Gönderen Konu: Bir Öneri: Forum yöneticileri veya İrembağı İlhan İrem’le röportaj yapsın !  (Okunma sayısı 10757 defa)

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
Yıllardır röportajlarını yakından takip ettik ve söylediklerinden bir şeyler almaya çalıştık hep...Önemli mesajlar verdi ve çok titiz noktalara işaret etti.Yaptığı 3 konser dizisinden sonra bende dahil herkes inanılmaz bir duygu seline kapıldı gördüğüm kadarıyla…Artık vakti geldi diye düşünüyorum.Bu sadece bir istek ve naçizane bir öneri, olur ya da olmaz bilemiyorum ama bu sadece benim temennim.Destek bulacağına ve çok isteneceğine de eminim.İçimizden biri yani bizden biri bir sevecen Üstat’la bir röportaj talebinde bulunmalıdır.Başlığa forum yöneticilerinden biri diye yazdım çünkü böylesi daha uygun kaçar gibi sanki…Yoksa hangi sevecen ona sorular sorup cevaplar almak istemezki?Ancak site sahipleri ve bu forumların yöneticileri resmi anlamda Işık Dost’la daha kolay temas kurup iletişime geçebilirler ama öyle bir sistem olmalıki O’na soru yöneltmek isteyen bizlerden birkaçıda bu soruları röportajı yapacak kişi aracılığıyla Usta’ya yöneltmelidir.Sonuçtada röportaj ilgili sitede yayınlanarak belkide Türkiye’de ilk kez böyle bir olayın gerçekleşmesi sağlanarak ışıklı geleceğimize ayna tutacak muhteşem bir hatıra yaratılabilir.Hatta bu röportajda tabiki onayı alınarak Hansu İrem’inde olması hepimizi sevince boğacaktır.

Bu sadece bir sevecenin masumane dileğidir.Gerçekleşmesi ümidiyle…

Işık ve sevgiyle . . .
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı meleksi

• 1.nesil
  • *
evet evet evet İlhan İremi çooook özledik bence kesinlikle yapılsın sürekli takip etmeme rağmen verdiği mesaj lara doyamıyorum....her seferinde yeni bir uyanış, farkındalık......

sadece ışık ve sevgiyle arkadaşlar......
Bilmeden yeşilliğine düşmüş bir damlayım ben ! tüm dünyanın kökünde herşeyin kaynağı sen....