Gönderen Konu: 14 Ekim'de Ankara'da Buluşalım  (Okunma sayısı 70062 defa)

Çevrimdışı aviator06

• 1.nesil
  • *
14 Ekim'de Ankara'da Buluşalım
« : 04 Eylül 2006, 16:09 »
Kalacak yeri sorun olan arkadaşlar bende kalabilirler.. ataman09@hotmail.com adresim.. :) Bay veya bayan fark etmez..

Çevrimdışı Krizalit Kristalin

• 1.nesil
  • *
Ynt: 14 Ekim'de Ankara'da Buluşalım
« Yanıtla #1 : 07 Eylül 2006, 16:59 »
İşlerim nedeniyle büyük ihtimal İstanbul'da ki o ilk buluşmaya katılamayacağım.
Ancak;
Ankara'da ki konsere katılmamı Allah'tan başka kimseler engelleyemez...

Aydınlık buluşmada görüşmek üzere dostlarım...

Işık ve Sevgiyle...
Yarına ne kaldı?
Hiç...
Buzlarla kaplı uzayda,
Alev desenli gömleklerle, dans etmek gerek...

Çevrimdışı aviator06

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 12 Eylül 2006, 18:21 »
c1417 biletimi aldım, Ankara'lılar acele edin biletler kalmıyor, sonra tüh  demeyin!

Çevrimdışı medulla

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 16 Eylül 2006, 19:02 »
Arkadaşlar inanılmaz heyecanlıyım konser haberini duyduğumdan beri. Biletimi tükenecek korkusuyla apar topar aldım. Tüm İlhan İrem severleri 14 Ekim'de Anatolia'da görmek çok mutluluk verici bir olay.

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #4 : 21 Eylül 2006, 11:32 »
Merhaba ışık işçileri, 14 Ekim konseri öncesi Ankara bulusması mutlaka olmalıdır... 2 hafta önce İstanbul'daydım oradaki dostlar o kadar güzel kenetlenmişti ki neden Ankara'da olmuyor dedim... Bundan önce 3 sefer ufak çaplarda buluşmalar düzenledik... Bu konser bizim bütünleşmemiz için de bir fırsat... Konserden bir hafta önce ya da konser günü BİRLEŞTİRELİM ELLERİMİZİ.... Bu arada biletlerini Dost'tan almayı düşünen dostlarımız Anatolia'ya gitsin derim Dost'a köşelerden yer verilmiş... ve konser bileti bulamayan dostlar bana ulaşsın yardımcı olmaya calışırım elimden geldiği kadarıyla.... Işık ve sevgiyle
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Eylül 2006, 22:08 »
Ben aldım arkadaşlar biletimi. Işık hızıyla çalışmaya devam.. Biletim c blok 3.sıra 10 numara.. İnternetten aldım, çünkü internetten alanlara daha ön sıraları ayırmışlar, enterasan bir durum ancak olacaksa herşeyin en iyisi olsun çünkü en iyiyi ağırlayacak Ankara.. Kıymetini bilir umarım.. Bir buluşma olmasını ben de arzu ederim.. Artık zaman daralıyor..
..yalnızlığım sana emanet..

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #6 : 21 Eylül 2006, 22:14 »
Evet Işık dostlar zaman daralıyor o edenle şimdiden tarih belirleyelim... Konserden bir hafta önce uygun mudur? Cevaplarınızı bekliyorum dostlar.... Işığa aşkla

Çevrimdışı bulutsuzluk

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #7 : 24 Eylül 2006, 13:57 »
biletken.com daki satış durumuna hergün bakıyorum ama satışlar çok yavaş ilerliyor, hiç kıpırdanma yok.  Ankara'ya afişler ne zaman asılacak acaba? Biletlerin pahalı oluşu salonların dolmasını engelleyecektir bence.

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #8 : 24 Eylül 2006, 14:56 »
biletken.com daki satış durumuna hergün bakıyorum ama satışlar çok yavaş ilerliyor, hiç kıpırdanma yok.  Ankara'ya afişler ne zaman asılacak acaba? Biletlerin pahalı oluşu salonların dolmasını engelleyecektir bence.

Işık dost satışların düşük olmasının tek bir nedeni yok ama en büyük nedeni reklam...Geçen hafta içi Aysa ile konuştum...Bu hafta ANKARA sokaklarını donatacağız dediler...Pazartesi salı herhangi bir gelişme olmaz ise ben donatacağım...Bilet fiyatlarına gelince ben söyle düşünüyorum...Konseri 2 farklı kitle izleyecek... Sevecenler ve İrem’i sanat yönünden taktir edenler... 2. kitle daha çok 30 ve 40 milyonluk biletlere rağbet gösterecek... Sevecenlerde 50 ve 60'lıklara... Bu nedenle fiyatlar konusunda çok fazla sorun yaşanmayacak sanırsam... Ucuz değil gayet tabi ama sevecenler her ne olursa olsun o sahneyi dolduracaktır sadece iyi bir reklama bakacak olay... Işığa Aşkla

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #9 : 24 Eylül 2006, 14:58 »
Bu arada buluşma olayına cevap bekliyorum Işık dostlar.... 7/8 Ekim diye düşünülmekte... Zaman daralıyor...

Çevrimdışı medulla

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #10 : 29 Eylül 2006, 11:34 »
15

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #11 : 01 Ekim 2006, 02:40 »
Konser biletimden önce uçak biletimi elime aldım.. Demek ki her şey yolunda ilerliyor.. Öğlen 15.30 da bir rötar olmazsa Ankara'dayım.. Ama buluşma 8 Ekim olarak düşünüldüğü için katılamayacağım.. Çünkü sabahki ilk seferle uçuyorum maalesef.. En azından bir çoğunuzu konserde göreceğim... Ancak kim kimdir konuşursak ortaya çıkacak.. Ve binlercesi arasından birbirimizi bulmamız epey zaman alacak.. Bari konser sırasındayken bir yazı, bir afiş, hatta konser afişi bu sitedeki ilk gidenlerin ellerinde olsa da onları görüp diğerleri de yanlarına gelse? Ben şahsen ilk bulduğum afişi saklayacağım, sonrakileri de sizlerle iletişim için çalabilirim ;D ..
ahh Ankara tarihinde işe yaradığın dönemler çok fazla.. son 50 yıl hariç hep iyilerle anılacaksın.. Bu konser de iyi olarak anılman için bir nimet, değerlendirilir umarım.. Ankaralı İlhan İrem'ciler tarafından..
..yalnızlığım sana emanet..

Çevrimdışı historian

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #12 : 01 Ekim 2006, 05:57 »
Tüm sevecenlere merhaba, siteye yeni üye oldum. Ankara'da yaşayan biri olarak cuma günkü İstanbul konserindeydim. Şimdi Ankara'daki büyük buluşma için gün sayıyoruz. Bir şey sormak istiyorum bir bileti Anadolia'dan almak daha mı iyi olur? Arkadaş Dost'daki biletlerin kenarlardaki yerlerden olduğunu yazmış. Bir de biletin satıldığı sitede sahnenin en önündeki yerlerin 50 Ytl olduğunu söylüyor. Fakat bazı arkadaşlar 60 Ytl gibi bir fiyat yazmışlar. IŞIK VE SEVGİYLE KALIN.
Basel'de profesör olmayı tanrı olmaya yeğlerdim çünkü evrenin yaratılışındaki bu cimriliği bulamadım kendimde F. Nietszche

Çevrimdışı sen bilirsin

• 1.nesil
  • *
Biletleri Anatolia'dan Alın
« Yanıtla #13 : 01 Ekim 2006, 09:57 »
Anatolia'da en ön sıralardaki VIP biletleri bile satıyorlar. Kalmış mıdır bilemem. VIP biletler 60 YTL.
Dost'ta sadece C sıralarından satıyorlar. Yeri seçme şansınız yok. Kredi kartı da geçmiyor.
Anatolia'da bütün bilet seçeneklerini görebiliyorsunuz. En uygunu Anatolia'dan almak.

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #14 : 01 Ekim 2006, 10:34 »
Öncelikle Ankara'daki ışık dostların yorumlarının bu günlerde sıklık kazanması, beni bir çocuk kadar mutlu etti diyebilirim... Büyüyoruz sevecenler... Ankara'da üstadı çok güzel br kitle bekliyor... Üstat da çok güzel bir kitleyi... Raynah sevecen buluşmamızda aramızda görmeyi çok isterdik sevecen fakat ışığımız hasret kalmak istedi galiba, sanırsam, kesinlikle.. Artık Anatolia'da buluşacağız.. Tanıma konusunda tereddüdün olmasın ben oradaki bütün sevecenlere ulaşacağım... Aklımda çok güzel bir fikir var... İrembağı adında o gün konserdeki bütün sevecenlerle bir şey paylaşacağım... Bizi tanımanız çok kolay olur oradaki en heyecanlı grup en sivri grup  en sesli grup biz olacağızdır kesinlikle... Ayrıca İstanbul'dan gelen dostlarla benim üzerimde konser için kısıtlı sayıda basılmış olan tişörtlerden olacak.... Siyah tişört önünde ışık ve sevgi işareti var... historian dostumuzun bütün sorularına senbilirsin sevecen doğru cevapları vermiştir... 50 Ytl olanlar C sıraları, Vip kısmı 60 ytl ve en son dün konuştum yer vardı... Konserden önce buluşmamızda yer almanızı çok isteriz ışık dostlar... Ankara'nın buna ihtiyacı var... HERŞEY ŞİMDİ BAŞLIYOR... Işığa Aşkla...