Gönderen Konu: Konser Öncesi Duygularınız  (Okunma sayısı 89928 defa)

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
Ynt: Konser Öncesi Duygularınız
« Yanıtla #30 : 21 Eylül 2006, 22:45 »
5 Eylül günü yırtık bir gazeteden gözüme ilişti pop müziğin yaşayan efsanesinin 29 Eylül'de Harbiye konseri var diye.. ve o an ne hissettiğimi tarif edemem.. 7 kat dünya altında gibiydim.. kendime gelmem günlerimi aldı.. o günün gecesi hayatımda birşeye bu kadar üzüldüğümü hatırlamıyorum.. Bir de gidememişim üstelik haberim bile yok.. berbattım..

Sonrası.. işte burdayım.. konser biletlerim alınmış, sadece o şehirler oraya gelmemi bekliyor.. ve ben.. 9 yıla yaklaşık zaman diliminde hep bu konser haberini bekledim.. olmaz denen olurmuş hayatta.. 3'ü ne de gitmeyi isterdim ama İstanbul'un cuma olması kötü olmuş.. yoksa kesin ordaydım.. gene de İlhan İrem fizan da konser verse giderim..hiçbir şeyi bu kadar uzun süre beklediğimi hatırlamıyorum.. ve 7 Ekim'deki beni tasvir edemiyorum.. bu ilk olacak.. umarım sahnede onu gördüğümde kendimde olurum.. ve izin verebilirim birkaç damlanın bende süzülmesine.. konser günlerini hafızama kaydetmek istiyorum, hiç silinmemecesine..
..yalnızlığım sana emanet..

Çevrimdışı siyaheldiven

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #31 : 21 Eylül 2006, 23:58 »
Kavuşmamıza 1 hafta kaldı ve benim gözlerim şimdiden mutluluk yağmurları yağdırmaya başladı. Nikahımda telgrafı geldiğinde avazım çıktığı kadar bağırmıştım, insanlar korkmuştu oysa ben sevinç çığlıkları atmıştım tıpkı bileti aldığım 12 Eylül akşamı Kadıköy ortasında attığım sevinç çığlığı gibi
İSTER İNAN İSTER İNANMA

Çevrimdışı DİLEK

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #32 : 24 Eylül 2006, 23:09 »
konser biletini ilk piyasaya çıktığı gün aldım....yıllardır bugünü bekliyordum...yıllarca konuşulacak ve unutulmayacak bir konser olacak...eminimmmmmmm :) :) :)

Çevrimdışı TELVİN

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #33 : 25 Eylül 2006, 16:21 »

Herkes gibi benim için de konserin önemi büyük 30 yaşlarda olup da çockluğumdan beri Üstadı dinleyen bir şahsiyet olarak anılarımı yanımda götürüp tazeleyeceyim tabiki virtiöz binam sız olmaz :D :D

blues for molla

Çevrimdışı ceyda

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #34 : 28 Eylül 2006, 17:01 »
senelerdir beklediğim.Artık umudu kestiğim bir anda o pencereden elini uzattı. Ben burdayım der gibi konser haberini aldığıma sevinmekten çok üzüldüm. Onu dinlemek hem de bana o kadar uzakken kalbimi durduracak gibi oluyor. BİR DE KONSERİNDE TÜM VÜCUDUM ONUN SESİ VE GÖRÜNTÜSÜYLE DONANMIŞKEN BU NA DAYANABİLİRMİYİM. ŞİMDİDEN İÇİMDE TUHAF BİR HEYECAN YAŞIYORUM. İSTANBUL BENİM BÜYÜLÜ ŞEHRİM. İLHAN İREM BENİM BÜYÜLÜ SESİM. SENİ ANKARADA KARŞILIYACAM İNŞALLAH.

Çevrimdışı moryelll

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #35 : 28 Eylül 2006, 18:47 »
yarın akşam ki muhteşem geceye sadece saatler kaldı ve tarifi imkansız bir duygu yarın akşam İlhan İrem i sahnede görecek olmak... yağmurda yağsa fırtınada çıksa hepbirlikte olacağız yarın akşam görüşmek üzere... ;)
TaMaMLaNıNCa EkSiK KaLıYoR BiRşEyLeR...

Çevrimdışı armanbursa

• ...
  • *
« Yanıtla #36 : 28 Eylül 2006, 18:48 »
ister yağmur olsun isterse kar yağsın yarın akşam harbiye açıkhava 3. sıra valla :)

Çevrimdışı hafe

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #37 : 30 Eylül 2006, 04:20 »
tüm sevecenlere selamlar..
ya ben de konser anında nasıl bir halet-i ruhiye içinde olacağımı merak ediyorum,ve tabiki ordaki herkesin..nasıl birşey olacak yaaa..düşündükçe ben de ürperiyorum ;)
yalnız ortada olan gerçeklerden bir tanesi;ülkenin neresinde olursa olsun,tüm sevecenlerin aşağı yukarı aynı duyguları hissediyor olması..çünkü hemen hemen kimse o müziği, o sesi canlı bir şekilde kana kana içmedi..(10 yıl öncesinde içenler hariç ;))
hadi bakalım mutlu sona:)

Çevrimdışı raynah

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #38 : 07 Ekim 2006, 21:25 »
bende hiç bir duygu bırakmadılar... :'( berbat bir haldeyim..
..yalnızlığım sana emanet..