Gönderen Konu: 14 Ekim'de Ankara'da Buluşalım  (Okunma sayısı 70063 defa)

Çevrimdışı Sengul dogan

• 1.nesil
  • *
Ynt: 14 Ekim'de Ankara'da Buluşalım
« Yanıtla #30 : 05 Ekim 2006, 19:06 »
Herkese selam.
S(c)enaze çok teşekkür ederim. Mesaj yazdıktan sonra biletkenden alabildim biletimi. Ben yalnız geleceğim. maalesef benim etrafımda sevecen yok:( Eğer konser öncesinde buluşma olacaksa çok mutlu olurum. Ona göre İstanbul’dan geliş saatim değişecektir.
ben de her gecen daha çok heyecanlanıyorum...
Sevgiyle

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #31 : 05 Ekim 2006, 19:30 »
Bana değil ışıkdosta bütün teşekkürler bizleri birlestirdiği için... Sadece görevimi yerine getiriyorum... Işığa Aşkla
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #32 : 05 Ekim 2006, 20:19 »
Anatolia’yı bilmiyorum hiç.. Nasıl gidilir onu da bilmiyorum.. Gerçi konser linkinde genişçe yazmışlar, yarı Ankaralı sayılırım. Yani bulurum bir şekilde.. Ankara’nın üzerimde emeği çok..
Ama bir şehre, hele ki İlhan İrem’in geldiği şehre ne denir ki başka.. Ankara benim için hiç bu kadar anlamlı olmamıştı..14’ünde buluşmada, olmadı konserde birlikteyiz.. İzmir’e sabredemiyorum..bakalım Ankara ve 7 gün nasıl geçecek??
..yalnızlığım sana emanet..

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #33 : 05 Ekim 2006, 20:39 »
Anatolia’yı bilmiyorum hiç.. Nasıl gidilir onu da bilmiyorum.. Gerçi konser linkinde genişçe yazmışlar, yarı Ankaralı sayılırım. Yani bulurum bir şekilde.. Ankara’nın üzerimde emeği çok..
Ama bir şehre, hele ki İlhan İrem’in geldiği şehre ne denir ki başka.. Ankara benim için hiç bu kadar anlamlı olmamıştı..14’ünde buluşmada, olmadı konserde birlikteyiz.. İzmir’e sabredemiyorum..bakalım Ankara ve 7 gün nasıl geçecek??

Ankara'da Milli Kütüphaneyi herkes bilir sevecen. Sorarsan yardımcı olacaklardır... Milli Kütüphanenin önünde bir dörtyol var. Oradan direk karşıya geçiyorsun. Çok katlı bir bina var Ankara büyükşehir belediyesinin binası. O yolu takip ediyorsun 150-200 metre ileride... Işığa Aşkla....

Çevrimdışı thanados

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #34 : 07 Ekim 2006, 16:04 »
Arkadaşlar yazmadan geçemeyeceğim,
İlhan İrem'in reklama ihtiyacı yoktur ki
bütün sevecenler bilir onun neler yaptığını, yapacaklarını
şu an Bursa’dayım
ama bana da bir el ilanı ayırmanızı isterim.
bu arada bilet kaldı mı, Ankara’ya geldiğimde biter diye korkuyorum
beni bu durumdan haberdar ederseniz  çok sevinirim,
keşke iş engel olmasa da sevecen buluşmasına da katılabilsem

gecede bile gölgeler ararsın
sokaklarda yankılanır bütün
düşlerinin ayak sesleri

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #35 : 07 Ekim 2006, 16:25 »
Öncelikle yorumun için teşekkürler sevecen. Reklam? Tanıtım? Arasındaki farkı irdelemek lazım sanırsam...Reklamda bir tanıtımdır diyebiliriz. Zira içerisinde bulunduğumuz dönemde reklam biraz daha kapital içeriklidir.Tanıtım bir gösteriş biçimidir. O da kapital içerikli diye düşünebiliriz...Üstadın afişlerinin meydanlarda olmasının reklamla çok fazla alakası olmadığı düşüncesindeyim. Daha çok tanıtım içeriklidir. "Sevecenler İlhan İrem konseri var duydunuz mu?" şeklinde... Konsere talebin olması için bu gereklidir. Reklam olarak görülüyorsa reklama da ihtiyaç vardır. Çünkü insanlar İlhan İrem’in konserinin olduğundan haberdar değil. Hele ki 14 senedir gözlerden uzak-başkalarınca-bir sanatçının buna fazlasıyla ihtiyacı var kanısındayım...

El ilanın ayırtılmıştır. Bilet konusunda kesin bir şey söylemek istemiyorum. Erken al istersen. Bakarsın kalmaz... Işığa Aşkla...

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #36 : 07 Ekim 2006, 21:31 »
Ankara... Galiba sadece rüyalarda kaldı… Hem kendisi hem konseri… Ne yazsam boş... Lanet olsun her şeye… Bir insan daha ne kadar kötü olabilir... Bilmiyorum… Düşüncenizdeki kadar kötü bir haldeyim... Ne İzmir konserine ne Ankara konserine gidebileceğim... İstanbul’u zaten kaçırdık... Şu dakika itibariyle talihin yüzüme gülmeyeceğini düşünüyor ve bu hevesimin nasıl kursağımda kaldığına şahit olacağınızı söylüyorum… Belki konser yorumlarınızı okurum İzmir ve Ankara… Söylenecek söz kaldı mı? Bendekiler bitti...
..yalnızlığım sana emanet..

Çevrimdışı siyaheldiven

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #37 : 08 Ekim 2006, 22:04 »
Konser öncesi buluşma 

KUMPİRİM CAFE, gökkuşağı rekreasyon alanı (Milli Kütüphane karşısı) c-r5 Emek

14 Ekim 2006 Cumartesi saat:16.00
İSTER İNAN İSTER İNANMA

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #38 : 08 Ekim 2006, 22:11 »
Evet siyah eldiveninde belirttiği gibi  KUMPİRİM CAFE, gökkuşağı rekreasyon alanı (milli kütüphane karşısı) c-r5 Emek  14 Ekim 2006 Cumartesi saat:16.00 da başlayıp tahmini 18,00 da bitecektir. Anatolia’ya yaklaşık 250 metre uzaklıkta... Buluşmanın mutabıkında konser alanına geçilecektir. Bu buluşmadan önce öğlen saat 13,30 da bugün buluştuğumuz itaki kafede buluşulacak. Şarkılar eşliğinde yürüyerek Gökkuşağındaki buluşmaya gidilecektir.Bu buluşma için ayrı bir başlık açılacak lütfen gelecekler oraya katılımda bulunacağını bildirsinler. Kafeye sayı bildireceğim. Işık ve Sevgiyle... 

Çevrimdışı bezgin57

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #39 : 09 Ekim 2006, 20:40 »
Umarım kumpirimdeki buluşmaya da yetişebilirim. Konser ve otobüs biletimi bugün aldım. 17:00 gibi Ankara'dayım aksilik olmaz ise. Tüm İlhan İrem dostlarına şimdiden merhaba

"Donup kalsak kaskatı, büyüler bozulmadan..."
Ne düşünüyor dersin gece böyle..kara kara?

Çevrimdışı aviator06

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #40 : 10 Ekim 2006, 19:51 »
Kumpirim cafe de... Buluşma yerinde tüm sevecenler… Tek yürek olalım. Konser alanına hep beraber Anlasana şarkısını söyleyerek gidelim. Ankara sokaklarında tüm Ankaralılara sesimizi duyuralım…

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #41 : 10 Ekim 2006, 20:13 »
Buluşma ile ilgili bilgiler http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=442.0 başlığında bulunmaktadır cevapları burada toplarsak daha güzel olacaktır... Işığa Aşkla...

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
Ankara'da Buluşma 1 İptal Edilmiştir...
« Yanıtla #42 : 11 Ekim 2006, 23:50 »
Buluşma 1 şehir dışından gelecek sevecenleri karşılamayı engelliyeceği düşünülerek iptal edilmiştir... 16.00'da kumpirimde olan buluşma geçerliliğini korumaktadır... Işığa Aşkla..

Çevrimdışı ormanbaba

• 1.nesil
  • *
    • Katastrof
« Yanıtla #43 : 13 Ekim 2006, 19:05 »
Yarın oradayım !

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #44 : 13 Ekim 2006, 22:21 »
Raynahın isteği üzerine yazılmıştır!!

Evet sonunda izin alabildim. Bende varım bu konserde. Yarın sizlerleyim... Bu bir milat benim için şansımın bu kadar dönmesi ve orada olabilmem bir milat...

Işık ve Sevgiyle...
RAYNAH