Gönderen Konu: BULUŞMA: İSTANBUL Buluşması - 15 Şubat 2009  (Okunma sayısı 74191 defa)

Çevrimdışı YANKI

• DMT
  • *
    • Elçi
Ynt: BULUŞMA: İSTANBUL Buluşması - 15 Şubat 2009
« Yanıtla #15 : 17 Şubat 2009, 02:37 »
Sırların arasından bir belgeleyiş daha.

Öncelikle cumartesi günü gerçekleşen güzel radyo programı için Naim Dilmener’e, programı coşkulu ve açıklayıcı konuşmaları ile ışıklandıran Aslı Dinç ve Sinan Doyan’a teşekkür ederim.

Böylesine güzel bir buluşmayı organize eden Bulutumsu ekibine ve katılan tüm sevecen dostlara da teşekkürlerimi sunuyorum elbette, Işıkdost’un şarkılarını hep bir ağızdan söylemek, baktığım her yerde huzurla gülümseyen bir yüz görmek, her seferinde daha da güzelleşen bir birlikteliğin parçası olmak, benim için bambaşka bir zevk, bir gurur vesilesi.

Ayrıca bu güzel günde aramızda bulunan “Ölümsüz Ozan” müessiri Hakan Taştan’a ve birlikteliğimizi hayret ve sevinç içinde tanıyan Ruhun Yolculuğu ailesinin değerli misafirlerine de teşekkür etmeliyim.

Ve tabi, artık iyice plastikleşen, gittikçe hızlanan bir ivmeyle vahşet arenasına dönüşen bu yorgun gezegende, bizi gayet mucizevî bir enerjiyle bir araya getiren, ruhumuzu yenileyen Üstad’a teşekkür ediyorum… Kavuşmamız şarkı şarkı...

Bu arada, bu mesajı “Işık ve Sevgi” kupamdan kahvemi yudumlarken yazıyorum; onun da keyfi bambaşkaymış :)

Kainata atılan bu ışıklı imzaların değerinin, zamanla çok daha iyi anlaşılacağına inancım sonsuz… Nicelerinde bir arada olmak dileğiyle…

Işık ve Sevgiyle…

Çevrimdışı KORIDOR

• 1.nesil
  • *
    • Bulutsu
« Yanıtla #16 : 17 Şubat 2009, 18:34 »
Bizlerin birlikteliğine eşlik edebilecek en ideal mekanlardan birinde, en nadidelerinden bir buluşmaya daha tanık olduk, yaşadık. Hepimize ne mutlu..!
Tanıdık simalar, eski buluşmaların eskimeyen dostları ve en önemlisi de yeni İlhan İrem dinleyenleri, sevecenler..ama gözlerimizdeki şevk, yeni ile eskiyi ayırt ettiremeyecek denli hepimizde aynı canlılıkta..

Hakan Taştan ve Özlem Süyev Zat'a herkes adına teşekkürlerimi sunarım katıldıkları için, bizlere eşlik edip sohbetlerini esirgemedikleri için..
Ellerimizde buluşma hatırası kupalar ve içimizde neşe ile ayrıldık mekandan..

Tekrar tekrar görüşmek ümidiyle...

Çevrimdışı ormanbaba

• 1.nesil
  • *
    • Katastrof
« Yanıtla #17 : 17 Şubat 2009, 23:57 »
Alıntı
Ellerimizde buluşma hatırası kupalar ve içimizde neşe ile ayrıldık mekandan..

Kupalar için teşekkür etmeyi unuttum. Elimde güzel bir hatıra, içinde sıcacık kahve...

Bu güzel hediye için teşekkür ederim. Güzel bir hatıra olarak saklayacağım.

Çevrimdışı Le temps

• DMT
  • *
« Yanıtla #18 : 18 Şubat 2009, 00:59 »
Bulutumsu'ya bu güzel buluşmayı düzenleyerek, bizleri  bir kez daha biraraya getirdikleri için teşekkür ediyorum.
Hep birlikte daha nicelerine...

Çevrimdışı seran

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #19 : 18 Şubat 2009, 14:23 »
Buluşmada emeği geçen tüm bulutumsu ekibine sonsuz teşekkürler... Çok güzel bir ortamdı büyük keyif aldım devamını bekliyorumm:)) Gecikmeyin lütfenn.
IŞIK VE SEVGİYLE

Çevrimdışı matya

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #20 : 18 Şubat 2009, 20:04 »
aranızda olmak geçte olsa güzeldi arkadaşlar...çok eğlendik...
"AKLININ ALAMAYACAĞI ALEMLERE AKIYORUM.. KAFANIN BASAMAYACAĞI GERÇEKLERDE YAŞIYORUM..BENİ FARK ETMEN İÇİN GÖZLERİNİN İÇİNE BAKMIYORUM.KENDİMİ İSPAT ETMEK İÇİN ŞEKİLLERDE KÖPEK OLMUYORUM.BEN KİM OLDUĞUMU ZATEN BİLİYORUM"

Çevrimdışı yitik_savasci

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #21 : 18 Şubat 2009, 23:25 »

Şahsım adına katıldığım en güzel buluşmalardan biriydi.İnanılmaz bir güzellik,inanılmaz bir huzur ve inanılmaz bir pozitif enerjiyle doldurduk içimizi...

Herkese teşekkür edildi belki ama ben seçtiği şarkılarla,bize konser ortamı hazırlayan sevgili İzzet'e ayrıca teşekkür etmek istiyorum.Ve bundan sonra ki tüm buluşmalarda,kendisini maestronun :) başında görmek istediğimi iletiyorum.     :D

Onların sözlerini karıştıralım,birbirlerini anlamasınlar diye....

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
« Yanıtla #22 : 19 Şubat 2009, 00:15 »
* "Çoşku deryalarında yüzen silüetler"

"Başka hayatlarda yitirip farklı boyutlarda bulduğumuz birileri"

"Bilmediğimiz diyarlardaki tanıdık dostlar"

"Kavuşan, ayrılan, görünen, görünmeyen, sadece beden. Seslenişlerimizi duyuyor, duyabilenler."

"Görüntüler...Hepsi BİR B.İ.R. göründüler ! "

Işık ve sevgiyle . . .

* Erdem KILIÇ
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı Gulus Izi

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #23 : 19 Şubat 2009, 13:24 »
       Yürek yüreğe yürüdüğümüz sonsuz yolculukta an geldi buluştuk.... Bu öyle bir buluşmaydı ki her seferinde bir diğerini aratmayacak güzellikte ve coşkuda yaşanan, hafızalardan silinmeyecek ve bitmeseydi derdirtecek derecedeydi.... Benim için daha farklı bir boyutu vardı bu buluşmanın....

Günler öncesinde sesimizi duyduğumuz, resimlerde gördüğümüz yürekler de yer ettiğimiz sevecen dostlarla gerçekliği yaşamanın heyecanı da ayrı bir boyutuydu bu büyünün.....

Radyo programını gerçekleştirerek ayrı bir heyecan katan sevgili Aslı ve Sinan'a,
        Eserleriyle hafızalarımızda yer eden ve katılımları ile bu coşkuyu paylaşan yazarlarımız Hakan Taştan'a ve Özlem Süyev Zat'a,
        Başarılı performansı ile içimizi kıpır kıpır edip coşturan güzel insan İzzet'e,
        Her yudumlayışımda sıcaklığını hissedeceğim, baktıkça sihirli anları yaşayacağım güne özel olan kupa ve posterleri hazırlayan, işte budur dedirtecek ve gurur duyduracak kadar itinalı organizasyonları ile B.İ.R olmayı sağlayan aşkım ve can dostlarım;  BULUTUMSU' ya,
        Bu sonsuz büyülü yolculukta BİR olmamıza , mucizevi boyutta kanatları altında toplanmamıza vesile olan değerli ÜSTAD'a,

VARLIĞINIZ İÇİN ....
SONSUZ TEŞEKKÜRLER....

Işık ve Sevgiyle
Selva Öz

Karanlıkta doğan ışık

Çevrimdışı ederlezi

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #24 : 24 Şubat 2009, 16:17 »
tüh..bunu da kaçırdık..
....