İlhan İrem > Buluşma-Etkinlik

BULUŞMA: ANKARA Buluşması - 26 Ekim 2008

(1/4) > >>

KORIDOR:

BULUŞUYORUZ!

26 Ekim 2008 Pazar günü 14:00-18:00 saatleri arasında Ankara'da bir buluşma gerçekleşiyor. Tüm İlhan İrem dinleyenlerinin katılabileceği buluşma gününde 1 Haziran 2008 günü tertip edilen Işık ve Sevgiyle 35 Yıl / İlhan İrem Paneli'nde konuşmacı olan Müzik Yazarı Murat Meriç   bizlere dinleteceği İlhan İrem şarkılarıyla aramızda bulunacak. Aynı gün, panelin konuşmacılarından Hakan Taştan ise Ersin Kamburoğlu ile birlikte, buluşmadan birkaç gün önce yayınlanacak olan "Ölümsüz Ozan: İlhan İrem" isimli kitaplarını bizler için imzalayacaklar.  

Tüm İlhan İrem dinleyenlerine içecekler için özel indirimli tarife uygulanacak olan Corner Cafe'de, 26 Ekim 2008 Pazar günü görüşmek ümidiyle!

Adres Bilgileri:

Corner Pub & Bistro

Konur 2 Sok. No: 29 Kızılay / ANKARA
(Meşrutiyet Caddesi üzerinden yukarı çıkarken sağdaki 2. sokakta)
Tel: 0312 - 425 46 73

BULUTUMSU

Melek Tozları Galeri

disciple_of:
Ankara'da düzenlenecek bu buluşma için, İstanbul'daki sevecen dostlara emeklerinden dolayı minnettar olduğumuzu söylemeliyim.

Buluşmaya bir haftadan fazla bir süre var, bence gelmeyi düşünen diğer dostlar programını şimdiden yapmalı ve bu özel günü kaçırmamalı.

Sevecenlerle birlikte dinlenilen İlhan İrem'in büyüsü bambaşka gerçekten..

Işık ve Sevgiyle...

Gulus Izi:
Değerli bulutumsu dostlarıma; Ankara buluşmasını düzenledikleri ve bu buluşma ile "Ölümsüz Ozan-İlhan İrem" kitabın ilk imza gününü bizlerle birlikte paylaşacakları için çok mutluyum..... Sizleri, kitabı ve oluşumu sağlayan değerli dostları sabırsızlıkla bekliyorum.....
İçimdeki coşku kelimelerle anlatılmaz yaşıyorum...... Bu yolda gönül vermiş sevecen arkadaşlara Ankara sevecenleri olarak kucak açtık bekliyoruz....

Işık ve sevgiyle 

Shalamar:
Pek çok ilden gelecek Sevecenlerin o gün Ankara'ya çıkartma yapacağına eminim  :)

Umuyorum ki bu güzel buluşmada biz de yer alacağız...

Le temps:
İşte yine buluşuyoruz...

Uzun zamandır beklenen buluşma için bulutumsuya teşekkürler, biz artık gün sayıyoruz.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
usa online pharmacy