İlhan İrem > 14 Ekim 2006 Ankara

Ankara Konseri Bilgileri

(1/2) > >>

Melek Tozları:
Ankara konseri bilgileri için:

http://www.ilhaniremkonserleri.com

mert_eksiz:
29 Eylül gecesi çalıştığım için gidemedim. 14 Ekimde Ankara da olmak istiyorum. Yıllardır her dinlediğimde nerde acaba konser vermez mi, bir kerecik bile olsa canlı dinlesem görsem diyordum; oldu ama ben gidemedim. İnşallah Ankara. Gidemezsem ömür boyu pişman olacağımı düşünmekteyim...

mert_eksiz:
Bilet var mı hala.... İstanbul’dan alamam dimi. isim konser büyük de .... Neden Biletix’le anlaşmamışlar ki... bir sürü gişe var kolayca gidip alırım.... Körü körüne de Ankara’ya gidilmez ki... Bilet ayırtmalıyım... Bana bilet alır mısınız?  Kim alır acaba... yada bir akıl verin.... 

medulla:
www.biletken.com buraya girip biletini alabilirsin. Ama elini çabuk tutmanı söylerim.

sonergunel:
Dün İlhan İrem konser bileti almaya gittim.. Şok oldum alamadan geri döndüm.... Çünkü dost kitapevi peşin para ile bilet satışı yaptığını söyledi.. Anatolian gösteri merkezinden visa ile alabileceğimi söylediler.... yani bu durum beni üzdü.. ve organizasyon firmasını aradığımda neden böyle bir durum olduğunu sorduğumda post makinelerinin dost kitapevinde olmadığını söylediler... bu çok komik... böylesi bir gösteri merkezinde böylesi büyük bir sanatçının konserini düzenlenmesinde organizasyonluk görevini üstlenen bu firmayı kınıyorum

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
usa online pharmacy