Gönderen Konu: 14 Ekim'de Ankara'da Buluşalım  (Okunma sayısı 70081 defa)

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
Ynt: 14 Ekim'de Ankara'da Buluşalım
« Yanıtla #15 : 01 Ekim 2006, 10:40 »
Sevecenler Ankara buluşması ve konseri  ile ilgili yazıları http://www.melektozlari.com/mt/index.php?action=globalAnnouncements;id=5 linkine yazarsak konu dağılmaz diye düşünüyorum...Işığa Aşkla...
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı medulla

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #16 : 01 Ekim 2006, 10:55 »
Arkadaşlar bugün bilet satışlarında olumlu yönde bir artış olduğunu öğrenince çok sevindim. Ankara tamamen sessizliğe büründü, onu bekliyor. Yıllarca ışıltılar içinde tutsaklığı yaşayanlar adına, hayatın her şeye rağmen akıp geçmesini önleyemeyenler adına, her  dertlendiğinde kadeh kadeh içkiye sarılanlar adına, anlaşılmaz, ulaşılmaz bir yerde barınanlar için..... Bekleyelim arkadaşlar. Sabredelim... Çok az kaldı. Ankara böyle bir buluşmayı şu ana kadar hiç görmediğini fark edecek....

Çevrimdışı historian

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #17 : 01 Ekim 2006, 19:35 »
Teşekkürler yarın Ankara'ya dönüyorum umarım kalmıştır. İstanbul'da ortalardan seyrettik. Ankara'da da böyle olmaz umarım. IŞIK VE SEVGİYLE
Basel'de profesör olmayı tanrı olmaya yeğlerdim çünkü evrenin yaratılışındaki bu cimriliği bulamadım kendimde F. Nietszche

Çevrimdışı cbuyukuysal

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #18 : 02 Ekim 2006, 06:41 »
Ben de dosttan aldım bileti. İlk 7. sırayı vermiyorlar vip olduğu için. C sırasından alabildim en önden 12. sıraymış. Tüm sevecenlerin orada olacağına salonu dolduracağına inanıyorum. Eskişehir'den katılacağim. Anatolia Gösteri Merkezi hakkında bir bilgisi olan var mı? Üstü açık mı kapalı mı.. Önceden orada konsere giden var mı? Akustik nasıl?

Çevrimdışı medulla

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #19 : 02 Ekim 2006, 08:38 »
Anatolia ile ilgili ayrıntılı bilgiyi http://www.ilhaniremkonserleri.com dan öğrenebilirsiniz arkadaşlar.

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #20 : 02 Ekim 2006, 19:44 »
Bir ricam olacak dostlar.

http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=317.0 Ankara buluşması ile ilgili düşüncelerimizi bu link altında paylasalım... Aşkla...

Çevrimdışı Benay

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #21 : 03 Ekim 2006, 01:06 »
Merhaba,
İşlerimi ayarlayabildim, İstanbul konserinden sonra Ankara konserine de katılabileceğim. Sizlerle Ankara'da olmak harika olacak. Ankara'ya gitmeyi (ya da gelmeyi) hiç bu kadar heyacanla beklememiştim...
(bileti yarın alacağım, umarım iyi ve sizlere yakın bir yerden bilet bulabilirim. Uzak olsam bile sizleri tanıyacağıma eminim :))

Görüşmek üzere...

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #22 : 03 Ekim 2006, 01:07 »
Işık dostlar bu başlık 14 Ekim'de konser öncesi yapılacak buluşma için düzenlenmiştir... Bu konu dışındaki görüşlerinizi diğer bölümlerde paylaşmanız bizler için daha net kararları almamız konusunda yardımcı olacaktır... 8 Ekim'deki buluşma konusunda yukarıda verdiğim linke görüş bildirmenizi rica ederiz. Işığa Aşkla...

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
« Yanıtla #23 : 03 Ekim 2006, 11:47 »
Evveeetttttttt ben de orada olacağım, açılışta yoktum ama İzmir'den sonra kapanışta varım bekle beni başkent "yıllardan sonra o aksam ilk defa anılar içinde başbaşayız seninle".
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı Sengul dogan

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #24 : 03 Ekim 2006, 12:30 »
Herkese merhaba,
Ben mi çok geç kaldım acaba... Bu forumdan daha yeni haberdar oluyorum. Bir sebepten İstanbul'daki konseri kaçırdım. Ankara'daki konsere İstanbul'dan geleceğim. Biletleri nasıl alacağım arkadaşlar? bana yardımcı olabilirseniz sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim. Sevgiyle görüşmek üzere.
Sengul

Çevrimdışı medulla

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #25 : 03 Ekim 2006, 20:21 »
Büyük buluşmaya sayılı bi zaman kaldı arkadaşlar. Konser günü Anatolia'yı inletelim. Ankara hiç bu kadar coşkulu olarak birini karşılamadığını fark edecek. Kalbim o sahneye çıktığında hangi tempoda atacak tahmin bile edemiyorum.

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #26 : 03 Ekim 2006, 21:45 »
Konser biletlerinde yardımcı olabilirim... katastrof_sevecen@hotmail.com dan ulaşabilirsin... Acele edersen sevinirim... Işık ve sevgiyle....

Çevrimdışı aviator06

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #27 : 04 Ekim 2006, 16:33 »
Selam arkadaşlar dün Anatolia'daydım bilet satışları çok iyi gidiyor acele edin lütfen çok az kaldı.. O an Ankara susacak biz ve İlhan İrem olacak...

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #28 : 04 Ekim 2006, 22:11 »
Yaklaşık olarak her gün Anatolia'ya gidiyorum... C bloğun arka kısmında boşluk var... Ama eminim ki bu boşluk konser günü dolacaktır...

14 Ekim'de konser öncesi bir buluşma olacaktır... 14 Ekim buluşmasını 8 Ekim'de netleştireceğiz... Sehir dışından gelen dostlarda geliş saatlerini bildirirlerse onlara göre bir ayarlama yapabiliriz... Işığa Aşkla...

Çevrimdışı degisim

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #29 : 04 Ekim 2006, 22:13 »
Ben son baktığımda epey boşluk vardı, 1 hafta önce falan. İnşallah dolar..