Gönderen Konu: BULUŞMA: Sevecen Buluşması - Ankara  (Okunma sayısı 10139 defa)

Çevrimdışı Melek Tozları

• Melek Tozları
  • *
BULUŞMA: Sevecen Buluşması - Ankara
« : 25 Eylül 2006, 23:40 »
Gemiler döndü biletler alındı. Mürettebat hazır. Peki ya yolcular... Yıllar süren görsellik hasretimize son verecek ANKARA konseri öncesinde BİRLEŞSİN BÜTÜN ELLERİMİZ diyoruz. Işık kümesinde siz de bulunun dostlar.

YER: İthaki Kafe
Bayındır sokak NO:11 KAT:5
Kızılay/Ankara
(DNR YANI)

ZAMAN: 8 EKİM 2006 Pazar
SAAT: 13:00

NOT: Girişler ücretsiz olup yiyecekler ve içecekler ücrete tabidir. İsteğe bağlı akşam yemeği de düşünülmektedir.

BİLGİ İÇİN: katastrof_sevecen@hotmail.com

Buluşma ile ilgili yazışmalar: http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=317

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
Ynt: BULUŞMA: Sevecen Buluşması - Ankara
« Yanıtla #1 : 26 Eylül 2006, 18:30 »
Bilmeyenler için itakı kafeyi tarif ediyorum dostlar...Ziya Gökalp'in SSK İşhanı boyunda yuruyorsunuz ilk solda İnkilap Sokak var yürümeye devam ediyorsunuz Mado var hemen sokağı geçince..Biraz daha ileride Fransız Medenıyet var onun kolundan sola döndüğünüz zaman Bayındır Sokağa gireceksınız...Köşe başında DNR mevcut yan binada en ust kat itaki kafe...Diğer istikamettn de geliş şöyle olacaktır...Mithatpaşanıın bir arka sokagı Bayındır Sokaktır...Kurtulus tarafından gelirken de OyakBank'ın sağ ayagı sizi Bayındır sokaga götürecektir...Işığa Aşkla..
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #2 : 27 Eylül 2006, 18:01 »
Mailime gelen bir kaç cevaptan biri aşağıda mevcut...Dostlar suan 20 ye yakın sayımız var...Fakat ışıkdostların burada yazmaması benı üzüyor...Talebın olmadığını sanan dostlarımızında istegi kırılıyor...Bu konuya önem verelim dostlar...Işığa Aşkla...

"Bir aksilik çıkmadığı müddetçe, tabiki bende sizlerin arasında
bulunmayı isterim.

Gelişmelerden haberdar ederseniz, sevinirim."

Işık ve Sevgiyle,

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2006, 01:05 »
Bugün Ankara bulusması öncesi sevecenlerle birlikteydik.. Aysa'nın üstün çabaları sonucu boş kalan duvarları afişlemek amacıyla bulustuk... Elimde fazlasıyla afiş mevcut. Elvankent, Etimesgut, Sincan, Y.mahalle, Etlik, Batıkent, K.ören istikameti Pazartesi itibariyle afişlenecektir... Bu konuda desteklerinizi bekliyoruz ışık dostlar... Afişlere bulusma yazısı da yazdık katılım çok daha fazla olacaktır bu sayede... İrembağı'nın Ankara'daki bekası için biraz daha gayret sevecenler... Işığa Aşkla...

Çevrimdışı historian

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #4 : 02 Ekim 2006, 03:33 »
Arkadaşlar çabalarınız çok güzel ben siteye dün üye oldum bence Çayyolu, Ümitköy tarafını da afişleyebiliriz. Mail adresimden bana ulaşabilirsiniz, ayrıca ithakideki buluşmaya gelmek için elimden geleni yapıcam, ben şu an İstanbul'dayım konser için gelmiştim yarın ankaraya dönüyorum, keşke böyle bir forumdan daha önce haberim olsaydı, bu da belki benim hatam. Işık ve sevgiyle kalın hepiniz.
Basel'de profesör olmayı tanrı olmaya yeğlerdim çünkü evrenin yaratılışındaki bu cimriliği bulamadım kendimde F. Nietszche

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #5 : 03 Ekim 2006, 01:25 »
8 Ekim buluşması ile ilgili paylasımlar http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=317.0 da yapılacaktır... Işık ve sevgiyle