İlhan İrem > 14 Ekim 2006 Ankara

Ankara'dan Güzellikler

(1/3) > >>

Atk:
Merhaba ışıkdostlar... Bugün Ankara'daki yaşadığım güzellikleri paylaşmadan edemedim... Öğlen saatlerinde Kızılay'da konser için basılmış küçük el broşürlerini dağıtmak için Ebru sevecenimizle buluştuk... Öncelikle Aysa'nın ne kadar kötü çalıştığına bir kez daha şahit olduk... Yaklaşık 400 broşür dağıttık... Halkın konserden haberi yok ne yazık ki... Ankara halkı üstada susamış tek kelime ile sevecenler... OLLEYYYY çığlıkları kulaklarımda hala... Üstadın Ankara'da olacağını duyan yürekler "Harika ya kesinlikle oradayız"dediler... Beni çok mutlu eden bir diğer olaysa genellikle el broşürleri okunur okunmaz atılır... Ama yerde sadece 1 tane broşür vardı... Bu olayı 1 hafta sürdüreceğiz ve eminim güzel sonuçlar alacağız... Işığa Aşkla...

medulla:
Bu gerçekten onur verici bir olay Hamdi. İnsanlar büyük üstada haksızlık etmiyorlar. Hiçbir şey, yıllar onu bu dünyaya unutturamaz. Yarın afişlerle donatmaya devam edeceğiz Ankara'yı. Heyecanlıyım ve gururluyum böyle usta bir insana sahip olduğumuz ve onun da bizlerin her zaman yanında olduğu için...

cbuyukuysal:
Sizleri yürekten kutluyorum. Ben de diğer sevecenlerle birlikte Ankara'da yerimi alacağım. Görüşmek üzere...

gonully:
biletken.com'dan bilet almak istedim, VIP doluymuş, C bloktanda sadece sağ köşe var, gişeden almak daha mı avantajlı olur acaba, İstanbul'dayım.

virtioz:
Hamdi Binam, emeklerinden dolayı seni ve yanındaki arkadaşları çok takdir ediyoruz. Sağolun

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
usa online pharmacy