İlhan İrem > SÛR

YENİ SİTE: www.ilhaniask.com

(1/4) > >>

Melek Tozları:
Düşünce ve hissediş birlikteliğimize bugün itibariyle katılan www.ilhaniask.com hakkında:

"Bu site Sevgili İLHAN İREM’i ve eserlerini tanıtmak, O’nun yüreğindeki Işığı sevenlerinin gönüllerine yaymak, ayrıca tüm sevecenlerin birbirleri ile iletişim kurabilmeleri, bir araya gelip çeşitli organizasyonlarda bulunabilmeleri ve İlhanca ortak noktalarda buluşabilmelerini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur"

Bilgilerinize sunarız,
Işık ve sevgiyle...

Damn:
Sitede bir forum da mevcut, bence bölünmemize gerek yok, "Bir" olalım ve burda kalalım...

Sevgilerimle,

Damn

lugol:
Sevgili sevecen dostlar; www.ilhaniask.com sitesi kesinlikle hiçbir siteye ve hiçbir foruma rakip olarak oluşturulmamıştır. Sitenin amacı  sevecen olan bireyleri toplamak değil, sevecen olmayanları toplamak ve ışık ve sevgiyle felsefesini, sevgili İlhan İrem 'i tanıtmaktır. Forumun bulunması da bu sebeptendir. Bizler, yani yıllardır İlhan İremi tanıyıp şarkılarının satır aralarında dolaşan sevecenler olarak, aramıza yeni katılan sevecenlerin bazen anlayamayacağı dilden yazıyoruz. Ben Mehtap Yılmazlar olarak bu forumu baba forum, www.ilhaniask.com forumu ise yavru forum olarak görmekteyim. Ben tüm site sahipleriyle elele olmak istiyorum ve oldum. Elele birlikte yürüyelim IŞIĞA...

Işık ve sevgiyle

Mehtap Yılmazlar

ashemez:

--- Alıntı yapılan: Damn - 09 Ağustos 2006, 10:37 ---Sitede bir forum da mevcut, bence bölünmemize gerek yok, "Bir" olalım ve burda kalalım...

Sevgilerimle,

Damn

--- Alıntı sonu ---

ne kadar ilginç bir yaklaşım  ;D ;D ;D , ama çok şaşırdım..

crysalid:
Kardeş siteler : www.melektozlari.com ve www.ilhaniask.com eminim buna iki oluşumun mimarlarının da itiraz edeceğini zannetmiyorum...Biz Sevecenler B.İ.R olalım...evet ! Heryerde, herşeyde (!)
 Birleşsin Bütün Eller ............................ ..Sonsuzlukta !...AŞKLA...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
usa online pharmacy