Gönderen Konu: Ankara'dan Güzellikler  (Okunma sayısı 62379 defa)

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
Ankara'dan Güzellikler
« : 01 Ekim 2006, 21:04 »
Merhaba ışıkdostlar... Bugün Ankara'daki yaşadığım güzellikleri paylaşmadan edemedim... Öğlen saatlerinde Kızılay'da konser için basılmış küçük el broşürlerini dağıtmak için Ebru sevecenimizle buluştuk... Öncelikle Aysa'nın ne kadar kötü çalıştığına bir kez daha şahit olduk... Yaklaşık 400 broşür dağıttık... Halkın konserden haberi yok ne yazık ki... Ankara halkı üstada susamış tek kelime ile sevecenler... OLLEYYYY çığlıkları kulaklarımda hala... Üstadın Ankara'da olacağını duyan yürekler "Harika ya kesinlikle oradayız"dediler... Beni çok mutlu eden bir diğer olaysa genellikle el broşürleri okunur okunmaz atılır... Ama yerde sadece 1 tane broşür vardı... Bu olayı 1 hafta sürdüreceğiz ve eminim güzel sonuçlar alacağız... Işığa Aşkla...
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı medulla

• 1.nesil
  • *
Ynt: Ankara'dan Güzellikler
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2006, 21:13 »
Bu gerçekten onur verici bir olay Hamdi. İnsanlar büyük üstada haksızlık etmiyorlar. Hiçbir şey, yıllar onu bu dünyaya unutturamaz. Yarın afişlerle donatmaya devam edeceğiz Ankara'yı. Heyecanlıyım ve gururluyum böyle usta bir insana sahip olduğumuz ve onun da bizlerin her zaman yanında olduğu için...

Çevrimdışı cbuyukuysal

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 02 Ekim 2006, 06:35 »
Sizleri yürekten kutluyorum. Ben de diğer sevecenlerle birlikte Ankara'da yerimi alacağım. Görüşmek üzere...

Çevrimdışı gonully

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 02 Ekim 2006, 09:44 »
biletken.com'dan bilet almak istedim, VIP doluymuş, C bloktanda sadece sağ köşe var, gişeden almak daha mı avantajlı olur acaba, İstanbul'dayım.

Çevrimdışı virtioz

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2006, 09:51 »
Hamdi Binam, emeklerinden dolayı seni ve yanındaki arkadaşları çok takdir ediyoruz. Sağolun

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #5 : 02 Ekim 2006, 12:35 »
Sevecenler melektozları bir duyuru yapacak yakında biletler hakkında... Ama ben şimdiden yazayım... Biletler hakkında katastrof_sevecen@hotmail.com'a yazın bütün hersekilde yardımcı olacağım.. Vip'te bilet var suan... Işığa Aşkla

Çevrimdışı bulutsuzluk

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #6 : 02 Ekim 2006, 12:51 »
Bu arada Aysa Organizasyon konser afişlerini ne zaman koymayı düşünüyor? Merak ediyorum doğrusu. Kimsenin haberi yok konserden. Bu iş reklamsız olmaz.

Bu arada bilet satışları nasıl gidiyor?

Çevrimdışı gonully

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #7 : 02 Ekim 2006, 14:26 »
2 kez aradım, VIP'te kesinlikle yer yok dediler, C bloktan aldım biletimi. Ankara konserine İstanbul'dan gidecekler nasıl gidecekler, birliktelik düşünülüyor mu?

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #8 : 02 Ekim 2006, 19:30 »
Sevgili bulutsuz;

Hemen hemen her gün Aysa ile irtibattayım... Onlara astıklarını fakat kısa zamanda kaldırıldığını söylüyor... Bu bir kaçış yöntemi. Aysa organizasyonun Ankara şubesini görseniz bir barakayı andırıyor. Afiş için 2 eleman çalıştırdıklarını söylüyorlar. Ama ne yazık ki ben samimiyetlerine inanmıyorum. Afiş asma konusunda biz kendimiz asma kararı aldık. Bugün Cebeci Kolj tarafına astık... Dışkapı, Etlik, Keçiören tarafında da asıldı afişler. Çarşamba günü de Tandoğan, Bahçeli, Gazi Ünv. istikametine asmayı düşünüyoruz. Sende bize yardımcı olabilirsin... Afiş var elimde kalmadığı takdirde yeniden alırım. Bilet satışlarına gelince bu hafta biraz daha canlandı...

Sevgili gonuly;

Dün aksam konuştum en son... Yarın sabah tekrar irtibata geçeceğim bilgilendiririm sizleri... Şehir dışından gelen sevecenlerle en azından benim konuştuklarımla öğlen Ankara gezintisi yapılacaktır. Bazı sevecenler konser öncesi gelecekler. Geldiğinde bize ulaşırsan seviniriz.... Işığa Aşkla...

Sevgili virtiöz;

Biz de değil olay bizleri bir araya toplayabilecek bir felsefe bir gönül bağı kuran üstat da... Üstadın benim haberci güvercinim olup Basubadelmevt'imi yaşatmasının karşılığında benim ve bizim yaptıklarımız bir hiç ... Işığa aşkla...

Çevrimdışı aviator06

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #9 : 04 Ekim 2006, 16:40 »
Emeği geçen tüm sevecenleri yürekten tebrik ediyorum.. İlhanı aşk bu işte.. Eline yüreğine sağlık hamdi.. ve.. görkem... O an yanınızda olmayı çok isterdim. Ankara'da ilhanı aşk süper olacak ...

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #10 : 04 Ekim 2006, 19:48 »
Yanımızdaydınız... ;) ışık ve sevgiyle...

Çevrimdışı medulla

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #11 : 05 Ekim 2006, 00:00 »
Arkadaşlar bugün o kadar mutlu olduk ki... İnsanlar büyük bir özlemle İlhan İrem'i bekliyorlarmış Ankara'da. Üniversite etrafını afişlerle donattık ve inanılmaz mutlu olduk. Kimse afişleri görünce kayıtsız kalamıyor. Yıllar o kadar çok şeyi değiştirdi ki bu ülkede. Ama Üstadı kimse unutmamış. Bir şeylere aç olduğumuzu bugün bir kez daha anladım. Herkesin İlhan İrem'e dair içinde taşıdığı belki derinlerde gizlenmiş bi şeyleri var. Başka bir duygu bu. Tarif edilemeyecek bir bağ irembağı. Her geçen gün gittikçe artan oranda duygulanmaya devam ediyorum. Gözlerim odamdaki afişe bakıyor. Gözgöze geliyoruz üstadla. Emin ol ki Ankara'da seni büyük bir özlemle bekleyen bir sevecen yumağı var....

Çevrimdışı Benay

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #12 : 05 Ekim 2006, 00:47 »
Ankara'da değil İstanbuldayım ama tüm bu yaptıklarınızın haberini alabiliyorum. İrembağı da gücünü sizlerin bir teşekkür dahi beklemeden  gösterdiğiniz şevkten alıyor. Eminim Ankara'da hep birlikte kalplerimiz çarparak çok güzel, ışıklı bir buluşma yaşayacağız.

Elinize, emeğinize sağlık

görüşmek üzere...

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #13 : 05 Ekim 2006, 20:25 »
Yapılamayacak, aşılamayacak hiçbir şey yok demek ki.. Sağolun yaptıklarınız için.. Ben de Antalya'da çevremdeki herkese söyledim konser olacağını, ama benden başka gelen yok.. Ne yazık.. Bu güzellikleri sonsuz kez destekliyorum.. Yer, gök İlhan İrem olmalı o gece.. Bir yıldız olmalı ki bakmaktan kamaşsın gözler.. Sadece anlayanlara elbet.. Sağolun herşeyinize..
..yalnızlığım sana emanet..

Çevrimdışı medulla

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #14 : 13 Ekim 2006, 01:31 »
     Ben, bu konser için emeği geçen herkese teşekkür etmek istiyorum. İrembağı bambaşka bir olay. Sağol Hamdi yaptıkların için, sağol Ersin, sağol Cem, sağol Gökhan, sağol Ebru, sağol sesinde bambaşka bir ruhun tadına vardığım İlker, şehir dışından gelecek sevecenler ayrıca desteğini bizden esirgemeyen İtaki Cafe'ye de çok teşekkür etmek istiyorum ve ismini sayamadığım cumartesi akşamı Ankara'da tek beden olacağımız yüzlerce dost.... Biz yaşatacağız bazı şeyleri, biz anlatacağız bizden sonra gelenlere İlhan İrem'i. Üstümüze o kadar çok şey düşüyor ki. Karanlık koridorlarımızdan çıkma zamanı geldi artık.
     Zaman sevmek için çok geç belki ama uyumak için de erken...