Gönderen Konu: Müjde Konser Var!  (Okunma sayısı 9628 defa)

Çevrimdışı hayalperest99

• 1.nesil
  • *
Müjde Konser Var!
« : 01 Eylül 2006, 13:53 »
Sevgili Sevecen kardeşlerim beklenen an geldi. İşte ayrılıklarında sonu oldugunu gördük. Bu büyük müjdeyi vermek çok onur verici. İlhan İrem Konseri Eylül ayında olacak!
29 Eylül'de İstanbul Harbiye Açık Hava Tiyatrosu'nda bizlerle buluşuyor!
Gazetelerde yer alan haberi ise şöyle;

''Özgün söz, beste ve yorumlarıyla Türk müziğinde kendine özgü bir kulvar yaratan İlhan İrem, tam 18 yıl aradan sonra yeniden müzikseverlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Son olarak 1988 yılında Ses Tiyatrosu'nda konser veren İrem, 30 seneyi aşkın müzik yaşamından başyapıtlarıyla 29 Eylül akşamı Harbiye Açıkhava Tiyatrosu'nda sevenleriyle buluşuyor. ''

Artık beklenen buluşma gerçeklerşiyor. Rüya gibi bir buluşma olacak bu. 18 yıl aradan sonra bizler için hayal olan bir konser gerçekle buluşuyor.
Hepimize Hayırlı Olsun Sevecen Kardeşlerim...
ışık ve sevgiyle.
BİZ GEÇERİZ,ZAMAN GEÇER, DÜNYA KALMAZ YERİNDE...

Çevrimdışı ozalylmaz

• 1.nesil
  • *
Ynt: Müjde Konser Var!
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2006, 19:02 »
Kardeşim ya ben çok merak ediyorum bu konser sadece İstanbul'la mı sınırlı yoksa Ankara'da da konser olacak mı? Umarım tek konser ve tek şehir değildir.... Cevap lütfen
irem bagının genıslemesı buyumesı ve her kesın bu bılınce erısmesı dılegıyle ,  ilhan abimizin dedıgı gıbı ısık ve sevgıyle kalın...

Çevrimdışı hayalperest99

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2006, 21:37 »
Çok kısa süre içinde Ankara, İzmir ve Bursa'da da birer konser olacak diye duydum, ama tam anlamıyla bilgim yok. Özelliklede Ankara'da bir konser çok harika olacak. Bekliyoruz..
BİZ GEÇERİZ,ZAMAN GEÇER, DÜNYA KALMAZ YERİNDE...

Çevrimdışı ultraviyole

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 03 Eylül 2006, 09:13 »
e
Kardeşim ya ben çok merak ediyorum bu konser sadece İstanbul’la mı sınırlı yoksa  Ankara’da da konser olacak mı ? Umarım tek konser ve tek şehir değildir.... cevap lütfen
Ekim'de Ankara'da olacak hiç merak etme..

Çevrimdışı dila

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #4 : 03 Eylül 2006, 21:12 »
Bu konser haberi beni de inanılmaz mutlu etti... YILLAR SONRA İLHAN İREMİ SAHNEDE GÖRMEYİ DÜŞÜNMEK BİLE DORUKLARDA HEYECAN VERİYOR. HEPİMİZE HAYIRLI OLSUN...
Git gide karanlığa gömülüp gideceksin,seni aydınlatmaya bir meşale yok artık...Geçmişten bir kıpırtı,bir gülücük yok artık...İyisi mi sen toprağa yavaş yavaş sız artık...

Çevrimdışı pinkfloydmurat

• 1.nesil
  • *
Konserleri Nasıl Görüntüleyeceğiz.
« Yanıtla #5 : 04 Eylül 2006, 16:04 »
Arkadaşlar hepinizden bir ricam olacak bu konserlerin hepimiz için önemi aşikar. Diyorum ki bir şekilde görüntülenmeli ve paylaşılmalı. Bu noktada sorunlarımız baş göstermekte. İlk olarak bunun ticari kaygıyla yapılmadığını anlatmamız gerekmekte ve artık TMC'mi olur konser alanlarının yöneticileri mi olur bir şekilde ikna edilmeli. Bu konuda öncelikle İstanbul'da ki arkadaşlardan haber ve yardım bekliyorum.
Ben Ankara için gerekli çalışmalara başlıyorum.
Şimdiden kolay gelsin

Çevrimdışı cagriaga

• 1.nesil
  • *
    • cagriaga.com
« Yanıtla #6 : 04 Eylül 2006, 18:06 »
Bence bu konserler bir albüm yapılmalı...
Hem DVD-VCD hem de resimlerimlerin yer aldığı bir albüm olsa nasıl olur...
Hem ticari olarak sorunsuz olur.. Ayrıca hem İLHAN İREM hem de sevecenler için harika bir anı olur.. Gidemeyenlerin o atmosferi yaşayacağı tüylerinin diken diken olacağı bir albüm,
nasıl olur sizce?

Çevrimdışı Damn

• ..
  • *
« Yanıtla #7 : 04 Eylül 2006, 19:55 »
Cagriaga,

Tebrikler, umarım bu öneri halihazırda planlanan bir şeydir...

Selam,

Kendi isteğiyle üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı crysalid

• DMT
  • *
    • Doğanın Melek Tozları
« Yanıtla #8 : 04 Eylül 2006, 21:27 »
Öyle tahmin ediyorum ki böyle bir düşünce zaten vardır İREM' in kendisinde de ve o gün bir kayıt olacaktır.. Bir süredir albüm kartonetlerinde hazırlananlar kısmında yazan Bilinmeyen Görüntüler' in içinde bile yer alabilir belki de bu konser görüntüleri.. Elbette bunların hepsi benim tahminlerim. Bekleyip göreceğiz.. Ama bu fikri bunun dışında gerçekleştirmek uğruna bazı zorluklarla karşılaşacağımız da aşikar.. Bilirsiniz bu ve benzeri yerlerde profesyonel anlamda video kaydı yasaklanır hep.. bir telefon ya da video kamera, fotoğraf makinesi vb...  cihazlarla çekilecek görüntüler de ne kadar yeterli olur biz sevecenler için bilinmez..
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

Çevrimdışı Luchadora

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #9 : 07 Eylül 2006, 16:33 »
Biletimi aldım!! ama hala inanamıyorum.. İçim içime sığmıyor! 29 Eylül'ü heyecanla bekliyorum.. Emeği olan herkese sonsuz teşekkürler..