İlhan İrem > Buluşma-Etkinlik

PANEL: İlhan İrem / Işık ve Sevgiyle 35 Yıl

(1/6) > >>

Shalamar:
(http://www.melektozlari.com/grafikdepo/Main/Main_35yil_Panel.jpg)
İlhan İrem'in 1973'te başlayan, Işık ve Sevgiyle işlenmiş sanat hayatında, bu yıl Sevecenler tarafından "Işık ve Sevgiyle 35 Yıl Etkinlikleri" düzenleniyor.

Yıllardır dilimizde olan, Yüreğimizden geçen bir Panel düşüncesi vardı. İşte böyle bir organizasyon; Kemal Kaya, Mehmet Koz, Sefa Köylü ve Eyüp Can Tenekeci'den oluşan Panel Ekibi tarafından hayata geçirildi. Aşağıda, "İlhan İrem / Işık ve Sevgiyle 35 Yıl" isimli panelin basın duyurusu yer alıyor:


--- Alıntı ---"Işığın Yolculuğu Işığın Yolcusudur"
İlhan İrem
 
Işık ve Sevgiyle 35 Yıl Etkinlikleri çerçevesinde, "Işık ve Sevgiyle 35 Yıl" adı altında bir panel düzenlenmektedir. İlhan İrem’in müziğinin, sanatının, "Işık ve Sevgiyle" felsefesinin tartışılacağı panele; Coşkun Demir, Hakan Taştan, Garo Mafyan, Murat Meriç, Naim Dilmener, Özlem Süyev Zat, konuşmacı olarak  katılacaklardır. Panelistlerden müzik eleştirmenleri Naim Dilmener ve Murat Meriç, İlhan İrem’in müziğine dair,Yazar Özlem Süyev Zat ve Hakan Taştan "Işık ve Sevgiyle" felsefesine dair, Müzik Eseri Sahipleri Grubu Başkanı ve besteci Garo Mafyan ile Sanatçı Coşkun Demir; İlhan İrem’le ilgili bir konuşma yapacaklardır.
 
Attila İlhan Kültür Merkezinde 1 Haziran günü, 14.00–17.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek panel herkese açık olacaktır.
( Galatasaray Lisesi karşısı - Beyoğlu )
 
Işık ve Sevgiyle…
 
Işık ve Sevgiyle 35 Yıl Etkinlikleri
Panel ekibi;
 
Kemal KAYA
Mehmet KOZ
Sefa KÖYLÜ
Eyüp Can TENEKECİ

--- Alıntı sonu ---

Daha geniş bilgi için panelin web sitesi: http://www.ilhanirempaneli.com

ultraviyole:
acaba İlhan İrem de katılırmı ?. panele...

antigone20:
Gelir gelir... :o

Shalamar:
İlhan İrem'in orada olacağı veya olmayacağı için değil...
İlhan İrem Müziği ve Işık ve Sevgiyle Felsefesi üzerine konuşulacağı için orada olmak gerek...

Ve organize eden arkadaşları alkışlamak için!..


Ben kendi adıma, http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=1577.msg7606#msg7606 adresinde B2 maddesinde yazılı projenin hayata geçirilmiş olması konusunda çok mutluyum!

Diğer maddeler için de çok umutlu...

1 Haziran'da oturacak yer bulamayalım, ayakta izlemek zorunda kalalım. Panellerin devamının gelmesi, diğer illere yayılması, hatta belki de gelenekselleşmesi için çaba sarfedelim...

Shalamar:
Bu güzel buluşmaya 5 gün kaldı!

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
usa online pharmacy