Gönderen Konu: Siteyi neden açamıyorum  (Okunma sayısı 42121 defa)

Çevrimdışı kanuniii

• 1.nesil
  • *
Siteyi neden açamıyorum
« : 14 Eylül 2007, 13:06 »
Öncelikle selamlar, ben siteye her gün giremiyorum. Problem nedir anlayamıyorum. Sadece haftada bir gün açabiliyorum. Diğer günler sürekli sayfa görüntülenemiyor ibaresiyle karşılaşıyorum.
Hemen hemen günün her saatinde deniyorum ama açılmıyor. O yüzden hiçbir şeyi takip edemiyor, hiçbir şeye katılamıyorum.
Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Eminim ki bu mesajı gönderdikten sonra da yine açamayacağım.

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
Ynt: Siteyi neden açamıyorum
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2007, 22:32 »
Biraz gecikmeli olarak elimden geldiğince yardımcı olmak isterim.

1. Forum bölümünü açamıyorken http://www.melektozlari.com/duyuru.php gibi forumdan bağımsız olan duyuru sayfasını açabiliyorsanız yapılan çalışmalar nedeniyledir.

2. Ancak Melek Tozları'na tamamen giriş yapılamıyorsa bunun iki nedeni olabilir:
  a. Hosting firmasından kaynaklı olarak siteye erişilemiyordur -ki son bir ay içerisinde olmadı.
  b. Türk Telekom'un yurtdışı çıkışlarında sorun yaşanıyor olabilir.

Türkiye'nin pek çok yerinden siteye bağlantı sağlanabiliyor. Görünen o ki Sevgili kanuniii, bağlantı yapmaya çalıştığınız bilgisayardan kaynaklı bir problem olabilir...

Çevrimdışı ormanbaba

• 1.nesil
  • *
    • Katastrof
« Yanıtla #2 : 17 Eylül 2007, 10:18 »
Benim bağlanmamda bir sorun yok arkadaşlar. Site uzun zamandır sorunsuz çalışıyor.

Çevrimdışı kanuniii

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 19 Eylül 2007, 19:12 »
Gönderdiğiniz açıklamalar için öncelikle teşekkür ediyorum.
Yaklaşık on günden beri  iki kez siteye girebildim. Verdiğiniz adresten de denedim ama yine olmuyor.
Bilgisayardan kaynaklı olabileceğini yazmışsınız ama, başka hiçbir sitede bu problemle karşılaşmıyorum. İnanın sayfa açıldığı zaman büyük bir mutluluk duyuyorum.
Üye olduğum ilk aylarda böyle bir problemim hiç olmadı. Sorun tek bende mi, yoksa diğer arkadaşlarda da aynı sorun var mı merak ediyorum. Eğer tek sorun bendeyse sanırım kaderime razı olup, sitenin açılması için dua etmeliyim.

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #4 : 19 Eylül 2007, 21:17 »
Merhaba,
Sevgili kanuni ile e-posta yoluyla iletişim kuracağım. Benzer sorunlar yaşayan arkadaşlarımız olursa bu başlığa yazabilirler.