Gönderen Konu: İlhan İrem'in Sahneye İlk Adım Attığı Adımdaki Heyecanı Düşünemiyorum...  (Okunma sayısı 20835 defa)

Çevrimdışı dila

• 1.nesil
  • *
İlhan İrem konser gecesi biz sevecenler onu büyük bir heyecanla beklerken, işte o an yani sahneye ilk adım attığı an nasıl bir heyecan duyarız kim bilir... Çığlıklar havada yükselirken bir elimizle kalbimizi tutarız yerinde mi diye... O anı yaşamayı çok istiyorum...
Git gide karanlığa gömülüp gideceksin,seni aydınlatmaya bir meşale yok artık...Geçmişten bir kıpırtı,bir gülücük yok artık...İyisi mi sen toprağa yavaş yavaş sız artık...

Çevrimdışı crysalid

• DMT
  • *
    • Doğanın Melek Tozları
Bizim kendimizden geçeceğimiz kesin o an, peki ya o ne yapar.. Sevecenlerini karşısında gördüğü an nasıl hisseder o En Büyük Sevecen.. Tam onun açısından, onun gözlerinden düşünsenize o anı bir de ! "Sahneyi nasıl özledim bilemezsiniz. O başka bir büyü. Kalabalık bir trans hali... Bir gün, bütün bu engelleri aşıp sahneye adım attığımda, duygularıma hakim olabilir miyim bilmiyorum. "
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

Çevrimdışı dila

• 1.nesil
  • *
Evet sevecen kardeşim.... İnanılmaz bir heyecan onun içinde bizim içinde...
Git gide karanlığa gömülüp gideceksin,seni aydınlatmaya bir meşale yok artık...Geçmişten bir kıpırtı,bir gülücük yok artık...İyisi mi sen toprağa yavaş yavaş sız artık...

Çevrimdışı degisim

• 1.nesil
  • *
Gerçekten zor birşey onun için. Allah yardımcısı olsun!

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
'Sahnede ölmek istiyorum' İlhan İREM
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
"Sahnede ölmek istiyorum" ilk okuduğumda gözlerim dolmuştu... Ardarda 3 konser... İstanbul bir başka heyecan olacak üstat için... Yılların intikamını orada alacak... İzmir Ankara’da sevecenlerle kenetlenmenin heyecanı... Bizim kadar... Belki bizden öte!
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı ayse

• 1.nesil
  • *
Gıpta ediyorum konsere gidenlere,Gıpta ediyorum konsere gidenlere,Gıpta ediyorum konsere gidenlere,.........Bursa 'da da bir konser istiyoruz .LÜTFEN....Burası memleketiniz....

Çevrimdışı ultraviyole

• 1.nesil
  • *
2. konserine gitmeme ragmen sahneye grup sevecenin gelmesiyle içimde fırtınalar koptu ve heyacandan konusamıyordum. 99. konserine gitsem genede aynı heyacanı ve duyguları yasarım.iremi de bu arada cok iyi buldum.cok sıcak ve sevecendi.. ayrıca kilo vermişti... yakısmıs ona...