Köprü > İrembağı

Eleştriye açıkmıyız?

(1/5) > >>

esma:
"Merhaba ışık arkadaşlarım!

Forumda iptal edilen bir konuyu, daha dorusu kapatılan bir konuyu okudum. Sanırım eleştiriye açık değiliz. Ve çifte standart uygulamasını görüyoruz. Üyeliği iptal edilen arkadaşın yazısı güzel değil belki ama cevap yazdığı kişinin üslubuna bir bakarmısınız? Sizce aynı şekilde yazılmış alaylı değil mi? Ama siz üyelik iptali yaptıysanız onun üyeliğinide iptal ediniz..Yoksa samimiyetinize inancımız kalmayacak.Ve konuyu açan arkadaşın üyeliğini iptal etsenizde neden konuyu kapatıyorsunuz ki?"

(Ben arkadaşın yazısında forum kurallarına aykırı olarak sadece imla hatalarını gördüm onlarıda düzelttim umarım artık foruma uygundur.)

Shalamar:
Not: Bu konu "http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=1380.0" adresindeki konu ile ilişkilidir.

--- Alıntı ---Ziyaretçilerin, kurallar hakkındaki görüşleri açık ortamda tartışılamaz. Öneriler, özel mesaj veya e-posta yoluyla forum yönetimine iletilebilir.
--- Alıntı sonu ---
Forum Kuralları Madde - E

Daha önce http://www.melektozlari.com/mt/index.php?topic=1369 adresindeki mesaj içerisinde alıntı yapılmış olan aşağıdaki her iki mesajın da "esma" kullanıcısına ait olduğu belirlendiğinden bu kullanıcının üyeliği iptal edilmiştir.

--- Alıntı ---"Bence İlhan İrem bu putlaşma olayından memnun.Ki buna neden olanda söyledikleri ama doğrumu dersen bence kesinlikle yanlış onun dediklerini hiç beyninde sorgulamadan kabul edenleri tanıyorum hiç eleştiri kaldıramıyorlar savunmalarıda çok komik oluyorlar.Ve bide soruna yanıt alamayacaksın forumlarda çok aktif olanlar zaten senin benim bahsettiğim kişiler.
(foruma yazmamamın nedeni daha önce yaşadığımdan başıma gelecekleri tahmin etmem herkes senin gibi eleştrisel yaklaşamıyor dahası saygılı olamıyor)"
--- Alıntı sonu ---

--- Alıntı ---"Burdaki insanların İlhan İrem sevgi ölçütü forumlara cok ve ruhani ezbere çoğuda başka yerlerden alıntı şeyler yazmak.Oldukça büyük kısmı yazdıklarını anlamıyor hissetmiyor bile ki çok normal saçmalıyorlar filozofumsu görünmek için.Dilerinden ışığı sevgiyi düşürmeden saygısızca birbirlerine çemkiriyorlar.
Şimdi ise senin soru başka yere taşınmalı diye güme gidiyor. Bence en kısa zamanda yeni konu yarattan başka bi başlık altında bu soruyu yinelemelisin.Ben tam destek yanındayım..."
--- Alıntı sonu ---

Sevecenlere hakaret edeceğiniz bir yerde değilsiniz!
Amacımız burada huzur içerisinde paylaşımlarda bulunmak, bu amacı paylaşmayan arkadaşlarımıza da bu amacı anlayabilecekleri zamana kadar burada yer yoktur..

Bu bir doğal seleksiyon...

Konuyu idrak edebilmiş Yürekler, "eleştiriye açık olmak" veya olmamak mevzuu olmadığını açıkça anlayabilmektedir.

Işık ve Sevgiyle...

disciple_of:
Eleştiriye Açık mıyız?

odaben:
Eleştiriye açıkmıyız burası mason locasımı?(herkes tek tip düşünecek diye kaidemi var) irem dinleyen iremi seven herkesin olması ve bulunması gerekiyor üyelikleri iptal etmek silmek bize kazandırmaz kaybettirir ..Eleştiriyor diye üyelikten çıkarmak bu devirde bu zamanda kabullenesi değil adamın uslubu bozuktur falandır hadi o tipler neyse biz birbirimizi bu ufacık sitede kabullenemiyorsak bizi başka insanların anlaması ve dinlediğimizi dinlemeleri pek muhtemel gözükmüyor sevecensek adımıza uygun olalım yok değilsek herkes ne olduğunu söylesin bizde nerde olduğumuzu bilelim...

Shalamar:
Daha önceki mesajları (silinenler dahil) ve raporlanmış olan özel mesajları gözönüne alınarak odaben kullanıcısının üyeliği iptal edilmiştir.

Bu bir doğal seleksiyon...

Konuyu idrak edebilmiş Yürekler, "eleştiriye açık olmak" veya olmamak mevzuu olmadığını açıkça anlayabilmektedir.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

Tam sürüme git
usa online pharmacy