Gönderen Konu: "Ölümsüz Ozan: İlhan İrem" Kitabı Açık Radyo'da!  (Okunma sayısı 58814 defa)

Çevrimdışı KORIDOR

• 1.nesil
  • *
    • Bulutsu
18 Ekim 2008 Cumartesi, yani bugün, 12:00-13:00 saatleri arasında Hakan Taştan, haftaya dağıtımı tamamlanacak olan "Ölümsüz Ozan: İlhan İrem" isimli kitabıyla ilgili olarak Açık Radyo'da Naim Dilmener'in Dünya Dönüyor isimli programına canlı yayın konuğu oluyor!

Açık Radyo'nun frekansı 94.9, internetten de http://www.yayinonline.com/radyo/Acik_Radyo.asp# linkinden dinleyebilirsiniz.

Bilgilerinize,

Sevgiyle,

Çevrimdışı Le temps

• DMT
  • *
Ynt: "Ölümsüz Ozan: İlhan İrem" Kitabı Açık Radyo'da!
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2008, 13:03 »
Çok sıcak, samimi bir sohbetti. Naim Dilmener’ in “İlhan İrem seçilmiş bir insan gibi duruyor, yaptıklarıyla anlattıklarıyla” sözüne Hakan Taştan’ın “İlhan İrem çok ciddi bir hissedar” diye karşılık vermesi bizlerin de hissedişlerine tercüman olmuş oldu bence.

Hakan Taştan’ın söyleşide de belirttiği gibi “İlhan İrem’le ilgili bir şey yaparsanız bunun duyulması çok kısa zaman alıyor.”

Bizleri bu keyifli söyleşiden haberdar eden sevgili Mehmet Koz’a teşekkürler.

Çevrimdışı Gulus Izi

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2008, 14:18 »
Mehmet'cim teşekkürler arkadaşım bilgilendirdiğin için .... Keyifle dinlediğim yüreklere hitap eden içten samimi bir programdı... Konu İlhan İrem olunca akan sular duruyor nedense benim için.... Ankara Buluşmasında sabırsızlıkla beklediğim imza günü tanışıcağımız yeni kişilerden biri Hakan Taştan..... emeğinize gönlünüze sağlık .....

Işık ve sevgiyle...
Karanlıkta doğan ışık

Çevrimdışı donuk

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2008, 00:54 »
    Işık ve Sevgiyle Merhaba;

Program için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum (z ). Bu güzellikler hep vardı ve var olacaklardır.. Çok keyifli, anlamlı, derin ve bir o kadar da duygu yüküyle dinledim programı. Dinlerken de gurur duydum. Bu hissedişlerimizi milyonlarla paylaşmamızda meşale tutan tüm güzel yüreklere ayrı ayrı sevgilerimi sunuyorum.

Program esnasında da  "biz" den biri, Sevgili Dostum Sinan DOYAN'ın da programa renk katması, canlı bağlanıp, hissedişlerimizi dile getirmesi, müzik birikimlerinden yola çıkarak fikirlerini paylaşması  bir o kadar yerinde bir davranıştı.

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2008, 21:09 »
Programın ses kayıtlarına aşağıdaki adresten ulaşılabilir.
http://www.melektozlari.com/galeri/thumbnails.php?album=93

Çevrimdışı ultraviyole

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #5 : 20 Ekim 2008, 11:27 »
benim bu konudan ilk defa bugün haberim oldu. 2 günden beri internete girme imkanım yoktu..ama shalamar sayesinde bugün dinledim. bu imkanı verdiğin için cok tesekkür ederim..

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2008, 21:04 »
Teşekkürü hiç üzerime alınmadan...
Bu röportajın gerçekleşmesinde emeği geçen herkese ve kaydı yapıp bize ileten arkadaşımıza yansıtıyorum...