Gönderen Konu: ''BİR''  (Okunma sayısı 178165 defa)

Çevrimdışı ISIK YOLCUSU

• 1.nesil
  • *
    • Işık ve Sevgiyle
''BİR''
« : 29 Mayıs 2010, 12:44 »
''Ayrılıklarında sonu var'' dedik yıllar sonra, ilk buluşmamızı gerçekleştirdik. Bir ''Yürek Büyüsü'' yaşadık gözlerimizle,yüreğimizle. En kutsal duygu olan aşkta dile geldik. ''Aşka Davet'' dedik hissettiklerimize. Şimdi ''BİR'' olma vakti. Kutsal çanlar çalıyor mabedlerimizde.
Ben karanlıklarda aykırı ışıklarımla
                                            dönüyorum

Gecenin yırtılmış elbisesinden dökülen avuçlarıma
                                                       savruluyor
Azade çığlıklarla...

Çevrimdışı cbuyukuysal

• 1.nesil
  • *
Ynt: ''BİR''
« Yanıtla #1 : 29 Mayıs 2010, 22:30 »
az kaldı.. bir o kadar da çok var..

Çevrimdışı janine

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 31 Mayıs 2010, 02:28 »
Ben aldım bugün biletimi,nefesimi tutup bekleyecegim...
yeni albümde gelir insallah konserden önce....
nefis "Bir" agustos gecesi yaşayacagız...
herşey tül tül uçuşacak o yumuşacık sesi duydugumuzda...

Çevrimdışı denmur82

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 01 Haziran 2010, 08:55 »

biletler internette de satışa çıktı. haydi ışık ve sevgi dolu bir konsere  :D

http://www.biletix.com/event.htm?id=LKK16&pr=BK
there is hope

Çevrimdışı pnar

• *
« Yanıtla #4 : 05 Haziran 2010, 17:50 »
siyah kuğuyla buluşma zamanı yaklaşırken,kısaldıkça uzayan döngü içinde,ona sürükleniyoruz.

biletimi aldım,6.sıra nasıldır acaba ona yakın olurmu ve yine ona kitaplarımızı imzalatma şansımız olurmu acaba
Anlayacaksın sorunların yalnız sende çözüldüğünü
Anlayacaksın ağlayınca yalnız senin üzüldüğünü

Çevrimdışı buruk9999

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 06 Haziran 2010, 11:38 »
çok güzel bir haber ben en son izmir konserine gidebilmiştim umarım bu güzel konseri kaçırmam:)

Çevrimdışı KORIDOR

• 1.nesil
  • *
    • Bulutsu
« Yanıtla #6 : 10 Haziran 2010, 00:29 »
***MELEKLER KOROSU BİLET ORGANİZASYONU ***

01.08.2010 tarihinde yapılacak olan İlhan İrem / BİR konserine toplu bilet alımı yapılacaktır. Aynı bölümlerde koroyu oluşturmak adına seçilen bölge bilet fiyatı 60 TL dir. BİR arada olmak isteyen sevgili sevecenler 10 Haziran Perşembe günü saat 17:00'a kadar 0 212 224 51 99 ve 0 532 612 17 13 No'lu telefondan Kemal Kaya'yı arayıp detaylı bilgiyi alabilirler.

Işık ve sevgiyle,

Bulutsu

http://www.bulutsu.info

Çevrimdışı matya

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #7 : 12 Haziran 2010, 12:59 »
evvvveeeeett yaşasınnnn 2006 da yaşamıştım bu heyecanı şimdi tekrar yaşıcam 11 sıradan alabildim ama olsun orda olucam::::))))
"AKLININ ALAMAYACAĞI ALEMLERE AKIYORUM.. KAFANIN BASAMAYACAĞI GERÇEKLERDE YAŞIYORUM..BENİ FARK ETMEN İÇİN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKMIYORUM.KENDİMİ İSPAT ETMEK İÇİN ŞEKİLLERDE KÖPEK OLMUYORUM.BEN KİM OLDUĞUMU ZATEN BİLİYORUM"

Çevrimdışı efsun_i

• Melek Tozları
  • *
    • Kanat Sesleri
« Yanıtla #8 : 14 Haziran 2010, 12:22 »
Derin bir dalış "içe", evrene
gözlerimizden süzülüp, yüreğimizi titreten...
Yeniden farklı yüksekliklerde
Işık ve sevgiyle...

Çevrimdışı grella

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #9 : 15 Haziran 2010, 12:12 »
Merhaba,
Az önce bir programda Şarkıcı Yeliz'in konuşmasına tanık oldum. Yeni albümünde İlhan İrem'den '' Ben Değilim'' yer alıyormuş. İlhan İrem 'i aramış ve rica etmiş. Kabul edilmiş. Merak ediyorum ?

Çevrimdışı janine

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #10 : 25 Haziran 2010, 11:00 »
arkadaşlar niye herkes suskun,ne oldu sevecenlere?

Çevrimdışı disciple_of

• DMT
  • *
« Yanıtla #11 : 27 Haziran 2010, 20:33 »
Susarak özlüyorsak dile ne hacet,
dilde sükut olmayan hale ne hacet!
Işık ve sevgiyle...

Herkesin kalbi vardır zannedilmesin !

http://doganin.melektozlari.com

Çevrimdışı KORIDOR

• 1.nesil
  • *
    • Bulutsu
« Yanıtla #12 : 28 Haziran 2010, 02:04 »
Eskiden susmadan özlüyorduk, şimdi adına susarak özlemek mi diyoruz?  :)

Sevgili Janine, mühim bir soru, ama yanıtı uzuna kaçabilir.

29 Eylül 2006 tarihli Harbiye konserinin duyurusunu aldığımız zamanı ve konser günü yaklaştıkça paylaşılan heyecanları, hele ki konser günü -özellikle de internet üzerinden- paylaşılan mutluluk ve heyecanları anımsıyorum. Şimdi acaba 1 Ağustos günü sabahı hava kapalı, bulutlu olsa, yağmur yağma ihtimali olsa, belki yine bir konseri yağmur yağarken izleme endişesi yaşayacağız ama bu heyecanı, umutları birbirimizle paylaşacak mıyız? O ilk konser duyurularının ardından sayfalar dolusu yazılarla heyecanlarımızı paylaştık. Senelerce beklediğimiz, gerçekleşmesini arzu ettiğimiz konserler nihayet başlıyordu. Peki bu konserler gerçekleştikçe heyecanımız mı azaldı?

Ben azaldığına ihtimal vermiyorum, vermek istemiyorum. Çünkü İlhan İrem'i sevmek, tüketebileceğimiz bir sevgi türü değildir. Heyecanların en azaldığını zannettiğimiz dönemde bile, konser günü gelir, İlhan İrem sahneye çıkarken yine o heyecanlar doruğa ulaşır. Ama yazık ki konser öncesi birlik ve paylaşım duygularımızı geriye attık. Paylaşım derken burada sizin sorunuza istinaden heyecan paylaşımından bahsediyorum elbette. 1992'den sonra ilk konserini bu yıl veriyor olsaydı, eminim ki yine sayfalar dolusu yazılar yazacaktık, bu sefer 2010 almanak kayıtlarına girecekti konser. 2010'da gerçekleşseydi bu ilk konser, 2 sene öncesinde İlhan İrem ile ilgili yayınlanan 3 kitabı hepimiz çoktan okuyup ezberlemiştik, üzerinde tartışıyorduk. Ama şimdi sormalıyım, kaçımız İlhan İrem'e dair yazılmış bu kitapları okuduk, çevremizdeki Sevecenler ile tartıştık? Kaçımız 2006'da olduğu gibi bu konserde de bir arada oturup izlemek için gayret gösterdik?

Türkiye Cumhuriyeti'nin geleceği için bile karamsar biri olarak ben, İlhan İrem konserleri, albümleri, kitapları, yansıttığı yaşam ve düşünce biçimine duyulan heyecan için iyimserim yine de. Tükenmeyecek! Çünkü İlhan İrem'in müziğidir beni iyimser yapan, bu konuda. Çünkü seneler öncesinden bir tanıdık sesin, -Sinan Çamlıbel'in- aramasıdır beni, "konser haberini duydum, beraber alalım mı biletleri?!" demesidir.

12 seneyi buldu benim internet üzerinden İlhan İrem dinleyenleri ile tanışmaya başlayışım..Ve bu zaman zarfında, farketmesek bile yeni jenerasyonlar da belli bir duyarlığa ulaştıkça, İlhan İrem müziği ile tanıştıkça, Sevecenler dünyasına katılmış oluyorlar. Artık yalnızca e-posta grupları, forumlar üzerinden değil, en yaygın portal olan Facebook üzerinden bu güzel birlikteliklere, hala sürebilen heyecanlara tanık olup, buluşmalarda yer alan yepyeni isimler, yüzler, yürekler gördükçe, bu heyecanın asla ve asla tükenmeyeceği kanaatindeyim. Varsın konser öncesi heyecanlarımız 4 sene önceki gibi paylaşılmasın birbirimiz arasında, netice itibariyla, konserin konsept adı gibi BİR'iz!

Sevgiyle,

Çevrimdışı janine

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #13 : 28 Haziran 2010, 13:49 »
Bir de yeni albüm geliyormu konser öncesi:))))
konsere kadar ezberliyormuyuz şarkıları...
belkide konserde sürpriz olacak yeni şarkılar...
ilk defa orada canlı dinleyecegiz,siyah pelerinli romantik şövalyenin aklımıza ruhumuza dokunan yeni cümlererini:)))
sevgiyle kalın

Çevrimdışı benboy11

• *
« Yanıtla #14 : 30 Haziran 2010, 22:20 »
Bence  geriye sayım yeni başlıyor..Son 1 aya girilirken heyecanlar ve paylaşımlar katlanarak artacak.Kendi adıma bu geceyi merak ve heyecanla bekliyorum ve nedense bunu kendi içimde yaşamayı tercih ediyorum .O buyuleyici akşam her saniyesiyle çok özel olacak..çünkü ''O''çok özel zaten.En buyuk dileğim ise yeni bir şarkı okumasıdır...ne buyuk olay olur değil mi  ??