Gönderen Konu: İlhan İrem Bundan Memnun mu?  (Okunma sayısı 55324 defa)

Çevrimdışı yuemka

• ...
  • *
Ynt: İlhan İrem Bundan Memnun mu?
« Yanıtla #15 : 10 Haziran 2007, 01:44 »
4 saatlik bir yazı yazmanızın nedenini biliyosunuz zaten.Bende Sizin gibi 4 saat düşünüp nasıl ahenk verip laf kalabalığı yaparım diye düşünsem sanırım bende başarabilirim..Yazdıklarımı anlamadığını ifade eden dostlarım nedne ilk cevabı verdikten sonra bunu syluyorlar anlam veremiyorum.Ya da anlamadığınız şey için neden cevap veriyosunuz?Sanırım tekrardan yazdığım şeyi yazmam laızm.İşine gelen anlaşılıyo ama işine gelmeyne anlaşılmıyo..Kusura bakmayın ben sizin gibi Sonu süper gelen cümleler kuramıyorum.Hani kurmak gibi bir amacımda yok..Ama bakın görün ki siz konuya cevap vemrketne çok güzel cümle kurma işinde beni eleştirmeye başlamışsınız..4 saatlik yazınızda konunun başından sonuna kadar hangi sorulara tam oalrak anlam veridniz?Mecazi anlatımları bile anlamayan bir uslupla bana dönüp nasıl benim cümlelerimi eleştirip hiçbirşey anlaşılmamış diyorsunuz hayret ediyorum..Yazdığınız yazılar cevap niteliği taşıyormu bir bakalım..Yakında gelecke soruda belli siz nasıl bir cvp bekliyorsunuz..Eminim bunu görüncede şaşırmayacam..

Sevecen olgusu söz konusu olduğunda herkes bizden onlar sevgyi kalbi bilen insnalar oluyo ama bir yanlış olduğunda dalından kopmuş olarak bahsediliyo..Ne mutlu di mi işinize gelmediğinde insnaları silmeyi?Sevecen sıfatını artık kaybetmiş arkadaş çunku aynı düşüncelerde değil.Yakında oda film çevirir..Çoğalmakta olan bir gruptan kortuğu için..Aman tanrım yoksa Devletin başına mı geçeceksiniz allahım bunu engellemem laızm değil mi?Kötü niyetli ben :) Başta demiştim eleştiren kötü oluyo..Ayrıca sevecenlik ya da İlhan İrem sevgisini sorgulayan bir insan olark benim sevgimden haberiniz olmadan Benim hakkımda eleştiri yapmanızda mantıklı..Ama ben kötü adamım..FİLM demişken ben boşroldeki EROL TAŞ gibi gösterseydin sanırım yazın daha dapopüler oalcaktı..Böyle klişeleşmiş sonlar gerçekten benim için bir SON olur :D

Te-Ka-Mül olayına gelince değişimi nasıl kabul etmezsiniz siz ya?YA bunu görmemek nasıl birşey bilmiyorum..Ya da İlhan İrem dn neyse bugun diyebilen bir cümlee..Bunun farkına varamayan arkadaşım İlhan İrem'in farklı algılanan sözlerini hepsini anlıyo yada çınarlı,güneşli ahenk dolu yazıyı yazıp anlamamızı bekliyo:)Son albümü diğerleriyle aynı değil mi?Müzik sözlerini kime yazdığı neyi vurgulamak istediğide aynı dimi?İnançları da aynı dimi?Tek değişen alkollu araba kullanırken yakalandı ama bu konuda cevap vermemişsin..Sanırım içindne çıkılmayacak çınar ve güneşle anlatıamayacak olay..Yada cevap 4 saat olmasada belk 6-7 saat içinde gelecektir..Siz gerçekleri kabul etmedikçe Bu anlayamadığınız yzım devam edecektir...SEnaryo yazıyosanız Film devam edecektir..

"4 saatlik uğraşım neticesinde ortaya çıkan metin "Şek it ap şekerim"in sözleri kadar bile olamamış!"  Ayrıca burda verdiğiniz şarkı ismini bir daha kontrol edelim 'Shake it up şekerim' olacak herhalde..Kusura bakmayın yine yanlış anlamışsınız..filmimizin soundtrack parçası bu olsun bari..Yazdıklarımız bunan anlamsızmış ama:)

Sayın Murat Yılmazyıldırım'ı eleştiren karalayan  arkadaşım onun yaptığını yapabiliyormusun da Sen kanat açmış dönüyordum diyorsun?demek ki o yolu boşuna gidip gelmişsin bu şekild egidersen çok daha gidip geleceksin.Belli ki anlattıklarını anlamamışsın.Belli ki Dalga geçmesi güzel ama dalga geçtiğin insnaın duygusunu anlamamışsın..Ama nasıl sevmezsin onunda senin bahsettiğinçiçekler güneş çınar hakkında parçaları var..Sıfır derece dediğin aşk emek ki ona mutluluğu getirmiş oralarda duruyo..Aşk'ı anlatan insanı seven sevecne olan insanın başka bir aşkı anlatan insana karşı söylediklerine bakarmısınız..Ama haklısın tüh ya eminim İlhan İrem dinlesedi onu şimdi çınar altında dinliyor olacaktın...

Film devam ediyorr..Son diye yaptığın şaka da rayting patmalası yapmadı..Sanırım filmden ayrılma vaktin geliyo..

Mutlu kalın..Sevgiylee..

NÖZEN FİLM'E TEŞEKKÜRLER!! :)
YUEMKA

Çevrimdışı MT1

• Melek Tozları
  • *
Üyelik iptali: yuemka
« Yanıtla #16 : 10 Haziran 2007, 10:00 »
"yuemka" adlı kullanıcının üyeliği iptal edilmiştir.
Hoşgörü ve tahammül sınırlarının aşılmasına hiçbir zaman müsaade edilmeyecektir.

"Evrensel kalitenin düşmesi zaman kaybıdır..."

Işık ve sevgiyle...
Melek Tozları

Çevrimdışı buz gibi

• ..
  • *
Ynt: İlhan İrem Bundan Memnun mu?
« Yanıtla #17 : 10 Haziran 2007, 13:58 »
Sadece eleştirdiği için üyeliği iptal edildiyse çok yadırgarım. Sanırım kendisi anlaşılamadı. İlhan İremi hepimiz çok seviyoruz arkadaşımız putlaştırılmasından rahatsız olmuş demek ki bunu gerçekten yapanların olduğunu düşünüyor. Kayıtsız şartsız sevmekle tapmak aynı şey değil bence. Kendi düşüncelerini yansıttı konu biraz daha yumuşak bir tarzda tartışılıp keşke tatlıya bağlanıpta kapatılsaydı foruma daha çok yakışacaktı. anlamsız sözler (yuemka da dahil)de oldu net ifade edilemediğinden. Her iki tarfta kendince haklı olabilir . üyelik iptali böyle bir konu için biraz sert bir tutum gibi geldi bana.Aslında burada üyeliği iptal edilecek tek bir kişi vardı bence ,iptal oldumu olmadımı bilmiyorum ama  milliyetimize ve dinimize söylediği sözlerden o iğrenç mesajından sonra ki zikretmeye gerek yok zaten silindi bunun için ayrıca teşekkür ederim. Sadece örnek vermek açısından söyledim..Konuları açtığınız zaman cevapları tatmin etmese, hoşunuza gitmese bile usulünce kapatmayı bilmelisiniz başlığı atan arkadaş için söylüyorum . Her şeyde hoşgörü olmalı.
                                                                                     Işık Ve Sevgiyle
''Yaradılanı hoş gör, yaradandan ötürü''
                                           Yunus Emre

Çevrimdışı MT1

• Melek Tozları
  • *
Kilitlendi
« Yanıtla #18 : 10 Haziran 2007, 14:08 »
Konu, forum yönetimi tarafından kilitlenmiştir.

Işık ve sevgiyle...
Melek Tozları