Gönderen Konu: Yağmuru Dualarımız Durdurdu...  (Okunma sayısı 8295 defa)

Çevrimdışı dila

• 1.nesil
  • *
Yağmuru Dualarımız Durdurdu...
« : 30 Eylül 2006, 19:24 »
Konserden önce inanılmaz bir yağmur vardı... Konserin iptal edilme olasılığını duyunca yıkıldım... Dua ettim... Hepimiz ettik... Ve belki İlhan İrem de etti... Çünkü 18 yıl sonra ilk defa bizimle bir buluşması vardı... Bize söz vermişti... Ve Allah sözünü tutmasına izin verdi... İlhan İrem konseri boyunca tek bir yağmur damlası bile yağmadı...
Git gide karanlığa gömülüp gideceksin,seni aydınlatmaya bir meşale yok artık...Geçmişten bir kıpırtı,bir gülücük yok artık...İyisi mi sen toprağa yavaş yavaş sız artık...

Çevrimdışı Benay

• 1.nesil
  • *
Ynt: Yağmuru Dualarımız Durdurdu...
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2006, 20:33 »
Bütün gün bulutlu ve yağmurluydu ama hiç inanmadım konserin olmayacağına
Yıllardır beklediğimiz buluşma günü değilmiydi dün? Yağmur yağsaydı da biz sevecenler orada olurduk aynı heyecanla.

Öyle susamışız ki İlhan İrem'e...
Yağmuru da durdurdu dualarımız.

Çevrimdışı sevco81

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Ekim 2006, 01:54 »
Bütün gün bulutlu ve yağmurluydu ama hiç inanmadım konserin olmayacağına
Yıllardır beklediğimiz buluşma günü değilmiydi dün? Yağmur yağsaydı da biz sevecenler orada olurduk aynı heyecanla.

Öyle susamışız ki İlhan İrem'e...
Yağmuru da durdurdu dualarımız

Daha iyi bir şekilde anlatılamazdı  ;)
GemiLEr döner geriye 8)

Çevrimdışı lugol

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Ekim 2006, 12:57 »
Konsere gelen sevecenler farketmişlerdir belki.

Alperim yanımda Mehtap gökyüzüne bak dedi. Ve baktığımda hertaraf bulutluydu sadece konser alanının üstü yıldızlıydı. Şaşırdım.

Dua etmedim. Çünkü yağmur bile yağsa kimse orayı terketmeyecekti. Değil mi ki görevliler kovana kadar çıkmadık:D

hangimiz senli benli,hangimiz sizli bizli,
bir koridor esrarengiz,yaşıyoruz gizli gizli

Çevrimdışı dila

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Ekim 2006, 15:24 »
Evet asla çıkmayacaktık oradan.... Şakır şakır yağsa da yine o konseri izlerdim...
Git gide karanlığa gömülüp gideceksin,seni aydınlatmaya bir meşale yok artık...Geçmişten bir kıpırtı,bir gülücük yok artık...İyisi mi sen toprağa yavaş yavaş sız artık...

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2006, 17:15 »
Kimseyi kandırmayın orada o gün yağmur yağdı hem de sağanak cok feciydi gözlerinizden akan yaşları neden saymıyorsunuz söyler misiniz...?
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı ceza

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #6 : 03 Ekim 2006, 19:54 »
ALLAH bir şeyi kalpten isteyen dilekleri asla geri çevirmez İrem ve dinleyicileri bunu o gün başardı ve yağmur kesildi.

Çevrimdışı dila

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #7 : 04 Ekim 2006, 16:20 »
Evet ya gözyaşlarımız... Onlar sel gibiydi... Bu kelimeleri yazarken bile gözlerim doluyor... Konser resimlerine baktıkça gözyaşlarıma engel olamıyorum... Arkadaşlar, sevecenler hepimiz İlhan İrem'i deli gibi seviyoruz.. Yağmur kar ne farkeder ki.. Onun için 1 saat bile 10'dk bile biz elimizden gelen herşeyi feda edebiliriz... İlhan İrem bizim canımız... damarlarımız... Hücrelerimize katmer katmer işlemiş onun sevgisi... Bütün vücudumuzdan oluk oluk İlhan İrem geçiyor... O bizim herşeyimiz...

Çevrimdışı ormanbaba

• 1.nesil
  • *
    • Katastrof
« Yanıtla #8 : 08 Ekim 2006, 14:27 »
Beylikdüzü'nden yola çıkarken hava kapalıydı. Şirket arabasıyla Şirinevler'e kadar geldim. Şirinevler'de burnuma "pıt" diye bir şey damladı. Havaya baktım. "-N'olur.. Bugün hiç sırası değil Allah'ım" dedim. Şirinevler'den otobüse bindim. Üst kata oturdum. On camda ufak tefek damlacıklar belirdi. Millet Caddesinde birşey yoktu. Unkapanı Köprüsüne çıkar çıkmaz "kraşşş-şooorrrr" diye yağmur boşalınca "-Sağol Allah'ım." diye kinayede bulundum. Yol biraz tıkandı. Ömer Hayyam'da yağmur azaldı. "-Ha gayret Allah'ım" dedim. Meydanda inince yağmur durdu. "-Hikmetinden sual olunmaz!"

Taksiyle konser alanının önüne geldim. Hiç kalabalık yoktu. Toplasanız 10-15 kişi ya vardı ya yoktu. Toplu tırsma aini düzenledik. Ve neyse ki konser tam doldu.

Allah 14 senede bir konser veren sanatçıya yardım eder  :)

Sonrasında ben biraz soğuk aldım. İki gün sonra Bilecik'e gittim. Orda da soğuk aldım. Ve şu an hastayım :)

İlhan İrem için 39 derece ateş değer.

usa online pharmacy