Gönderen Konu: Sonsuza Değin...  (Okunma sayısı 4496 defa)

Çevrimdışı hulya

• 1.nesil
  • *
Sonsuza Değin...
« : 19 Eylül 2006, 12:56 »
Sevecenler,
Burada yazacaklarım tamamen şahsi duygu ve düşüncelerimdir.. Kınamamanızı rica ederim...

Ben kendimi bildim bileli İlhan İrem'leyim... Onunla ve Onsuz... İlhan İrem konserinin olacağına dair mail almadan bir gece önce görümcem bana " Keşke İlhan İrem konser verse de görebilsen; elimden gelen bişeyler olsa keşke" dedi. Ben de ona " Yıllardır konser vermiyor, röportajlarından anladığım kadarıyla vermemeye de kararlı" dedim.
Ve ertesi gün...
Mailime gelen "Ayrılıkların da sonu var" yazısıyla tabiri caizse transa geçtim... O'na olan duygularım kelimlerle anlatılacak cinsten değil...
Biletler avucumda...
29 Eylül 2006...
Sonsuza değin sürse...
Sürmeyecek...
Bir göz açıp kapama kadar kısa...
Ve belki bir daha olmayacak...
İlk ve son...
Bunu düşününce içim acıyor.. Zamanı durduramayacağıma göre en azından o kısacık mutluluğu sonsuza değin yaşayabilmek için kaydetmek en büyük isteğim...
Bunu yapmayı o kadar çok istiyorum ki...Bunca yıllık hasretten sonra bu istek fazla olmamalı...
Duygularımı paylaşma fırsatı bulduğum için çok mutluyum...
Okuduğunuz için teşekkürler.
Işık ve Sevgiyle....
Gel kızım.. gel, daha sokul bana...biraz daha yakınıma..anlat bana çocukluğunu...Gel kızım bir daha uzak kalma..ayrı geçen senelerin anlatamam zorluğunu...

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
Ynt: Sonsuza Değin...
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2006, 16:51 »
Hülya'cım öncelikle şunu söyleyeyim ki kimse seni bu duygularından dolayı kınamaz sakın merak etme, hiçbir İLHAN İREM sever bu şekilde bir davranış içine girmez sende cok iyi bilirsin ki biz sevecenler bir hissediş birlikteliği içindeyiz ve bunu birlikte paylaşarak yaşıyoruz ve umut ediorum ki bundan sonra da hep böyle olacak. Ayrıca bu söylediklerin tamamen senin saf ve temiz düşüncelerin bazılarına bende katılıyorum özellikle ben tek bir konsere gidebilecek olmama rağmen, bu belkide benim onu hayatımda ilk ve son görüşüm olacak ama o an herşeye değer kısa da sürse bir daha olmasada ki olmasını cok isterim ama ışığımızı o gün sonsuza yayıcaz bundan eminim umarım konseri kaydedebilirsin tabi bu konuda bir yasak ya da engel yoksa. Çünkü Işık Dost bazı konularda hassas bence de öyle olmalı bugüne kadar onu anlamayanlar sadece bir konserini çekmek isteyecek olanlar yada uzun bir aradan sonra bizim bu kadar beklediğimiz bir anı sadece cok kısa bir süreliğine basit bir tv programında göstermek için kayda alacak olanları zaten biz durdurmalıyız diye düşünüyorum. Belki bana katılmayacaklar olabilir ama herkese saygı duyuyorum ve hepinizi seviyorum.B ir ışık süzmesi doğuyor aşkla sevgiyle...
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı ates

• 1.nesil
  • *
Ynt: Sonsuza Değin...
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2006, 23:09 »
Herkese merhaba, ben foruma henüz kaydoldum.
31 yaşındayım ve 1985'te Bursa'da Sezen Aksu ile birlikte verdikleri bir konserine gitmiştim.... Çocuktum ama 21 sene yetindim...
Bu belki de ilk ve son görüşüm olacak. Biletlerimi elime alana kadar inanamadım zaten. Çok heyecan verici.

sevgiyle....