzdü.. Ne olursa olsun hava şartlarına rağmen de olsa bence dolup tasmalıydı.

Çevrimdışı siyaheldiven

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2006, 17:06 »
Ben kendi yerimde oturmadım doğal olarak da yerim boştu. Benim gibi yapan epey insan vardı sanırım. O yüzden boş yer vardı, insanlar hava kapalı diye gelmedi gibi bir cümleyi ben kabul etmiyorum. Daha konser başlamadan arkamı dönüp de etrafıma baktığımda gözlerime inanamadım hayatımda böyle bir insan topluluğu görmedim çünkü... Ayrıca her türlü hava şartına rağmen biz yine onunla orada olurduk.
İSTER İNAN İSTER İNANMA

usa online pharmacy