Gönderen Konu: Doğanın Melek Tozları  (Okunma sayısı 122230 defa)

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
Doğanın Melek Tozları
« : 26 Mayıs 2007, 14:34 »
Sevgili Arkadaşlar,

Yaşadığımız dünyayı bir nebze olsun güzelleştirmenin hepimizin sorumluluğu olduğu inancıyla...
Doğa, çevre ve hayvanlar ile ilgili hazırlamayı düşündüğümüz bir "blog" site için, etkinlik ve haber girişleri yapabilecek, makaleler yazabilecek, bu sitede görev alabilecek arkadaşların bana veya Sevgili Özlem Çelik'e e-posta ile ulaşmaları yeterlidir.

Özlem Çelik: ozlemcelike@gmail.com
Ufuk Agun: salamar977@yahoo.com

Ayrıca planlanan site ile ilgili düşüncelerinizi bu konu başlığına yazabilirseniz bizleri yönlendirmiş ve mutlu etmiş olursunuz :)

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı crysalid

• DMT
  • *
    • Doğanın Melek Tozları
Ynt: Doğanın Melek Tozları
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2007, 16:47 »
  Bu gezegende yaşayan her insanın duyarsız kalmaması gereken, daha doğrusu duyarsız kalamayacağı bir konu çevre !
  Sevecenlerin bu konuya gereken önemi vereceğine eminim.
  İlhan İREM' in de yıllar itibariyle sayısız açıklamaları ve günümüzde de süren çeşitli eylemleriyle önem verdiği bir konu bu.
  Planlanan sitede çevreci kuruluşlarla irtibata geçilip işbirliği içinde hareket edilebilir. Bu bir süredir kafamda olan birşeydi, mesela TEMA ile irtibata geçip birlikte hareket edebiliriz diye düşünüyorum ve yakında galerilerde fidan diken sevecenlerin fotoğraflarına rastlayabiliriz gibi geliyor bana.
  Tabi bu sonraki aşama önce sitenin kurulması ve işbölümünün yapılması gerekir sanıyorum.

Işık ve sevgiyle...
http://doganin.melektozlari.com

Sevginin sonsuz renkleri vardır

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
Doğanın Melek Tozları
« Yanıtla #2 : 28 Mayıs 2007, 00:19 »
Konuya ilgi gösteren arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

İlhan İrem bir röportajında şöyle demiş:
"...uğruna kavga verilen bütün anlatımlar ve düşünce sistemleri, ancak çevresi korunmuş, doğa katliamları geriye döndürülüp, hiç değilse elde kalan ne varsa temiz tutulabilmiş gezegen için bir anlam ifade eder!..."

Belki bir nebze olsun elimizde olanı koruyabilme uğruna kendimizce çabalarda bulunabiliriz...

"Doğanın Melek Tozları" sitesinde görev alan forumdaki arkadaşlarımızın kullanıcı isimlerinin altında "DMT" ibaresi yer almaya başlamıştır. Ola ki gözünüze çarparsa "Doğanın Melek Tozları" yazarlarından oldukları anlaşılsın ;)

Işık ve Sevgiyle...