Gönderen Konu: 2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..  (Okunma sayısı 175251 defa)

Çevrimdışı disciple_of

 • DMT
 • *
 • İleti: 187
2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..
« : 19 Aralık 2008, 03:10 »
2012 Işık ve Sevgi çagının bir habercisi mi?
Kainatta olanların belli bir düzende ve mizanda olduguna muktedir akılların ve yüreklerin yadsıyamayacagı denli bir gerçeklik; 2012..

Prof. Dr. Ahmet Maranki'nin ve Gazeteci/Yazar Mehmet Ali Bulut'un olaganüstü anlatımı ile 2012;

http://video.maranki.com/medyaizle.php?haber_id=8

                                                                                       Işık ve Sevgiyle...
Herkesin kalbi vardır zannedilmesin !


http://doganin.melektozlari.com

Çevrimdışı disciple_of

 • DMT
 • *
 • İleti: 187
Ynt: 2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..
« Yanıtla #1 : 30 Aralık 2008, 03:38 »
1. İnsanlık ve Dünya Gezegeni şu sıralar bilinçlilikte ve realite algısında dev bir değişim veya geçişten geçmekte.

2. Orta Amerika’nın Maya uygarlığı zaman – bilimi bilgisi hakkında en ileri uygarlık idi ve şu anda da böyledir. Onların temel takvimi gezegendeki en doğru takvimdir. Bu takvimde asla hata çıkmadı. Onların, Evrendeki ve Güneş Sistemindeki bir çok zaman döngüsünü kapsayan toplam 22 takvimi vardır. Bu takvimlerden bazıları henüz ortaya çıkmadı.

3. Mayaların beşinci dünyası 1987’de bitti. Altıncı dünya 2012’de başlıyor. Böylece biz şu anda “dünyaların arasındayız”. Bu zaman “Apocalypse – Vahiy” veya ifşa etme/açıklama olarak adlandırılıyor. Bu, gerçek hakikatın ifşa edileceği anlamına gelir. Bu ayrıca bizim için bireysel ve kollektif olarak “bagajlarımız” ile çalışmamızın zamanıdır.

4. Mayaların altıncı dünyası gerçekte boştur (beyaz/yazısız). Bu, şimdi istediğimiz yeni dünyayı ve uygarlığı yaratmaya başlamanın, birlikte – yaratıcılar olarak bize bağlı olduğu anlamına geliyor.

5. Ayrıca Mayalar 2012 ‘ye kadar şunların olacağını söylüyor ;

- Şu anda bildiğimiz teknolojinin ötesine ilerleyeceğiz.

- Zaman ve paranın ötesine ilerleyeceğiz.

- Dördüncü boyuttan geçtikten sonra beşinci boyuta gireceğiz

- Dünya gezegeni ve Güneş sistemi Evren’in geri kalanı ile gakaltik senkronizasyona girecek.

- DNA mız galaksimizin merkezinden “güncellenecek” (veya yeniden programlanacak) (Hunab Ku)

“Bu gezegen üzerindeki herkes mutasyon geçiriyor (değişiyor). Bazıları bunun diğerlerinden daha çok bilincinde. Ancak herkes bunu yapıyor.”

6. 2012 ‘de Güneş Sistemimizin seviyesi/düzeyi, Galaksimiz Samanyolu’nun seviyesi ile birleşecek. Bu döngünün tamamlanması 26,000 yıl sürüyor. Virgil Armstrong ayrıca diğer iki galaksinin aynı zamanda bizimki ile bir hizada dizileceğini söylüyor. Kozmik bir olay !

7. Zaman gerçekten hızlanıyor (veya çöküyor). Dünya’nın Schumann Rezonansı veya nabzı binlerce yıldır saniyede 7.83 döngü idi, Ordu bunu çok güvenilir bir referans olarak kullanıyordu. Ancak, 1980 den beri bu rezonans yavaş yavaş yükseliyor. Şimdi bu rezonans saniyede 12 döngünün üzerinde ! Bu, daha önceki günde 24 saat yerine, günde 16 saatten az olduğu anlamına geliyor. Bir diğer yorum şöyle – biz, veya Bilinçlilik, son 16 milyar yıldır bu aynı yolu yedi kez geçiyoruz. Yaradılışın bu döngülerinin her biri bir öncekinden 20 kez hızlı işler. Zamanın bu kadar hızlanmasının nedeni budur. Hızlanan “zaman” değil, Yaradılışın kendisidir.

8. Apocalyps veya “dünyalar arasındaki” zaman esnasında, bir çok insan bir çok kişisel değişimlerden geçecek. Değşimler çok fazla ve çeşitli olacak. Bu, buraya öğrenmek veya deneyimlemek için geldiğimiz şeyin parçası. Değişimin örnekleri, sona eren ilişkiler, ikamet edilen yerin değişimi, iş değişimi, davranışlarda veya düşüncelerde değişim vs.

9. Hatırlayın, verilen herhangi bir anda küçük ve büyük kararlar alıyoruz. Her bir karar SEVGİYE veya KORKUYA dayanıyor. Sevgiyi seçin, sezginizi izleyin, zekanızı değil ; tutkunuzu izleyin. Akışa uyun.

10. Düşünce formları çok önemlidir ve günlük yaşamımızı etkiler. Realitemizi düşünce formları ile yaratırız. Eğer başkaları ile ilgili negatif düşüncelere sahip olursak, kendimize bunu çekeriz. Eğer pozitif düşüncelere sahip olursak, pozitif insanları ve olayları çekeriz. Düşüncelerinizin farkında olun ve gereksiz ve yargılayıcı olanları elimine edin.

11. Medyanın birkaç kişi tarafından kontrol edildiğinin farkında olun. Ayırt etme yeteneğinizi kullanın ! Gizli gündemleri arayın. Neden bu bilgi şimdi size sunuluyor ? “Onların” gerçek gündemi nedir ? Bu bir problem çözümü durumu mudur ? “Onlar”, reaksiyon vermemiz ve o problemin halledilmesini istediğimiz, sonra kendi çözümlerini sundukları bir problem mi yaratıyorlar ? “Çözüm” onların ilk elden istedikleri şey midir ?

12. Hemen hemen her şeyin tesadüfen/kaza ile gerçekleşmediğini hatırlayın. Hemen hemen tüm “olaylar” bazı ajanslar tarafından planlanır. Buna karşın, hayatta olmak için çok heyecanlı bir zaman ! Gerçek sizi özgürleştirecek !

2005 te ve ötesinde ayırt etme/Seziş

Biz dördüncü boyuta girerken, bilinçlilikte bir değişim deneyimliyoruz. Dördüncü boyut gerçek bir yerden öok, bir zihin halidir. Tüm çakralarınız açık olarak yaşamınızı yaşarken ve etrafınızdaki herkes hayatı aynı şekilde deneyimlerken, bu dördüncü boyutta olacak.

Farklı bilgi kaynaklarına uygulanan ayırt ediş çok önemli oluyor.

Dünya Gezegeni ve onun sakinleri için bir çok gündem, bir çok kaynaktan geliyor ve bunların bazıları medyada yayınlanıyor. Çeşitli dünya dışı kaynaklar bundan sonraki 5 – 10 yıl içinde gerçekleşecek bir çok olası senoryoları anlatıyor. Bazıları DNA yı yönetme ve zihin kontrolü, Yeni Dünya Düzeni, negatif ET ler tarafından yok edilme ile ilgili konuşuyor. Bazıları olası olarak pozitif ET lerin yardımı ile çoğumuzun Dünya gezegeni ile birlikte yükseleceğinden bahsediyor. Tüm bu senaryolar, sizin kendi realitenize bağlı olarak mümkündür. Mesaj, zekanızı değil, hislerinizi ve sezginizi izlemenizdir. Hislerinizi ve işlediğiniz bilgiyi ayırdedin. Sizinle rezonansa giriyor mu ? Kendinizi ve dünyayı iyileştirmek için çalışın ve bizi kontrol etmek isteyenlere hayır deyin. Maya takvimini izlemek bizi zaman ve para döngüsünden özgürleştirebilir, zihni serbest bırakın ve zaman ve paranın ötesindeki yeni çağa yolu açın.

Adi Gaia

Evrensel Vatandaş


http://uciv.bravehost.com

(ÇEVIRI ; Saffet Güler)
Herkesin kalbi vardır zannedilmesin !


http://doganin.melektozlari.com

Çevrimdışı disciple_of

 • DMT
 • *
 • İleti: 187
Ynt: 2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..
« Yanıtla #2 : 06 Temmuz 2009, 02:26 »

7. Zaman gerçekten hızlanıyor (veya çöküyor). Dünya’nın Schumann Rezonansı veya nabzı binlerce yıldır saniyede 7.83 döngü idi, Ordu bunu çok güvenilir bir referans olarak kullanıyordu. Ancak, 1980 den beri bu rezonans yavaş yavaş yükseliyor. Şimdi bu rezonans saniyede 12 döngünün üzerinde ! Bu, daha önceki günde 24 saat yerine, günde 16 saatten az olduğu anlamına geliyor. Bir diğer yorum şöyle – biz, veya Bilinçlilik, son 16 milyar yıldır bu aynı yolu yedi kez geçiyoruz. Yaradılışın bu döngülerinin her biri bir öncekinden 20 kez hızlı işler. Zamanın bu kadar hızlanmasının nedeni budur. Hızlanan “zaman” değil, Yaradılışın kendisidir.476/8* Kıyamet kopmaz, tâ ki zamanda yakınlık oluncaya kadar. Öyle ki bir sene bir ay gibi olur. Bir ay cuma (hafta) gibi, bir cuma bir gün, bir gün bir saat, bir saat de bir ateş yanıncaya kadar geçen zaman gibi sürer.

Hz. Enes (RA)
*.Hadis numarası

14 asır öncesinden aktarılan bu rivayet, ''new age'' araştırmaları ile paralellik gösteriyor, ve bu ikinci nakle ve buyruğa göre kıyamete daha var, keza zaman daha belirtilen düzeyde yakınlaşmadı...

                                                                                                                       Işık ve Sevgiyle...
     
                                                                                                                   

                                                                                                   


Herkesin kalbi vardır zannedilmesin !


http://doganin.melektozlari.com

Çevrimdışı ISIK YOLCUSU

 • 1.nesil
 • *
 • İleti: 232
  • Işık ve Sevgiyle
Ynt: 2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..
« Yanıtla #3 : 06 Temmuz 2009, 23:03 »
Farklı platformlarda 2012 yılına dair bir çok bilgiyle karşılaştım. Bu tarihe yaklaştıkça bu tarzda ki yazılar, videolar vb. sıkça arttı. Genel olarak sessiz bir izleyici modunda takip ettiğim bu konuyu İrembağı'nın bahçesinde tekrar görünce ''artık bir şeyler yaz'' dedim kendi kendime.

Sevgili Od'un geçmişte 2012'ye dair açtığı başlığı tekrar tekrar okudum ve düşüncelerimde ki değişimi açık ve net bir şekilde gördüm. Galiba toprağı biraz daha delebilmişim :) Neyse fazla sözü uzatmadan konuya gireyim.

Şu an dünya bir değişim içerisinde. 2012 yılında ise bu değişim dünyamız üzerinde ki etkisini daha açık ve net bir şekilde sunacak bize. ''Aydınlık günler yakın zamanda''. Peki bu değişim nedir sorusuna cevap vermemiz gerekirse:

Sadece yaşadığımız dönemlere bir göz atarsak dünyanın bir gerileme bir çağdışılık içinde seyrini görmemiz hiç zor değil. Lakin 2012 yılı bunun tam tersinin olacağını hissediyorum. Şu an ki zaman içerisinde bu değişimin bir hazırlığı söz konusu ve şuan bir geçişi yaşamaktayız. Dünyayı biz şekillendirirken evrende bizim dışımızda gelişen şeylerde mevcuttur ve bu dünya da bizim etkimiz kadar evren dışı bir gücünde olduğu yansınamaz.

Dünya farklı bir boyuta adım atmaktadır ve bu 2012 yılından itibaren aydınlık bir geleceğe olan inancım gün geçtikçe kuvvetleniyor.

Tekamülümüzün el verdiğince hissedip yaşarken 2012 yılından itibaren yine tekamülümüzün el verdiğince hissedip yaşayacak olsak ta aydınlık bizim için uzak olmayacak. Bu noktada kendimizi geliştirmek elbette vazgeçilmez bir kural ama dünya düzeni bu gelişimi sağlamak için sağlam bir alt yapıya bürünüyor şuan. Bu geçiş döneminin bir parçasıyız. Bu dünyanın parçalarıyız.

Maya takvimi 2012 yılında sonlanacağı için dünyanın son tarihi bugünle ilişkilendirilse de inancım bunun olmayacağını, tam tersine ışıklı dönüşümün hızlanacağına dair. Kim bilir belki de sevgili İlhan İrem’in dediği gibi ‘’Işık ve Sevgi çağı!’’…

Evren farklı bir düzen içerisine doğru adım atmaktadır. Bunu anlamak için ruhumuzda ki değişimleri analiz etmek en doğru sonucu verecektir. Evrensel boyutun değişimi kaçınılmaz ve bundan dolayı da ruhumuzun, hissediş boyutumuzun da değişeceği kaçınılmaz bir gerçek.

Ne kadar çok insan yüreğiyle bir şeye inanırsa bunun gerçekleşmesi de o derece kuvvetlidir ve bundan dolayıdır ki 2012 yılına dair düşüncelerimizi güzelliklere, aydınlığa dair yönlendirelim. Korkularımız bizi daha büyük hatalara sürükleyecektir lakin bu belirtilen tarih bu açıdan bizim için gerçek bir dönüm noktası olacaktır.

Bu hayatta hiçbir şey göründüğü gibi değil. Bir dünya zamanı diyerek konuyu es geçmek sadece kendimizi kandırmak olur. Bilsek de bilmesek de bu değişimin bir parçası olarak kainatta yerimizi almış bulunuyoruz. Ve 2012 yılı ise ‘’aydınlık bir başlangıç’’tır.

Ama o günü sadece beklemek ve o günden sonra dünyanın kendiliğinden değişeceği düşüncesi de bir hata olur. Bu aydınlık için bizim kendi gelişimimiz için emek gerekiyor. Ve bu gelişim için kainat sağlam bir yapıya bürünüyor.

Unutmayalım ki bu hayat sadece meta değil…


2012 yılına dair sevgili bir arkadaşımın bir görüşüne de yer vermek istiyorum:

‘’ İnsanlar 2012 yılını boşa bekliyor 2012 yılı çoktan geçti asıl ürkütücü olan bu tarihin beklenmesi ve teorilerin oluşturulması çünkü tarihi 5 yıl geriden yaşıyoruz. İsa’nın doğumunda ki kayıp 5 yıl bilinmiyor insanlar tarafından!’’

İnançlarımızı güzelliklere, sevgiye, ışığa yönlendirelim. Gerisini kainat gerçekleştirecektir…

Bu yazım burada bitmiyor. Bir sonraki yazımda bu kişisellikten çıkıp daha akademik bir yazıyı sizlere sunacağım


Işık veSevgiyle
ISIK YOLCUSU
Ben karanlıklarda aykırı ışıklarımla
                                            dönüyorum

Gecenin yırtılmış elbisesinden dökülen avuçlarıma
                                                       savruluyor
Azade çığlıklarla...

Çevrimdışı disciple_of

 • DMT
 • *
 • İleti: 187
Ynt: 2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..
« Yanıtla #4 : 07 Temmuz 2009, 01:04 »
Sevgili Sefa naif yorumların ve kişisel paylaşımların için teşekkürler.

Kainat tarafından idrak etme şerefine nail görüldüğümüz, içinde bulunduğumuz yüzyıl/binyıl, insanlığın tarihi süreç olarak çok keskin virajları kısa sürede almasını gerektirecek metazoriler ve büyük sıçrayışlar çağı olacak; keza geçtiğimiz bir iki yüzyıllık sürecin değerlendirilmesi ile, bu başdöndürücü kaotik geleceği sunaması kaçınılmaz, mutlak bir öngörü halini alıyor.

Benim amacım bu başlığı sevgili sevecenlere açarken gündemde olan bu beklentiyi ve döngüyü farklı zihinsel hareketlerden izlemekti, geçmişte dillendirdiğimiz üzere paylaşımların sıklaşması ve sitenin dinamik bir forum olarak da işlerliğini sağlamak adına.

Öyle veya böyle 2012'de Semavatımızda bazı değişimler olacak, insan da her ne kadar yeryüzünde yaratılmış olsa da göklerden bihaber değil ve yıldızların hareketleri, insanlarda ruhsal bazı tesirler meydana getiriyor, öyleyse farklı kişisel kanaatleri veya paylaşım isteği duyan güzel ''ruh''lardan konuyla ilgili alaka göstermelerini bekliyorum.

                                                            Işık ve Sevgiyle...
Herkesin kalbi vardır zannedilmesin !


http://doganin.melektozlari.com

Çevrimdışı crysalid

 • DMT
 • *
 • İleti: 218
  • Doğanın Melek Tozları
Ynt: 2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..
« Yanıtla #5 : 07 Temmuz 2009, 01:16 »
  Yazının her kelimesine sonsuz derecede inançla ve kararlılıkla katılıyorum Işık Yolcusu !   


   Fırsat buldukça sık sık kendimi dinliyor ve ruhumdaki değişimleri, kendimdeki değişimleri her daim hissediyorum son yıllarda... ve elbette çevremdeki güzel yüreklerde de değişen düşünceleri ve bakış açılarını görüyorum ! Tıpkı kendimde olduğu gibi...geçmişten günümüze değişen !
 Arasıra kirlenmiyor değil düşünceler/düşüncelerimiz  güncel konulardaki yorumlarımızda(eski alışkanlıklarımıza dönüyoruz kısa süreli), fakat aslolan hep orada öylece duruyor(yüreğimizde). Gündelik koşuşturmacalardan, dünyevi saçmalıklardan "arınabildiğimiz" o büyük, o zamansız zamanlarda ! 
   Dünyayı düşüncelerimiz yönetir ve güzel şeyler düşünelim diyorum ! Çünkü dünyayı güzel düşünceler, güzel düşüncelerimiz  kurtaracak. Dünyayı güzellik kurtaracak !
  BİR insanı sevmekle başlayacak HERŞEY !.. HERŞEY ŞİMDİ BAŞLADI ! Sonsuz güzelliklere...
Işık ve sevgiyle...
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

Çevrimdışı disciple_of

 • DMT
 • *
 • İleti: 187
Ynt: 2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..
« Yanıtla #6 : 12 Eylül 2009, 01:04 »
Büyük bütçeli felaket filmlerinin değişmez yönetmeni Roland Emmerich yine benzer bir yapımla karşımızda. Bazı teorisyenlere göre 21 Aralık 2012 tarihinde dünyanın sonunun geleceğini öngören Maya medeniyetinin bu öngörüsünün doğru çıktığı bir geleceğin anlatıldığı 2012 adlı filmde insanların hayatta kalma mücadelelerine tanık oluyoruz.
Filmin kadrosu oldukça sağlam: John Cusack , Thandie Newton , Woody Harrelson , Amanda Peet , Danny Glover , Oliver Platt ve Chiwetel Ejiofor ilk göze çarpan isimler.

Yapım:2009 ~ ABD,  Kanada
Tür:Aksiyon,  Bilim Kurgu,  Dram,  Gerilim
Yönetmen:Roland Emmerich
Senaryo:Roland Emmerich,  Harald Kloser
Yapımcı:Roland Emmerich,  Harald Kloser,  Mark Gordon
Görüntü Yönetmeni:Dean Semler
Müzik:Harald Kloser
Dağıtım:Warner Bros
Filmin Websitesi: www.sonypictures.com/movies/2012
Süre:2 saat 17 dk
Gösterim Tarihi:13 Kasım 2009 (Türkiye)
 

Herkesin kalbi vardır zannedilmesin !


http://doganin.melektozlari.com

Çevrimdışı crysalid

 • DMT
 • *
 • İleti: 218
  • Doğanın Melek Tozları
Ynt: 2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..
« Yanıtla #7 : 02 Mart 2011, 01:24 »
Geçmiş mi, gelecek mi fısıldıyor Gerçeği ?
 Başlangıç mı, bitiş mi kapatır perdeyi ?

659 dünya günü. . ."-Kayıt"............Ne alkışlayın ne de ağlayın kapandı perde. Ne anladıysanız onu düşünün sadece.........
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

Çevrimdışı sercaan

 • 1.nesil
 • *
 • İleti: 12
Ynt: 2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..
« Yanıtla #8 : 11 Kasım 2011, 16:10 »
1. İnsanlık ve Dünya Gezegeni şu sıralar bilinçlilikte ve realite algısında dev bir değişim veya geçişten geçmekte.

2. Orta Amerika’nın Maya uygarlığı zaman – bilimi bilgisi hakkında en ileri uygarlık idi ve şu anda da böyledir. Onların temel takvimi gezegendeki en doğru takvimdir. Bu takvimde asla hata çıkmadı. Onların, Evrendeki ve Güneş Sistemindeki bir çok zaman döngüsünü kapsayan toplam 22 takvimi vardır. Bu takvimlerden bazıları henüz ortaya çıkmadı.

3. Mayaların beşinci dünyası 1987’de bitti. Altıncı dünya 2012’de başlıyor. Böylece biz şu anda “dünyaların arasındayız”. Bu zaman “Apocalypse – Vahiy” veya ifşa etme/açıklama olarak adlandırılıyor. Bu, gerçek hakikatın ifşa edileceği anlamına gelir. Bu ayrıca bizim için bireysel ve kollektif olarak “bagajlarımız” ile çalışmamızın zamanıdır.

4. Mayaların altıncı dünyası gerçekte boştur (beyaz/yazısız). Bu, şimdi istediğimiz yeni dünyayı ve uygarlığı yaratmaya başlamanın, birlikte – yaratıcılar olarak bize bağlı olduğu anlamına geliyor.

5. Ayrıca Mayalar 2012 ‘ye kadar şunların olacağını söylüyor ;

- Şu anda bildiğimiz teknolojinin ötesine ilerleyeceğiz.

- Zaman ve paranın ötesine ilerleyeceğiz.

- Dördüncü boyuttan geçtikten sonra beşinci boyuta gireceğiz

- Dünya gezegeni ve Güneş sistemi Evren’in geri kalanı ile gakaltik senkronizasyona girecek.

- DNA mız galaksimizin merkezinden “güncellenecek” (veya yeniden programlanacak) (Hunab Ku)

“Bu gezegen üzerindeki herkes mutasyon geçiriyor (değişiyor). Bazıları bunun diğerlerinden daha çok bilincinde. Ancak herkes bunu yapıyor.”

6. 2012 ‘de Güneş Sistemimizin seviyesi/düzeyi, Galaksimiz Samanyolu’nun seviyesi ile birleşecek. Bu döngünün tamamlanması 26,000 yıl sürüyor. Virgil Armstrong ayrıca diğer iki galaksinin aynı zamanda bizimki ile bir hizada dizileceğini söylüyor. Kozmik bir olay !

7. Zaman gerçekten hızlanıyor (veya çöküyor). Dünya’nın Schumann Rezonansı veya nabzı binlerce yıldır saniyede 7.83 döngü idi, Ordu bunu çok güvenilir bir referans olarak kullanıyordu. Ancak, 1980 den beri bu rezonans yavaş yavaş yükseliyor. Şimdi bu rezonans saniyede 12 döngünün üzerinde ! Bu, daha önceki günde 24 saat yerine, günde 16 saatten az olduğu anlamına geliyor. Bir diğer yorum şöyle – biz, veya Bilinçlilik, son 16 milyar yıldır bu aynı yolu yedi kez geçiyoruz. Yaradılışın bu döngülerinin her biri bir öncekinden 20 kez hızlı işler. Zamanın bu kadar hızlanmasının nedeni budur. Hızlanan “zaman” değil, Yaradılışın kendisidir.

8. Apocalyps veya “dünyalar arasındaki” zaman esnasında, bir çok insan bir çok kişisel değişimlerden geçecek. Değşimler çok fazla ve çeşitli olacak. Bu, buraya öğrenmek veya deneyimlemek için geldiğimiz şeyin parçası. Değişimin örnekleri, sona eren ilişkiler, ikamet edilen yerin değişimi, iş değişimi, davranışlarda veya düşüncelerde değişim vs.

9. Hatırlayın, verilen herhangi bir anda küçük ve büyük kararlar alıyoruz. Her bir karar SEVGİYE veya KORKUYA dayanıyor. Sevgiyi seçin, sezginizi izleyin, zekanızı değil ; tutkunuzu izleyin. Akışa uyun.

10. Düşünce formları çok önemlidir ve günlük yaşamımızı etkiler. Realitemizi düşünce formları ile yaratırız. Eğer başkaları ile ilgili negatif düşüncelere sahip olursak, kendimize bunu çekeriz. Eğer pozitif düşüncelere sahip olursak, pozitif insanları ve olayları çekeriz. Düşüncelerinizin farkında olun ve gereksiz ve yargılayıcı olanları elimine edin.

11. Medyanın birkaç kişi tarafından kontrol edildiğinin farkında olun. Ayırt etme yeteneğinizi kullanın ! Gizli gündemleri arayın. Neden bu bilgi şimdi size sunuluyor ? “Onların” gerçek gündemi nedir ? Bu bir problem çözümü durumu mudur ? “Onlar”, reaksiyon vermemiz ve o problemin halledilmesini istediğimiz, sonra kendi çözümlerini sundukları bir problem mi yaratıyorlar ? “Çözüm” onların ilk elden istedikleri şey midir ?

12. Hemen hemen her şeyin tesadüfen/kaza ile gerçekleşmediğini hatırlayın. Hemen hemen tüm “olaylar” bazı ajanslar tarafından planlanır. Buna karşın, hayatta olmak için çok heyecanlı bir zaman ! Gerçek sizi özgürleştirecek !

2005 te ve ötesinde ayırt etme/Seziş

Biz dördüncü boyuta girerken, bilinçlilikte bir değişim deneyimliyoruz. Dördüncü boyut gerçek bir yerden öok, bir zihin halidir. Tüm çakralarınız açık olarak yaşamınızı yaşarken ve etrafınızdaki herkes hayatı aynı şekilde deneyimlerken, bu dördüncü boyutta olacak.

Farklı bilgi kaynaklarına uygulanan ayırt ediş çok önemli oluyor.

Dünya Gezegeni ve onun sakinleri için bir çok gündem, bir çok kaynaktan geliyor ve bunların bazıları medyada yayınlanıyor. Çeşitli dünya dışı kaynaklar bundan sonraki 5 – 10 yıl içinde gerçekleşecek bir çok olası senoryoları anlatıyor. Bazıları DNA yı yönetme ve zihin kontrolü, Yeni Dünya Düzeni, negatif ET ler tarafından yok edilme ile ilgili konuşuyor. Bazıları olası olarak pozitif ET lerin yardımı ile çoğumuzun Dünya gezegeni ile birlikte yükseleceğinden bahsediyor. Tüm bu senaryolar, sizin kendi realitenize bağlı olarak mümkündür. Mesaj, zekanızı değil, hislerinizi ve sezginizi izlemenizdir. Hislerinizi ve işlediğiniz bilgiyi ayırdedin. Sizinle rezonansa giriyor mu ? Kendinizi ve dünyayı iyileştirmek için çalışın ve bizi kontrol etmek isteyenlere hayır deyin. Maya takvimini izlemek bizi zaman ve para döngüsünden özgürleştirebilir, zihni serbest bırakın ve zaman ve paranın ötesindeki yeni çağa yolu açın.

Adi Gaia

Evrensel Vatandaş


http://uciv.bravehost.com

(ÇEVIRI ; Saffet Güler)

Issız bir yolda umutlarımla ilerliyorum.Bekliyorum bekleniyorum."Bu yolculuk bitsin" "yeter" diyorum...

Çevrimdışı od

 • 1.nesil
 • *
 • İleti: 61
  • ben nerdeyim?
Ynt: 2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..
« Yanıtla #9 : 25 Ağustos 2015, 14:33 »
Tarihe not: yıl 2015 oldu. her şey daha kötüye gidiyor.
oktay dursun
"ateşte yanan, şeytanı defet; defet dokunmasın ellerimize.."

Çevrimdışı sevdali_bulut

 • *
 • İleti: 9
Ynt: 2012, Başlangıç mı? Bitiş mi?..
« Yanıtla #10 : 26 Ağustos 2015, 16:52 »
Sevecen,

evet hepimizin içine "o karabulutlar" sebebiyle bir ümitsizlik çökmüş olsa da, sözlerimizi asla unutmayalım;

"Bizim yarınlarımıza yazık olmayacak…
Soyguncusunun peşine takılmış bir karanlığın parçası değiliz biz.

Kendi cennetlerimizin…
Kendi yolculuğumuzun yolcularıyız.

Kendi cennetimize…
Kendi aşk yolculuğumuza kanatlandık"
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

 

Benzer konular

  Konu / Başlatan Yanıt Son İleti
2012...

Başlatan od « 1 2 » İrembağı

20 Yanıt
15307 Gösterim
Son İleti 12 Eylül 2007, 15:10
Gönderen: Shalamar
0 Yanıt
30574 Gösterim
Son İleti 30 Ocak 2012, 20:02
Gönderen: refref
0 Yanıt
29897 Gösterim
Son İleti 10 Mart 2012, 17:17
Gönderen: Melek Tozları

usa online pharmacy