Köprü > Doğa-Çevre

“Live Earth” İstanbul - 7.7.07

(1/1)

Shalamar:
Küresel ısınma ile mücadele etmek amacıyla düzenlenen “Live Earth” konserlerinin bir ayağının da İstanbul olacağı açıklandı. Londra, New York, Sidney, Şangay, Tokyo, Johannesburg, Rio de Janeiro, Hamburg ve İstanbul’da 7 Temmuz 2007, Cumartesi günü eş zamanlı gerçekleştirilecek “Live Earth”, dünya çapında 2 milyar izleyiciyi bir araya getirmeyi planlıyor.

“Live Earth İstanbul” konseri ulusal televizyonlar yanısıra dünya çapında yayın yapan 120 televizyon kanalı tarafından da canlı olarak yayınlanacak. Konserle ilgili detayların ve sanatçıların ilerki tarihlerde açıklanacağı "Live Earth İstanbul" konserinde Türkiye'den ve dünyadan birçok ünlü sanatçı sahne alacak.

“Live Earth”, 2005 yılında "Live 8" konserlerinin Dünya Prodüktörü Kevin Wall'un düzenlediği, dünyanın en ünlü 100 sanatçısıyla, 2 milyardan fazla insanı küresel mücadeleye karşı biraraya getirecek bir hareket. “Live Earth” küresel ısınma ile mücadele etmek ve bu amaçla anlamlı birşeyler yapmak isteyenleri hareket geçirmeyi amaçlıyor.

http://www.liveearth.org
http://liveearth.msn.com

refref:

--- Alıntı yapılan: Shalamar - 26 Mayıs 2007, 12:50 ---Konserle ilgili detayların ve sanatçıların ilerki tarihlerde açıklanacağı "Live Earth İstanbul" konserinde Türkiye'den ve dünyadan birçok ünlü sanatçı sahne alacak.--- Alıntı sonu ---

Sevgili dostum;

Acaba bahsettiğin birçok sanatçı içerisinde sevgili Işık Dost olacakmı? Eğer bilgin dahilinde ise bizimle paylaşırsan eminim diğer sevecenlerde benim gibi mutlu olacaktır! Bu merakımı giderirsen çok sevineceğim . . .

Shalamar:
Bu konuda bir bilgim yok Sevgili Erdem.
Yanlış yönlendirme olmaması için genelden açıklama gereği duydum.

Konuyu, sadece doğa ve çevre ile ilgili olduğu için foruma ekledim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

Tam sürüme git
usa online pharmacy