Gönderen Konu: YENİ SİTE: www.ilhaniask.com  (Okunma sayısı 157853 defa)

Çevrimdışı Melek Tozları

• Melek Tozları
  • *
YENİ SİTE: www.ilhaniask.com
« : 08 Ağustos 2006, 21:50 »
Düşünce ve hissediş birlikteliğimize bugün itibariyle katılan www.ilhaniask.com hakkında:

"Bu site Sevgili İLHAN İREM’i ve eserlerini tanıtmak, O’nun yüreğindeki Işığı sevenlerinin gönüllerine yaymak, ayrıca tüm sevecenlerin birbirleri ile iletişim kurabilmeleri, bir araya gelip çeşitli organizasyonlarda bulunabilmeleri ve İlhanca ortak noktalarda buluşabilmelerini sağlamak amacıyla oluşturulmuştur"

Bilgilerinize sunarız,
Işık ve sevgiyle...

Çevrimdışı Damn

• ..
  • *
Ynt: YENİ SİTE: www.ilhaniask.com
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2006, 10:37 »
Sitede bir forum da mevcut, bence bölünmemize gerek yok, "Bir" olalım ve burda kalalım...

Sevgilerimle,

Damn
Kendi isteğiyle üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı lugol

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 14 Ağustos 2006, 21:47 »
Sevgili sevecen dostlar; www.ilhaniask.com sitesi kesinlikle hiçbir siteye ve hiçbir foruma rakip olarak oluşturulmamıştır. Sitenin amacı  sevecen olan bireyleri toplamak değil, sevecen olmayanları toplamak ve ışık ve sevgiyle felsefesini, sevgili İlhan İrem 'i tanıtmaktır. Forumun bulunması da bu sebeptendir. Bizler, yani yıllardır İlhan İremi tanıyıp şarkılarının satır aralarında dolaşan sevecenler olarak, aramıza yeni katılan sevecenlerin bazen anlayamayacağı dilden yazıyoruz. Ben Mehtap Yılmazlar olarak bu forumu baba forum, www.ilhaniask.com forumu ise yavru forum olarak görmekteyim. Ben tüm site sahipleriyle elele olmak istiyorum ve oldum. Elele birlikte yürüyelim IŞIĞA...

Işık ve sevgiyle

Mehtap Yılmazlar
hangimiz senli benli,hangimiz sizli bizli,
bir koridor esrarengiz,yaşıyoruz gizli gizli

Çevrimdışı ashemez

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 15 Ağustos 2006, 00:32 »
Sitede bir forum da mevcut, bence bölünmemize gerek yok, "Bir" olalım ve burda kalalım...

Sevgilerimle,

Damn

ne kadar ilginç bir yaklaşım  ;D ;D ;D , ama çok şaşırdım..
PINK FLOYD

Çevrimdışı crysalid

• DMT
  • *
    • Doğanın Melek Tozları
« Yanıtla #4 : 15 Ağustos 2006, 00:34 »
Kardeş siteler : www.melektozlari.com ve www.ilhaniask.com eminim buna iki oluşumun mimarlarının da itiraz edeceğini zannetmiyorum...Biz Sevecenler B.İ.R olalım...evet ! Heryerde, herşeyde (!)
 Birleşsin Bütün Eller ............................ ..Sonsuzlukta !...AŞKLA...
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

Çevrimdışı hayatcizgisi

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 15 Ağustos 2006, 01:10 »
ışıkla;

Bölünmek değildir bu bence: nasıl rüzgar çiçeklerin polenlerini uçuru ve o polenlerde başka yerlerde aynı çiçeklerden acarsa; bizlerde uçuşmaktan korkmamalıyız ne kadar çok ucarsak o kadar çok yüreklere ışık sacarız.Ve İrem felsefesinden uzak yüreklerin aydınlanmasını sağlarız.

bölünmek değildir bu büyümek ve yücelmektir.

sevgiyle....

Çevrimdışı ashemez

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #6 : 15 Ağustos 2006, 16:36 »
haklısın sevecen..

"bölünmek değildir bu büyümek ve yücelmektir."

ışık ve sevgiyle...
PINK FLOYD

Çevrimdışı Damn

• ..
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Ağustos 2006, 18:33 »

Değerli arkadaşlar,

Önce bu foruma kayda değer bir katkıda bulunun, daha sonra hızınızı alamayıp öte tarafa da geçersiniz, harika olur.

Yeni çağın kültürü, birini tamamlamadan ötekini arzulamak galiba !

Daha öncede söylemiştim, bu çağ her veçhesiyle insanlığa zararlı diye...

Damn
Kendi isteğiyle üyeliği durdurulmuştur.

Çevrimdışı crysalid

• DMT
  • *
    • Doğanın Melek Tozları
« Yanıtla #8 : 15 Ağustos 2006, 23:42 »
Yeni çağı bilmem ama biz sevecenlerin arzusu heryere, her koşulda paylaşımda bulunmak !..Evet kabul ediyorum buraya üye olmam ilk günlere dayansa da paylaşımda bulunmam bugünlere ve üzülerek söylüyorum ki istemesem de bu yanıtlara denk geldi..(Sanıyorum forumda çok sık ve detaylı mesaj düzeltmeler beni daha baştan soğuttu biraz bu forumdan.Ama bundan sonra sadece izleyici olarak değil aktif katılımcı olarak da buradayım ve sizi de www.ilhaniask.com a bekleriz sevgili sevecen Damn)Böyle olsun istemezdim..Ama ben de şunu bir türlü anlamam, niye forumlarda çok mesaj yazmış olan arkadaşlar hemen forumu sahiplenir ve ilk fırsatta onu vururlar yeni mesaj yazmış olan kişilerin yüzüne !
bilinmez..?!
Bu üslup soğutur bizleri bizlerden -ki B.İ.R olmanın doğasına da aykırıdır bu - Işık ve sevgi felsefemizin de özüne ellbette...Ben yine diyorum ki BİRLEŞSİN BÜTÜN ELLER !  Tabi elbetteki önce Sevecenler tutuşmalı elele (!) Biraz Hoşgörü...
Ben buradaki tüm sevecenleri diğer foruma da bekliyorum..Katılmak istemeyen elbette zorla getirilemez diğer foruma..Fakat burada kalalım diye çağrıda bulunmak da yine Sevecenliğin ve B.İ.R olmanın özüne ne kadar uygun tartışılır ! B.İ.R olalım ...Işık ve sevgi adına emek verilmiş olan heryerde, herşeyde !  Aksi mi ? Düşünmek bile istemiyorum ama bölünmeye giden yolu açar bence bu..Sizin forum..bizim forum..sizin site..bizim site..Hayır ! SEVECENLER ve IŞIK VE SEVGİ ! Çatı bu olmalı...
'   "Düşünce ve hissediş birlikteliğimiz"e  bugün itibariyle katılan... '  yukarıda ne güzel özetlemiş aslında Melek Tozları !
Işığa Aşkla. . .
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #9 : 15 Ağustos 2006, 23:59 »
Sevgi, sevgiyle çoğalır...

Hoş geldin ilhaniask.com

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı hayatcizgisi

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #10 : 16 Ağustos 2006, 00:16 »
ışıkla;

yeni çağın kültürü birini tamalamadan ötekini arzulamak mıdır bilmiyorum. Ama nerede ve nasıl olursa olsun bu felsefeyi yaymaksa misyon özünden ve değerlerinden uzaklaşmadan. farketmez bence isimleri ve yerleri.

sevgiyle

Çevrimdışı odaben

• ...
  • *
« Yanıtla #11 : 05 Eylül 2006, 20:02 »
  Bir zamanlar iirem.com vardı ben o siteyi biliyordum sonradan forum kalktı ordan sadece şiirleri resimleri biyografisi kaldı o kadar sevecen sanki kuş oldu gitti İlhan İremin resmi sitesi varmıdır burası resmi sitesimidir?İlhan İrem neden site yapamaz yaptıysaki haberimiz neden olmaz?
  Birileri aydınlatırsa sevinirim ışık ve sevgiyle.

Not:İremin konseri ile ilgili mail gelmiş onun için siteye girdim ben yoksa böyle bir siteden haberim yoktu ama benim mailimi onlar nerden biliyor eski iirem sitesi ile alakalımı merak ettim ..
Bir Kapı Açılır Yüzün Görünür Hayat Yanılgıdır.....

Çevrimdışı cagriaga

• 1.nesil
  • *
    • cagriaga.com
« Yanıtla #12 : 10 Eylül 2006, 22:24 »
Ne kadar üzerime düşer bilmiyorum ama ben de bu konuda; forum sayısının 1 tane olmasında ısrarcı değilim...
Sonuçta çatı aynı çatı. Işığın çatısı... Biz bir aile olduktan sonra, aynı çatı altında bulunduktan sonra birimizin yan odada olması o kadar da ayrılık değildir...
Ayrıca 3. sınıf çocukları gibi "onunla konuşan benimle konuşmasın" yapacak değiliz ki...
yani o forumda yazan bu forumdan uzak dursun diye bir olayın olması mümkün değil... O halde hepimiz bu evdeki, bu çatı altındaki odaları sırayla gezelim, bildiklerimizi, gördüklerimizi her odaya koyalım ki tesadüfen perdemiz açık kaldığında içerideki güzelliği dışarıdaki insanlar da farkedebilsinler...
Farkedebilsinler ki B.İ.R olmak için İlhan İREM müzikli zilimizi çalsınlar...

Çevrimdışı Atk

• ..
  • *
    • Bütünün bir parçası
« Yanıtla #13 : 21 Eylül 2006, 13:21 »
Tamamlanıyor bazı şeyler eksik kalsa da...Bir bütünün iki yarısı İlhaniask'la Melektozları...Nani kalp vardı kırıktı,iki ayrı parcadı..Biri sevgiliye biri sevdalıya verilirdi...İşte ilhaniask ve melektozları da öyle...IŞIĞA ASKLA...
Üyenin isteği üzerine üyeliği durdurulmuştur.

hakan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #14 : 12 Ekim 2006, 14:12 »
merhaba arkadaşlar hani herşeyin birbirini tamamlayan bi parçası vardır ya işte www.ilhaniask.com  ve wwww.melektozlari.com siteleri de bunun gibi birbirnin tamamlayıcısı.......kuzey ve güney gibi doğu ve batı gibi aydınlık ve karanlık gibi.aynı zamanda ışık ve sevgi felsefesini yaymak için çok güzel bir araç bu sitelerin hazırlanmasında emeği geçen tüm sevecenlere teşekkürler......................

DOGUMDAN SONRA ÖLÜMDEN ÖNCE GÜNEŞİN BATTIĞI YERDE IŞIK VE SEVGİYLE....................

hakan_fatih_mert@ilhaniask.com
hakan_fatih_mert@hotmail.com
hakan_fatih_mert@gmail.com