Melek Tozları > MelekTozlari.com

Yeni bölüm

(1/1)

ISIK YOLCUSU:
www.melektozlari.com adresinde ''Siyah Kuğunun Şarkısı'' kitabının tartışılacağı ayrı bir bölüm açılmasını öneriyorum.

Bu kitapta ki senfonik şiirlerin tartışılacağı ayrı bir bölüm. Bu kitap derinlemesine tartışılmalı ve hissedişler yürek gözlerine sunulmalıdır.Kitabın içeriğinde büyük bir okyanus olduğuna inandığımdan dolayı ayrı bir bölümü hak edeceğini düşünüyorum...

Işık ve Sevgiyle
IŞIK YOLCUSU

YANKI:
Katılıyorum.

Ayrı bir bölüme gerek var mı bilemem, ancak bence üzerinde daha çok durulması gereken bir kitap; Siyah Kuğunun Şarkısı...

Melek Tozları:
Değerli arkadaşlarımızın haklı talepleri üzerine "Hayat Öpücüğü" altında "Siyah Kuğunun Şarkısı" isimli bir alt bölüm açılmıştır.

Diğer bölümler altında açılmış olan bazı konular "Siyah Kuğunun Şarkısı" alt bölümüne taşınacaktır. Lütfen bu yeni bölüme taşınması gerektiğini düşündüğünüz konu başlıklarının adreslerini http://www.melektozlari.com/destek adresine yazarak veya bu konu başlığında bildiriniz.

İlerleyen zamanlarda İlhan İrem'in üretimlerinin ayrı ayrı irdenebileceği bölümler yaratılarak düzenleme yapılacaktır.

Işık ve sevgiyle...
Melek Tozları

panspermia:
www.duslerveotesi.com adına kurduğumuz paylaşım sitemize katılımlarınızı bekliyoruz sevecenler.. Işık ve sevgiyle

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git
usa online pharmacy