Gönderen Konu: İlhan İrem Konser Tişörtleri  (Okunma sayısı 166898 defa)

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
İlhan İrem Konser Tişörtleri
« : 13 Mayıs 2007, 05:11 »

Sevgili Arkadaşlar,
Daha önceki konserlerde bir grup arkadaşın üstlerinde olup güzel bir görüntü oluşturan tişörtlerden tekrar yaptırılması için istekler gelmekteydi.

Bu nedenle yeniden tişört hazırlanması ile ilgili çalışma yapıldı. http://www.melektozlari.com/tisort adresinden ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı hayaletdansi

• ..
  • *
    • http://www.historicalsense.com/
Ynt: İlhan İrem Konser Tişörtleri
« Yanıtla #1 : 13 Mayıs 2007, 22:58 »
'' 15 Mayıs 2007 Salı günü saat 15:00'ye kadar aşağıdaki modellerden seçim yapıp talebinizi; memed_koz@hotmail.com adresinden Mehmet arkadaşımıza iletiniz. Tişörtlerin talep eden kişilere teslimi ve ödemesi İzmir'de konser öncesinde yapılacaktır. Salı gününden sonra yapılacak taleplerin yetiştirilememe olasılığı bulunmaktadır.''

Sanırım ulaştırma sorun olduğu için sadece konsere gelenlere verilecek  , yanılıyormuyum ?
Ben gibi konsere gelemeyen ama tişörtlerden edinmek isteyen arkadaşlarınızı da unutmazsınız umarım , sevgiler.
Bir Şuh_İ Sitemkar

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #2 : 13 Mayıs 2007, 23:44 »
Sevgili Hayalet Dansı,
Birkaç arkadaşımız daha benzer durumdan söz etti. Şu an olabildiğince İzmir Açık Hava Tiyatrosuna odaklandık.

Konsere gelemeyecek arkadaşlarımızın isteklerinde, hem havale hem de kargo masrafları ekleneceğinden maliyeti artacak. Halbuki biz tişörtlerin fiyatını 29 liradan 22 liraya, 22 liradan da 20 liraya indirebilmek için epey ter dökdük :) Ayrıca kargolamak vb işlemler de zaman alacak.

İzmir konserine gelemeyecek olan arkadaşlarımızın da edinebilmesi için ileride bir yöntem uygulayabiliriz. Ama şimdilik aslolan İzmir konseri olsun.

Çevrimdışı mahirelhan

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2007, 09:29 »
Merhabalar

Sevgili Shalamarında düşündüğü üzre, bir an önce İzmir konserine yetiştirelim tişörtleri, daha sonra mutlaka bilgi verilecektir.
bu arada 3 saat süren bir pazarlığın ardından izmirli sevecenlere tişört götüreceğiz, belki 1 saat daha pazarlık yapsak 19,5'a iner miydi fiyat diye düşünüyorum:)

sevgilerimle..
Titrek bir mum alevinin, havaya bıraktığı bulanık bir is ve göz gözü görmez bir sis değildik biz!...

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Mayıs 2007, 12:01 »
Sevgili Arkadaşlar,
Tişörtlerden talep edip de konserde alamayanlar, konserden sonra alabileceğini söyleyenler vs vs vs...

Konuyla ilgili, ayılabildiğimizde açıklayıcı bir mesaj yazacağız.

Hele bir kendimize gelelim de :)

Çevrimdışı refref

• DMT
  • *
Sevecen Tişörtleri ve Kolyeleri
« Yanıtla #5 : 25 Mayıs 2007, 19:34 »
İlhan İrem’in ilk içeriye gidişinin ardından salonu terk edenler oldu fakat birisi yanıma geldi ve bu tişörtlerden ve sevecen kolyelerinden nasıl edinebileceğini sordu.Ben önce gitmemesini, konserin henüz bitmediğini ve Işık Dost’un geri döneceğini söyledim.Önce şaşkın gözlerle bana baktı ama umutsuzda olsa yerine oturdu ve sanırım haklı çıktığıma sevinmiştir.Tişört ve kolye ile ilgili olarakta ona konser çıkışı dışarıda beklemesini ve gerekli arkadaşlarla onu görüştürebileceğimi söylememe rağmen kendisini o curcunada maalesef göremedim.Eğer forumlara üye ise ve bu yazdıklarımı okursa sanırım kendisine buradan ulaşılabilir.

Işık ve sevgiyle…
Son kapının ardında, gül kokulu çeyiz sandığının başında buluşalım.
Bakalım tanıyabilecekmisin beni. Düşünemeyeceğin bir haldeyim.
Krizalit kristalin.

Çevrimdışı sapsalkedi

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #6 : 25 Mayıs 2007, 22:28 »
merhabalar ben de istiyorum bir anı..tısort olursa cok sevınırım tabi bana yardımcı olursanız da

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #7 : 15 Ağustos 2007, 21:58 »
Sevgili Arkadaşlar,
http://www.melektozlari.com/tisort adresindeki açıklamalar doğrultusunda tişörtlerden talep edebilirsiniz.

Daha önce toplu aldığımız için 20 YTL'ye anlaşmıştık. Ancak şimdi tek tek sipariş vereceğimiz için tişörtler 21 YTL olacaktır. Fiyat ile ilgili açıklama da yukarıdaki linkte mevcuttur.

Işık ve Sevgiyle...
Ufuk

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #8 : 17 Ağustos 2007, 12:22 »
Daha önce yazmayı unuttuğum bir şey;
Lütfen taleplerinizde telefon numaranızı da yazınız.

Ayrıca siparişlerin tesliminin 3-4 gün sürebileceğini düşünerek, özellikle buna göre zamanlama yapılmasında fayda var ;)

Işık ve Sevgiyle...
Ufuk

Çevrimdışı duyarganc

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #9 : 17 Ağustos 2007, 23:51 »
"Ardından dekontunuzla birlikte aşağıdaki bilgileri salamar977@yahoo.com adresine gönderiniz. "

dekontu nasıl, ne anlamda göndereceğiz?

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #10 : 18 Ağustos 2007, 00:05 »
Havalenin internet üzerinden yapılacağını ve bankanın e-posta adresine e-dekont göndereceğini düşünerek bu şekilde yazmıştım.

Ancak haklısınız, e-dekontunuz olmayabilir. Bu durumda imkanınız bulunuyorsa elinizdeki kağıt dekontu taratır ve mailinize ekleyebilirsiniz.

Ancak "dekontu göndermezseniz olmaz" diye bir şey yok. Sadece karışıklık olmasını engellemek amaçlı olduğundan, mailinizde dekontu gönderemediğinizi belirtirsiniz.

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı sihrim

• 1.nesil
  • *
« Yanıtla #11 : 18 Ağustos 2007, 04:12 »
Keske bır sevecen hatta bırkacı toplanıp ıstanbul konserı oncesı oralarda bır stand acıp satısa cıkarsa ve bızde daha kolay alabılsek..Ama hersey ımkanlarca dogru orantılı o yuzden her cabanız ıcın sonsuz tesekkurler...
Herşeyin bir karşılığı var gibi...

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #12 : 20 Ağustos 2007, 20:02 »
Maalesef Sevgili sihrim, daha önce İzmir'de buna benzer bir şeyi yapmaya çalıştık ancak gerçekten çok zor oluyor...

Öte yandan, Yapı Kredi Bankası hesabı olmayan ve İnternet bankacılığını kullanmayan arkadaşlar yüksek havale ücretleri olduğunu yazdılar. 20 YTL ve üzeri havale ücreti istenebiliyormuş!.. Bu durumda olan arkadaşlar bana salamar977@yahoo.com adresinden yazabilirler.

Işık ve Sevgiyle...
Ufuk

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #13 : 22 Ağustos 2007, 23:24 »
Tişörtlerden talep eden arkadaşlarımızın hemen hepsinin kargosu kendilerine ulaştı. Herhangi bir sorun yaşanması halinde lütfen benimle iletişim kurunuz.

Bugünden sonra yapılacak taleplerin 25 Ağustos Yürek Büyüsü Konseri öncesinde adrese ulaşma  garantisi olmayacaktır. Hatırlatmak isterim.

Işık ve Sevgiyle...

Çevrimdışı Shalamar

• Melek Tozları
  • *
« Yanıtla #14 : 12 Temmuz 2010, 23:35 »
Konser olsun olmasın Türkiye'de pek çok ildeki ve yurtdışındaki arkadaşlarımızın bu tişörtlerden edinmesine yardımcı olduk.

Bir Ağustos BİR konseri öncesinde de tişörtlere yoğun talep var. Bana http://www.melektozlari.com/tisort adresinde mavi zeminli çerçeve içindeki şekilde ulaşan istekleri ilgili firmaya yönlendirmekteyim. Şu dönemde firmanın yurtiçi 4 TL olan kargo ücretini de almadığını belirtmek istiyorum.

Önümüzdeki cuma gününden itibaren bir süre e-posta adresime erişimim olamayacak (16.07.2010-25.07.2010). Bu nedenle taleplerin buna göre yapılmasını rica edeceğim.

Işık ve Sevgiyle...
Ufuk