Gönderen Konu: İstanbul Konseri Nasıldı?  (Okunma sayısı 45392 defa)

Çevrimdışı sidarta

• 1.nesil
  • *
Ynt: İstanbul Konseri Nasıldı?
« Yanıtla #15 : 30 Eylül 2006, 09:23 »
Olağanüstüydü... O bir yıldız... Sahnede muhteşemdi... Ben ve yanımdaki hiç tanımadığım insanlar birbirimize sarılıp ağladık sevinçten, kelimelerle anlatılamaz. Müthiş bir duygu selinin ortasındaydık. Heyecan fırtınası vardı. Çığlıklar, ışıklar, alkışlar... Herkes ayaktaydı. Ama yağmur yağmadı. Onu öyle özlemişiz ki...

Çevrimdışı Emrah Ceylan

• 1.nesil
  • *
    • www.emrahceylan.com
« Yanıtla #16 : 30 Eylül 2006, 09:51 »
Beni hayata bağlayan, anlamlandıran, hüzünbaz birinin yaşam kaynağını dehlizleştiren, bizcil aşklara yelken açtıran İlhan İREM konserine gidemedim...

Neden mi? Yağmurlu bir havada Ortaköy'de denizi seyredip, kulağımda İlhan İrem'i dinlerken ruhum en yüksek seviyeye ulaşırken, sanırım bedenim bu soğuğa yenik düştü...

Ve ben gribal enfeksiyonla yatağımda hasta bir şekilde konserde yaşadıklarınızı ah ederek geçirdim...

Ama Ankara ya da İzmir konserinden birine gidicem.

Sevecen dostlarına;

Konseri kaçırıp da İzmir ya da Ankara konserine gitmek isteyenlerle birlikte gidebiliriz. Sabahtan çıkar konserden sonra da İstanbul'a döneriz...

Biraz yorucu olur ama buna değer.... 

Çevrimdışı TELVİN

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #17 : 30 Eylül 2006, 09:54 »
İki büyük beklentim vardı  "KIYILARA GİT" VE "ALEMLERE İŞARETİM"  bu parçaları neden söylemedi bilmiyorum ama müzikal anlamda muhteşem kurguları olan bu iki parçayı dinlememek benim için konserin yarım kalması demek oldu.

BLUES FOR MOLLA SEN DE YOKTUN PARÇAM.... :D

Çevrimdışı ashemez

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #18 : 30 Eylül 2006, 10:37 »
Süperdi konser en sevdiğim iki parça Sevecen ve İşte Hayatın'da çalınmasıyla hatta o İşte Hayat'ın müthiş finaliyle kendimden geçtim diyebilirim.. Kütahya'dan geldim konsere ve gece yol boyunca heyecandan uyumamıştım.. İlhan İrem'i sahnede gördüğüm an ne uyku geldi aklıma ne yorgunluk :) sevgiyle...
PINK FLOYD

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
« Yanıtla #19 : 30 Eylül 2006, 10:43 »
Bende 3 şarkı dinleyebildim ama yetmedi. Gemiler Döner Geriye için Alper'e, İşte Hayat için Zafer abiye ve Yazık Oldu Yarınlara için burada aramızda olmayan ama gercek bir dost olduğuna inandığım kardesim Bektaş'a cok teşekkür ederim. Telefonum her çalışında büyük bir coşkuyla açtım ve hoparlörden bütün ev halkına dinlettim parcaları. Telden dinlemek bile çok heyecan vericiydi benim için. Haftaya bugün nasıl bir halde olacağım bilemiyorum...
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı milA

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #20 : 30 Eylül 2006, 12:47 »
Merhaba arkadaşlar muhşem bir akşam ve onu takip eden tarifsiz heyecanlarla dolu bir gece oldu. Daha fazlasını istemek belki hakkımızdı ama onu ait olduğu sahnede görmek aynı duyguları 4000 kişi ile paylaşmak muhteşemdi. Galeriye bazı fotolar yükledim ancak henüz onaylanmadı. Başka bir yere yaptığım yüklemenin linkini veriyorum. http://my.opera.com/akbalik/albums/show.dml?id=140242

Sayın milA,
Galeriye yüklediğiniz fotoğraflar onaylanmıştır.

Işık ve sevgiyle

http://www.melektozlari.com/galeri/thumbnails-10.html

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #21 : 30 Eylül 2006, 13:17 »
Üstat Harbiye'ye kaç gibi gelmiş... Cevap verirseniz sevinirim... İzmir ve Ankara'ya da takribi aynı saatlerde gelecektir... Işığa Aşkla....
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı arkiny

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #22 : 30 Eylül 2006, 13:20 »
 Resim paylaşımları için teşekkürler.. Güzel olmuş..
"Kaç kez evinizin önünden geçtim bayram giysileriyle..siz dans ediyordunuz,dışarısı soğuktu..bir pencere vardı aramızda..."

Çevrimdışı cagriaga

• 1.nesil
  • *
    • cagriaga.com
« Yanıtla #23 : 30 Eylül 2006, 15:56 »
Buraya yazmamıştım ama İzmir buluşmasında söylemiştim BİR YILDIZ'ı....
Hatırlayan arkadaşlar olabilir...
Son günlerde en çok dinlediğim şarkısı oydu... İçime mi doğdu ne?
İnşallah bizim de dualarımız ve dileklerimiz yağmurun yağmasına engel olur...
Neyse nazar değdirmeyelim...
Konsere giden arkadaşlar adına çok sevindim... Darısı başımıza...

Çevrimdışı dila

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #24 : 30 Eylül 2006, 19:21 »
Konser muhteşemdi... Sahneye ilk adımını attığında kalbim duracak sandım! İnanılmazdı... Gözyaşlarıma engel olamadım onu görünce!! İlhan İrem’in performansı olağanüstü idi! Hayatımın en güzel gecesini yaşadım... O'nu 1 dakikada olsa bir kerecik görmeyi çok istiyordum... Ve bu isteğim 1 saat 45 dakika ya yayıldı! Ama yetmedi... Kısacık geldi... Sabaha kadar sürse orada dururdum.... Yağmur şakır şakır yağsa yine onu saatlerce izlerdim.... Ama dualarımız işe yaradı olsa gerek tek bir yağmur damlası bile yağmadı konser boyunca...
İlhan İrem seni çok seviyorum... İyi ki varsın...

Git gide karanlığa gömülüp gideceksin,seni aydınlatmaya bir meşale yok artık...Geçmişten bir kıpırtı,bir gülücük yok artık...İyisi mi sen toprağa yavaş yavaş sız artık...

Çevrimdışı DİLEK

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #25 : 30 Eylül 2006, 22:39 »
Konser mükemmeldi.... Tek kötü yanı kısa sürmesiydi... Bu kadar uzun ayrılıktan sonra biraz daha uzun sürebilirdi... Tadı damağımızda kaldı... :(

Çevrimdışı son selam

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #26 : 30 Eylül 2006, 22:46 »
Evet katılıyorum sevgili Dilek Konser gayet kısa sürdü ben şaşırdım açıkcası bu kadar kısa sürdüğüne ama eminim İlhan İrem'in bir bildiği vardır. Bu arada dedi ya  daha çok görüşücez dileriz ki bu kadar uzun sürmez bi daha ki buluşma. Işık ve Sevgiyle

Çevrimdışı sevco81

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #27 : 01 Ekim 2006, 01:41 »
Konser mükemmeldi  8) İlhan İrem dehşet bir performans sergiledi 18 yıl aradan sonra..... Gerçekten güzeldi konser.. Yağmur da yağsa, kar da yağsa gidilip görülesi bir konserdi  ;)
GemiLEr döner geriye 8)

Çevrimdışı serhatalp

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #28 : 01 Ekim 2006, 11:53 »
Harikaydı... Umarım bundan sonra konserler tüm yurt çapında devam eder. Bize bir ışık verdi sanıyorum... "HOŞÇAKALIN, daha çok güzel günlerde birlikte olacağız, HOŞÇAKALIN..." İ.İrem ;)

Çevrimdışı santana

• ..
  • *
« Yanıtla #29 : 01 Ekim 2006, 18:58 »
Uzun uzun cümlelerle övmektense tek bir kelime sarfedeyim: MUHTEŞEM...
Kullanıcının isteği üzerine üyelik hesabı durdurulmuştur.